Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszlányok mit éreznek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszlányok mit éreznek a férfiak felé, undorodnak tőlük?

Figyelt kérdés

Tudnátok írni nekem ezt az érzést, f-vagyok,kíváncsiságból kérdezem.

Milyen érzés az amikor egy férfi közeledni próbál, mit tesztek, hogyan teszitek helyére a helyzetet?



2016. nov. 6. 15:09
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
97%

A válaszom hasonló mint az egyik előttem szólóé.Emberszámba veszem őket persze,sokkal több férfi a barátom mint nő.Amíg nem akar lefektetni vagy bármilyen barátságnál mélyebb kapcsolatot addig semmi bajom velük.

21LL

2016. nov. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Én 29F
2016. nov. 6. 16:30
 13/38 anonim ***** válasza:
95%

Szexualisan sehogy pont annyira hagy hidegen mint egy hetero pasit egy masik pasi

Baratkent nincs gondolm veluk

Eleg hatarozott vagyok h tudjak nalam felesleges lenne beprobalkozni ...

2016. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
92%
Nem undorodom a férfiaktól, de nem is érdekelnek különösebben. Ha egy férfi közeledni próbál.. Hát attól függ, gondolom a Szexuálisan értetted. Képzeld el milyen amikor hetero pasi létedre egy férfi nyomul rád. Na olyasmi lehet. És most képzeld el, hogy azt a pasit nem érdekli hogy visszautasítód, nem áll le. Ilyenben is volt részem, nagyon kellemetlen volt, mert az "úriembernek" meggyőződése volt, hogy egyszer feküdnék le pasival, egyből hetero lenne belőlem. Na az ilyenektől undorodom , akik erőszakosak, és semmibe veszik mit mondok.
2016. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben értem. Nem akarsz férfit olyan élet helyzetben látni, hogy szexuálisan a lábad között van.


Akkor minden más élethelyzetben, cukik és aranyosak, mint egy felnőtt óriás bébi?

2016. nov. 6. 16:56
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Amíg EMBEREK nincs gondom velük. Csak fogadják el hogy bizonyos helyzetben nálam nincs esélyük, ettől még nem dől össze a világ. Éppen elég hetero nő van akiből választhatnak. Ettől még értékelni tudom a férfiak jó tulajdonságait, csak nem mint egy esetleges partnerét. Érts: Díjazom ha valaki jó ember, díjazom ha valaki művelt, nagyra értékelem ha szereti a családját, megbízható, ha munkatársról van szó elismerem a szakmai erényeit. Szeretem ha lehet beszélgetni velük legyen szó munkahyelyi ügyekről, az aktuális hirekről, vagy akár zenéről, sportról, bármiről..Mindenkiben lehet jó tulajdonságokat találni. De ettől még nem tekintek rá úgy mint potenciális partnerjelöltre
2016. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
3%
Én ezért rúgtam ki egyik leszbikus dolgozómat,mert egyszerűen nem tudott összedolgozni a férfi munkatársaival és egyértelműen a csapatmunka és produktivátás rovására ment a viselkedése.
2016. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
0%

Nekem volt már ezzel kapcsolatban kellemetlen élményem,mert leszbikus nők gyakran kihasználják azt,hogy ők nők és védelmet élveznek a férfiakkal szemben,de amikor már harmadjára esik neki erőszakosan barátnőmnek bennem is eltörik vmi és csodálkozik,ha egy nagyobbat kap.Persze,ha férfi lett volna már az első alkalomnál elcsattant volna ás nem úszta volna meg ennyivel.

Nem vagyok büszke magamra ,de ha provokálnak és szidalmaznak,akkor ne lepődjön meg,hogy vissza is csapnak az emberek.

2016. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

"Éppen elég hetero nő van akiből választhatnak."


Én is ebben reménykedem, hogy találok egyet akivel összeillünk. Nem esik jól boldogtalannak lenni.

2016. nov. 6. 17:19
 20/38 A kérdező kommentje:

"Én ezért rúgtam ki egyik leszbikus dolgozómat,mert egyszerűen nem tudott összedolgozni a férfi munkatársaival és egyértelműen a csapatmunka és produktivátás rovására ment a viselkedése."


Na az ilyen élethelyzeteket, hogyan lehet kezelni, tolerálni? Mondjuk ez oda vissza kell, hogy működjön és az intelligencián és az elfogadni tudáson kellene alapulnia.

2016. nov. 6. 17:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!