Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszlányok mit éreznek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszlányok mit éreznek a férfiak felé, undorodnak tőlük?

Figyelt kérdés

Tudnátok írni nekem ezt az érzést, f-vagyok,kíváncsiságból kérdezem.

Milyen érzés az amikor egy férfi közeledni próbál, mit tesztek, hogyan teszitek helyére a helyzetet?



2016. nov. 6. 15:09
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Jól kijövök a férfiakkal, munkahelyen és magánéletben egyaránt. Egyáltalán nem utálom őket, ha valaki szimpatikus el tudok vele beszélgetni.

SŐt, még egy jó testű férfit is megnézek, de nem feküdnék le egyikőjükkel sem. Férfival a szex nem izgat fel.

2016. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikusként azt gondolom, attól még hogy egy nő nem vonzódik a férfiakhoz, nem szabad utálnia őt.

Ugyan hogyan lehetne toleranciát elvárni másoktól, ha saját maguk sem képesek elfogadni azokat, akik hozzá képest másképp gondolkodnak.

Én sem érezem jól magamat azon leszbikusok közt, akik szerint a férfiak mind disznók. Ez egy nagy hülyeség, akad köztük egy-két problémás eset, de a többség elég normális, csak tudni kell szót érteni velük.

2016. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
86%
Normális nő emberszámba veszi a férfiakat, akár vonzódik hozzájuk, akár nem. Ez intelligencia és empátia kérdése, nem szexuális orientációé. Az én tapasztalatom az, hogy a legtöbb leszbikus nem tesz különbséget a nemek között, ha kommunikációról vagy haverkodásról van szó, csak annyi, hogy nem hímnemű egyént fog választani párjának/szexpartnerének. Pont úgy állnak a férfiakhoz, mint te hetero pasiként.
2016. nov. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor minden más élethelyzetben,

cukik és aranyosak, mint egy felnőtt

óriás bébi?" Pff mi ez a gyoker duma? Vagy vicc akart lenni? Hat az ilyen szovegu emberektol speciel falra maszok es nem foglalkozok veluk. De ennyire ostoba emberek hogy leteznek? Szerinted normalis ember miert undorodna valakitol csak mert nem vonzodik hozza? A SZEMELYISEGed donti el hogy birlak e vagy leszrlak.

2016. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
80%

Egy leszbikus, aki gyűlöli a férfiakat, komplexusos barom vagy valamilyen trauma érte... Hogy lehetne valakit utálni, undorítónak tartani csupán azért, mert te speciel nem vonzódsz hozzá? Ezt annyira beteg dolognak tartottam mindig, ahogy azt is, mikor leszbikusok azt állítják, ők ránéznek egy szép férfira és hányingerük lesz, az "igazi" meleg nőt végletesen taszítják a pasik, stb. Ez nem igaz, nem reális. Hülyegyerekek véleményét tükrözi akik nem sűrűn járnak a való világban, csak magukban élvezik, hogy utálkozhatnak...

Válaszolva a kérdésre, nem igazán tudok "a férfiakról" nyilatkozni, max egyénekről. Vannak fiúbarátaim, akiket nagyon szeretek és vannak srácok, akiket nem nagyon. Attól függ, milyen ember az illető, az, hogy mi a neme, a hozzáállásomon nem változtat, nem utálok senki azért mert férfi.

2016. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
19%
A leszbikus lányok többsége mi a tökömért rühelli a férfiakat? Mondjuk a meleg férfiak felől is érezni ellenszenvet a hetero férfiak felé. Azt tudnám mondnai, amit ti is hangoztattok, hogy nem tehetünk róla, hogy férfinak születtünk és arról sem, hogy heterónak. Ne legyetek előítéletesek, nem mindenki szexista bunkó. ;)
2016. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Hát én most így a válaszok alapján azt szűrtem le, hogy egyáltalán NEM gyűlölik ők a férfiakat, hanem úgy viselkednek velük, mint ahogy mi heterók minden más emberrel. Van aki szimpatikus és van aki nem. Sőt egyes férfiakat,(pl. barátaik, ismerőseik) nagyon is szeretnek, keresik őket és jól érzik magukat a társaságukban, érzelmeket táplálnak feléjük, sőt szerintem vonzódnak hozzájuk, na de nem úgy mint ahogy mi heteró férfiak értjük, csak érzelmileg. Míg szexuális téren nem, ott csak a nőiség képe képes izgalomba hozni őket(a férfiasság képe nem vált ki belőlük semmit) ezért keresgélnek ők a nők között partnert. Lehet, hogy volna olyan férfi akivel hasonló természetük alapján "összeillenének" és egy "párt" alkothatnának, de ez nem volna teljes mert szexuálisan nem "kompatibilisek" mivel nem váltódnak ki azok a hormonok a férfiasság látványától mint a hetero nőknél, míg egy nő látványától gondolom, hogy beindul az a bizonyos hormontermelés.
2016. nov. 8. 22:19
 28/38 A kérdező kommentje:
Kérlek erősítsetek meg, ha jól értelmezem.
2016. nov. 8. 22:22
 29/38 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy jól kijövök a férfiakkal, nem romantikus érzelmeket táplálni irántuk, ahogyan gondolom a hetero férfiak sem az azonos nemű javerjaik iránt. Ugyan úgy, ahogy nem fogok minden második sima barátnőm iránt sem, tehát nem, nem igazán gondoloa de jól, bár az első fele a dolognak (szerintem) viszonylag helyes.

Homoromantikus homoszexuális vagyok, tehát a romantikus és a szexuális érzelmeim csak a nők felé irányulnak. Ettől még teljes értékű emberként tekinthetek egy férfira és foglalkozhatok úgy is vele, ha olyan személyiség. Nem kell sehogyan sem vonzódni hozzá.

2016. nov. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Értem, a szerelmi romantika és a szexuális vonzalom csak a nőiség felé működik. Tudom ezt nem lehet szabályozni vagy átállítani ezt a születésével, "kapja" az ember, mint én a heteroromantikus és heteroerotikus beállításomat.
2016. nov. 9. 17:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!