Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elmondanád a párodnak, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád a párodnak, hogy a múltadban van egy folt, mikor is egy nagyon súlyos dologgal vádoltak meg, ha az a dolog nem igaz?

Figyelt kérdés

2018. szept. 21. 07:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem meg az rosszabb ha elore mentegetozik az ember. Ha kozutalat targya vagy a lakhelyeden vagy bizonyos helyeken, azert mondd el neki..de ha csak pletyka szinten megy es/vagy mar lecsengett, akkor nem kell egybol az arcaba tolni..nem mondom hogy soha ne mondd el, de ne egy dramai hatasvadasz “el kell mondjak valamit” kereteken belul..hanem ha szoba jon valahogy. Sokkal hitelesebb ha igy mondod el hogy nem igaz, mintha “azt hiszik pedofil vagyok, de eskuszom nem igaz!!!”

Ha viszont ezzel ot is megbelyegeznek meg kopkodnek rad az utcan, akkor korrekt dolog beavatni idoben.

2018. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Olyanról még nem hallottam hogy egy leszbikust pedofíliával vádoltak. Tudod mit jelent egyáltalán?
2018. szept. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Á,nem tudom, hülye vagyok.
2018. szept. 22. 08:25
 14/18 anonim ***** válasza:
Nézd, nem kötözködni akarok, de ezen az oldalon már akkor pedofiloznak ha egy negyvenes pasinak húsz éves barátnője van. Szóval sokan keverik ezt a dolgot.
2018. szept. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

17 évesen fogta rám a mostohaanyám, hogy molesztáltam az akkor 6 éves lányát. Ennek pedig az volt az előzménye hogy megtalálta a telefonomban az SMS-ezést,amit egy akkor 19 éves lánnyal folytattam. De a gyerekhez eszem ágában sem volt egy ujjal is nyúlni. Csak egyrészt a mostohám egy begyöpösödött,homofób,falusi perszóna vokt,másrészt az elejétől fogva utált és próbált eltakarítani az útból. És mivel ezelőtt 2-3 hónappal apám bement a börtönbe, nem volt ínyére hogy otthon lakjak. Persze lehet tényleg azt hitte hogy ha valaki leszbikus akkor már pedofil is, de az is közrejátszott hogy utált.


De hivatalos bírósági ügy nem lett belőle, én intézetbe kerültem pár hónapra míg betöltöttem a 18-at, aztán anyám rokonainál laktam.Azt nem tudom,hogy a kislányt megvizsgálták-e , de a környéken én voltam a közellenség, tényként kezelték, hogy molesztáltam azt a gyereket, sőt a végén már mások is kitalálták,hogy az ő gyerekeiket is figyelmet,meg édességgel akartam elcsalni őket , és ilyesmik😩 Meg felnőtt nők is regéltek hogy ki akartam velük kezdeni, és azt is hallottam hogy a pap is azt mondta hogy látta a sátánt a szemeben.😬Persze ebből sem igaz semmi. Attól a falutól 480 km-re lakom jelenleg,itt senki nem tud semmit erről az ügyről, de a falumban én egy szexuális ragadozóként vagyok számon tartva...Nem vagyok büszke erre a hírnévre,ezért nem szoktam elmesélni a párjaimnak sem,de a moatanival elég komoly a dolog, ìgy ideje lenne megtörni a csendet. Csak félek,hogy elhisz belőle valamit,nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél- alapon..😦

2018. szept. 22. 09:47
 16/18 anonim ***** válasza:
Számomra nem érthető a kérdés megfogalmazása. Ha nem igaz valami, akkor mit mondjak el róla? Biztos azt akartad kérdezni, hogy arról a bizonyos dologról azt mondod majd, hogy nem igaz. - Nem jó a hazugság sohasem, csak a teljes igazságot mondd mindig, akkor is, ha netán szakítás lesz a vége.
2018. szept. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha az a dolog nem volt igaz, és tényleg nem, akkor is elmondanám, remélhetőleg hisz neked.
2018. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem #11-nek van igaza, akkor mondd el, ha valamilyen módon témába vághat, illetve próbálj minél kisebb felhajtást csinálni belőle.
2018. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!