Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit csináljak? Hagyjam vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hagyjam vagy lépjek közbe?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm leszbikus, ezzel nincs is problémám. Alapvetően két évvel fiatalabb mint én (én 16, ő 14), de nem is ez a lényeg. Összejött egy lánnyal (inkább nővel) aki 24 éves. Tök normálisnak tűnik a hölgy, de 10 év az nem kevés... Szerintetek próbáljam lebeszélni róla, vagy csak túlaggódom?

2019. febr. 5. 19:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
16%
Filmezd le őket! Az ilyesmire nagy a kereslet, meggazdagodhatsz belőle... :D
2019. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Mond el a barátnődnek mit gondolsz és utána hallgasd meg ő hogy látja mindezt , persze higgadtan

Így még ha nem is szűnnek meg az aggályaid de talán segít valamit 🙂

2019. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Csak azért aggódom, mert a 8 éves húgom is valami 16 évessel kavart. Na az is gáz volt, bár a részleteket mai napig nem tudom, pedig 2 éve volt. A legjobb barátnőjénél volt sokat elvileg, de közben az illető nővérével kavart. Na annál rendesen kiakadtam, amikor elmondta...
2019. febr. 5. 19:58
 4/25 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem nem, nagylányt nevel belőle és sokmindent megtanulhat tőle nem csak a szexet de párkapcsolatban is sok tapasztalata lesz.

Én legalábbis örülnék neki és nézd a jobbik oldalát ha pasival lenne én is ellenezném de így legalább nem eshet teherbe ami a vele egykorúakra elég jellemző.

2019. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem hagyd.

Meg fog gyűlölni, ha közbelépsz.


Mindenki utalja azokat a “megmentőket” akik meg akarnak menteni a boldogságtól (vagy attól, amit annak gondolunk)

2019. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Na ez elég beteg... valami nagyon nincs rendben a csajjal, ha összejön egy 14 éves gyerekkel... Értem én, hogy a mai tizenévesek sokszor idősebbnek néznek ki, vagy velünk egykorúnak, de ez még nem mentség ...
2019. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A barátnőm tipikusan kislányos kinézetű és elég gyermeki lelke van. Ezért is aggódom érte. Hisz a lelke mélyén ő egy kisgyerek még. Félek, hogy mély sebet fog szerezni.
2019. febr. 5. 20:10
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hagyd. Lehet csak fellángolás. Én is a lányokhoz vonzódtam anno... már 21éves fejjel azt mondanám, hogy biztos hogy nem. Vőlegényem van és jelenleg az esküvőnkre készülünk. Egyszóval lehet hogy neki is csak a lázadókor hozta ezt.. de ha meg igazán boldog akkor felesleges beleszólni.
2019. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Azt, hogy a lányokhoz vonzódik régóta tudom, az nekem nem probléma. Ha férfi, ha nő 24 évesen szerintem túl idős egy gyerekes természetű 14 éveshez. De ha érett lenne, akkor is, könyörgöm 10 év van köztük! Nagyon para ez az egész.
2019. febr. 5. 20:18
 10/25 anonim ***** válasza:

Ez egyébként érdekes...arról elég sűrűn olvastunk, hogy az idősebbik fél pasi volt, de hogy nő... :D


Amúgy afölött az aprócska, jelentéktelen részlet fölött mindenki más elsiklott, hogy a kérdező akkor 8 éves húga 2 éve egy 16 évessel kavart??? (remélem, tényleg akkor volt 8 éves...de így is-úgy is beteg sztori...)

2019. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!