Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem tetszett se a Naruto, se...

Nem tetszett se a Naruto, se a Bleach, se a Fairy Tail. Rossz az ízlésem?

Figyelt kérdés
Nagy anime fan vagyok és ezeket istenítették, de egyik se jött be, nézni alig bírtam, de mindnél azért elszenvedtem magam 50ig.

2013. jún. 16. 08:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/147 anonim ***** válasza:
76%

szerintem meg az one piece egy nagy hülyeség, semmi értelme, rá sem tudom venni magam, hogy még egy részt megnézzek belőle, a karaktrrajzolás meg egyszerűen kiábrándító

és igen, nekem kicsit fontos, hogy milyenek a karakterek, bár nem nagyon e szerint válogatok, de az one piece-nak a karakter rajzolása sz**, teljesen kiábrándultam belőle, a történet meg még inkább az

bár a naruto meg a bleach se a kedvencem, mert unalmas és kiszámítható a történetük

a fairy tail anime egyszerűen borzalmas, a mangája ezerszer vagy még annál is többször jobb, nekem tetszett, mert mindig történt benne valami


de ez az én véleményem és mindenkinek más a véleménye és ízlése

úgyhogy én nem ítélkezem senki ízlése és véleményezése miatt

mindenki döntse el magának, hogy kinek mi tetszik és kinek mi nem

2013. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/147 anonim ***** válasza:
58%

"szerintem meg az one piece egy nagy hülyeség, semmi értelme, rá sem tudom venni magam, hogy még egy részt megnézzek belőle, a karaktrrajzolás meg egyszerűen kiábrándító

és igen, nekem kicsit fontos, hogy milyenek a karakterek, bár nem nagyon e szerint válogatok, de az one piece-nak a karakter rajzolása sz**, teljesen kiábrándultam belőle, a történet meg még inkább az "


Története ugyan olyan mint a többi shounen fighté , egy szinte végtelen dolog amiben más arcok jönnek . Semmivel nincs rosszabb története mint a többi shounen fightnak , sőt legalább itt a karikat kezdetektől összekötik..


Grafikában meg nem értelek , egy 99ben indult anime , mit vársz egyből 2 rész után 1080p-t ? Nem tudom miért kell grafika huszároknak lenni , régies ? Talán egy jó darabig , de emellé egyedi is .


de hamár grafika

One Piece 2005ben : [link]


Naruto 2010ben : [link]


szóval ennyit erről


A túl fanservicelt Fairy Tail is csak annak köszönheti (a bár tele fanservicelt) még is világához nagyon illő grafikát , hogy az A-1 egy nagyon jó stúdió.

2013. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/147 Nirata ***** válasza:
55%

Jaj ne már.

Csak azt ne mondd, hogy nem direkt raktál be szar képet a Narutoból

2013. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/147 A kérdező kommentje:
Hát a naruto tényleg nem valami szép a 10-20 részes sorozatokhoz képest, de hosszúaknál ez még elmenne.
2013. jún. 17. 21:01
 45/147 anonim ***** válasza:
58%
Ha direkt ha nem direkt , 2010ben ez epic fail.
2013. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/147 anonim ***** válasza:
100%

kedves 42-es

elárulnád nekem, hogy ez a kép a naruto shippuuden melyik részében szerepel?

csak mert én nememlékszem ilyesmire belőle, pedig ekkor még rendesen néztem

2013. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/147 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a One Piece a kedvenc animém!:DD ha még nem láttad akkor szerintem érdemes megnézni és majd eldöntöd hogy tetszik-e :D meg még az ao no excortist is érdemes elkezdeni szerintem (25 részes) :))
2013. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/147 anonim ***** válasza:
100%

"kedves 42-es

elárulnád nekem, hogy ez a kép a naruto shippuuden melyik részében szerepel?

csak mert én nememlékszem ilyesmire belőle, pedig ekkor még rendesen néztem"


Naruto vs Pain harcban , A Naruto Shippuuden 167.részében ha a video alatt jól írják : http://www.youtube.com/watch?v=ow0hRopXlEI

2013. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/147 KAMUI ***** válasza:
78%
Ezen nincs mit kifejteni Naruto szenzáció sztorijú ANIME A világon az ELSŐ Bleach az eleje sablon de utána kiderülnek a dolgok MÁSODIK Fairy Tail arról nincs mit mondani úgy ahogy van jó bocs hogy leszóltalak de ez valahogy érthetetlen számomra
2013. jún. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/147 anonim ***** válasza:
100%

"Ezen nincs mit kifejteni Naruto szenzáció sztorijú ANIME A világon az ELSŐ Bleach az eleje sablon de utána kiderülnek a dolgok MÁSODIK Fairy Tail arról nincs mit mondani úgy ahogy van jó bocs hogy leszóltalak de ez valahogy érthetetlen számomra"


A bleach meg a naruto is egy koppintás és sablonos nem csak az eleje , végig az xD Amúgy meg a naruto a jó storytól nagyon de nagyon messze áll (bár az tény hogy akár mekkora failok vannak benn , shounen fight szinten egész jó). De mit akarsz egy narutot mongyuk pl egy seinenhez hasonlíttani ? Naruto egyszerűen gyerekes . Azért szereti sok 18év alatti ..

2013. jún. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!