Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mostanában a...

Mit gondoltok mostanában a Thevr - ról? Szerintetek is süllyed a minőség? És csak üres videók vannak?

Figyelt kérdés
Már mindenkit bannolnak ha valaki kérdez valami tök normális dolgot normálisan. Plusz mindenen fel háborodnak lassan. Sosem használtam a chatet és nem is fogom, de egyre sűrűbben látom ezt a videókban.

2021. okt. 28. 23:23
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
85%

A reggeli HH-ban néha bele hallgatok/nézek reggelente és tényleg rengeteg embert bannolnak, a gameplay adásoktól mit várnak az emberek ? A stílusok régen is ilyen volt (nekem nézhetetlen), de pl 2-3 ezer+ embernek igen!


A tech videók jók! A többit pl: apple event bemutatás stb azokat nem nézem.


Ez már nem teljesen a témához kapcsolódik, de nekik már ez a munkájuk, x éve ez a rutin, idősebbek lettek stb...természetes hogy látszik rajtuk a "kiégés".


Ez majdnem minden ilyen jellegű tartalomgyártóra igaz.

2021. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
94%
hat az en velemenyemet mar leirtak az elozok, kb annyit adnek hozza, hogy Pisti agyonszineszkedte magat a gameplayek alatt a kezdetektol fogva, mindig o volt a kozeppontban, Sokkal tobbszor szerepel non-gameplay vidikben is. Jani full chill laidback, nem szineszkedik, neki meg ma is jol all a streameles. A weboldalukon Pisti a CEO, Jani meg a manager meg vago. WTFFF?????? Akkor Pisti Jani fonoke? Pisti miert nem vago? az mar csicskamunka? Pisti szerintem kocsog modon mindig elnyomja Janit. Valahogy ez jon at, de lehet h vak vagyok. a podcastokban is Pisti pofazik, Jani helyesel, vagy Pisti orokke belepofazik , sose hagyja vegigmondani amit Jani akar, modortalan bunko paraszt modon. Mer "kihaennem". Pisti orokke orditozik, csapatos streameken is, csak ot hallani. Jani streamjei sokkal jobbak. Osszessegeben nem a minoseggel vagy a contenttel van a gond, hanem azzal hogy Pisti majomkodik. Ennyi.
2021. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
100%

Most akadtam erre a kis topic-ra mert kíváncsi voltam hogy csak nekem tűnt-e fel, hogy a theVR-os srácokkal valami "nem stimmel".

Úgy látom, hogy az embereknek a többségének kezd lehullni a nagy köd és látni azokat a repedéseket amik elkezdődtek náluk.


Azon tényleg le vagyok sokkolódva, hogy milyen szinten bannolnak mindenkit aki esetleg mer kérdezni vagy mondani olyat amivel nem értenek egyet. Az egyik műsorban egy srác beírta hogy "Pisi jó a tetkód". Erre nem az hogy köszi vagy ilyesmi hanem egyből jött az arrogáns beszólás "honnan tudod hogy jó? nem is látszik". Nem az hogy köszi, ááá dehogy...

Engem is leugattak egy műsorban egyszer amiért beírtam a gondolatom, hogy az mekkora hülyeség, erre pár perc múlva a agymenésük közepette kb ugyan azt elmondták mint a saját gondolatukat. Beírtam, hogy én is erről beszéltem de persze arra már nem jött reakció.


A másik meg amit írtak előtte a HH se más kb Pisti pofázik az idő 80%-ban és amikor Jani megszólal akkor félbe szakítja azonnal. Vagy ha Jani mond olyat ami neki nem tetszik rögtön leugatja aztán szó szerint "bologató János" meg igen- hát igen végül is igazad van.

A legtöbb hozzászólást el se lehet olvasnia chatbe mert rögtön moderálva van, volt hogy már Jani szólt rá a mod-ra. A sok idióta meg folyamat bólogat, puncsol Pistinek hogy hátha kapnak egy kis morzsa dicséretet.


A legtöbb jó műsor - pl a mozi kibeszélő, retró hónap stb - már vége mert abban nincs pénz. A podcastok meg baromi unalmasak. Olyan emberek hívnak meg akikről sose hallottam. Az összes post instan már csak reklám. Régen még a story-ba legalább bevágtak 1-1 vicces beszólást de már az sincs.


Amit leszögeznék hogy tisztelem őket azért hogy eljutottak a szobában való streameléstől oda hogy saját stúdiójuk van. Viszont emberileg ez a "hatalom" és pénz borzasztóan megrontotta őket. Nem ismétlem el amit előttem írtak (szinészkedés, folyamatos káromkodás, anyázás). Kétlem hogy a régi "sziasztok srácok ez itt újra a theVR" színvonalat vissza tudnák hozni. Kár értük...

2021. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
100%

13


Ilyenkor kicsit sajnálom hogy nem a rossz pc játékok van a TheVR helyén, nem tudom mennyire emlékszel, de anno pl volt rossz pc juniorok, ami arról szólt hogy kisebb, ismeretlen videósokat reklámozott, segített ...és még sok mindent lehetne mondani....RPJ javára.

2021. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
100%

Ezt figyeljétek engem miért BAN-oltak ki.

Még régen amikor több alkalommal is gép összerakó stream volt és fel mertem tenni egy tech kérdést. És BAN! Direkt nem a HH-ba kérdeztem mert tudtam, hogy nem illik oda a kérdés (normális streamerknél akkor is lehet kérdezni). Direkt nem akkor kérdeztem amikor játszanak. Szóval megvártam amikor gépet szerelnek fel tettem a kérdésemet ami tök normális kérdés volt "igen - nem"-el meg is válaszolhatták volna. És akkor még nem volt ennyi Admin. Pisti személyesen banolt. De nem is ezen van a nagy probléma. A probléma ott kezdődik, hogy aki pénzel támogassa azok is beírtak tech kérdéseket. És akkor jöttem rá, hogy ezek csak a pénzre mennek. Szóval ha én is rendszeresen küldenék pénzt akkor feltehetem a kérdésem és még válaszolnak ha meg nem akkor jön a ban!? Szép! Esküszöm sokan azért küldenek neki pénzt hogy ne banolják.

2021. dec. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
100%

@14


Valami rémlik, de sajnos a régi műsorok eltűnése mutatta meg nekem igazán hogy mennyit változtak - sajnos nem túl jó irányba.


15

Ez a pénzről szól. Nyilván ha te is egy 5 éves előfizető lennél nem mernének bannolni. Arra akarják ösztönözni a többieket hogy legyenek előfizetők. De akkor itt megint csak felmerül a kérdés hogy mennyire a közönségért vannak. Pisti egyik műsorban ecsetelte hogy ő csak akkor bannol valakit ha valami nagyon személyeskedő nagyon durvát mond másnak. A legtöbb feliratkozó bólogató János - igen Pisit - igazad van Pisti - fúúú te nagyon okos vagy Pisti.


A kedvencem volt egy végigjátszásnál hogy kérdezni "srácok segítsetek már merre kell itt menni?" válasz: " menj erre meg arra és ott ez meg az" - Pisti idióta módon meghal mert béna és a reakció: "mi a f*sznak pofáztok bele hogy mit csináljak??" Pár perc totális képvesztés után nem találva a helyes utat: "mit is mondtatok merre kellett volna menni?"

2022. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
36%

mert Pisti a Jani a hegyrol


a hatalom az mindeg az elso helyen van ez ellen nem lehet tenni epp a hatalom az ami tud tenni masok elle

2022. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
69%

Csak egy teljesen általános érvényű bölcseletet írnék.

Ahhoz, hogy süllyedjen valami, először magasan kellene lennie.

2022. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim válasza:
100%

Szerintem nem is a minőség csökken, hanem Pisti és Jani kezd egyre inkább emberileg ellenszenves lenni.. Pisti a tipikus esete annak amikor egy kisember nagy népszerűségre tesz szert és hatalma lesz. Minden ami nem úgy van, ahogy azt ő gondolja, az egyből hülyeség, arrogáns és minden kritikán megsértődik. Jani meg asszisztál ehhez a bólogatással, pedig neki is vannak jó gondolatai, csak nem jut szóhoz / nem mer megszólalni. Egyedül Balázs az aki néha Pistinek azért vissza-visszaszól és egyre jobban érződik, hogy Pistit ez rohadtul zavarja, vele talán már lekezelőbb mint Janival. Jani is mostanában néha unszimpatikus tud lenni, de kb. csak akkor amikor Pistivel van a HH-ban.


Egyébként kár értük, mert sok munkával és szorgalommal jutottak el idáig, és tényleg beletesznek mindent, de eltűnt az alázat a nézőkkel szemben. Hiszen ha néző nincs, akkor vége a dalnak.. bár lehet rájöttek, hogy ilyen soha nem lesz, mert van egy nagyon hardcore réteg, akik örökké kedvelni fogják őket bárhogy is viselkedjenek.

2022. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
100%

"Hiszen ha néző nincs, akkor vége a dalnak.. bár lehet rájöttek, hogy ilyen soha nem lesz, mert van egy nagyon hardcore réteg, akik örökké kedvelni fogják őket bárhogy is viselkedjenek."


Nagyon jól összefoglaltad, egyszerűen nincs szükségük már új nézőkre, ezért is megy a folyamatos bannolgatás.

2022. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!