Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mostanában a...

Mit gondoltok mostanában a Thevr - ról? Szerintetek is süllyed a minőség? És csak üres videók vannak?

Figyelt kérdés
Már mindenkit bannolnak ha valaki kérdez valami tök normális dolgot normálisan. Plusz mindenen fel háborodnak lassan. Sosem használtam a chatet és nem is fogom, de egyre sűrűbben látom ezt a videókban.

2021. okt. 28. 23:23
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%

Mert a Happy Hour egy bazi nagy fejőstehén. Imádják az emberek. Ezzel nem is lenne baj, csak akkor maradnának olyan témáknál, amiben releváns véleményt tudnak kifejteni. Lehetnének tech hírek és azok véleményezése, vagy érdekességek, újdonságok hírbe foglalása és kibeszélése, tudományos dolgok, VR-os hírek, stb.. Például Wendy a Fixtv-n, szerintem ő nagyon minőségi módon csinálja és tényleg ért is hozzá.


Mondjuk én a mai napig nem értem, hogy gyakorlatilag munkaidőben, honnan van ennyi néző, pláne reggel a HH-ban. Én max akkor érek rá élőben nézni, ha épp nincs munkám, vagy van, de szabin vagyok.

2023. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%

51: A gumiszobára gondolsz? Ami azt illeti, Wendyék valóban sokkal jobban képben vannak.


Nálam Wendy is kihúzta kicsit a gyufát, igaz nem politikai témában, hanem amikor kategorikusan kijelentette, hogy szignarútárval nem rendelkező programokat egyet sem szabad letölteni, megnyitni, használni.


Ha Wendy tudná, hogy mennyit kérnek egy évre a tanúsítványért és sokan ezért nem írják alá a szoftvert amit fejlesztenek. Attól, hogy nincs aláírva egy szoftver, még lehet biztonságos. Egy jó vírusirtó megmondja, hogy veszélyes-e az a szoftver, vagy nem.


Pedig ez számítástechnikai kérdés, amihez Wendynek a lehető legjobban kellene értenie.

2023. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőhöz, ha már szóba hoztam, sok kártékony szoftver éppen azért rendelkezik aláírással, hogy a felhasználó megnyissa. Elindítasz egy, a Windows által megbízhatónak talált szoftvert és pár perc múlva kiírja, hogy letitkosította neked az összes adataidat és X Bitcoint követel a feloldásért.

Az aláírás semmire nem biztosíték.

2023. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem a gumiszobára gondoltam, azt nem nézem. A Restartra gondoltam
2023. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%
51-es mert munka közben hallgatják. Nem muszáj nézni. Elég hallgatni is. Na meg mintha mindneki ugyanakkor dolgozna :D Ti ezt úgy képzelitek el h reggel 8tól este 18-ig mindenki is dolgozik vagy mi? Ha igy lenne akkor a boltoknak és az üzleteknek nem kéne nyitva tartaniuk hisz senki se vásárolna munkaidőben :D
2023. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%
50-es azért foglalkoznak vele mert megtehetik és nem foglalkozznak azzal h felelősségük lenne. A legnagyobb twitch streamer Ninja is megmondta h Őt nem érdekli h felnéznek rá a gyerekek nem fogja őket nevelni. Amig a legnagyobban igy gondolkodnak változás sosem lesz. Törvény kéne vagy cenzúra csak akkor megl ehet mennék külföldre és onnan streamelnének magyaroknak.
2023. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%

A felelősség akkor is felelősség marad, ha valaki nem foglalkozik vele. Ha az egyik nem foglalkozik a felelősségével, attól még másiknak kellene a sajátjával.


Ha lesz törvény, akkor az nem az egyes embereket fogja moderálni, hanem a szolgáltatókat és az elől nem lesz hová költözni. Van már példa a szolgáltatók szabályozására. A szolgáltatók maguktól is szabályoznak. Már alkalmazzák a szolgáltatók, de még nem hatékonyan, idővel ez változni fog, az AI-nak is fontos szerepe lesz ebben.

Nevezhetjük a szabályozást cenzúrának és lehet azt mondani, hogy rossz. De még azokról is kiderül, hogy ők is cenzúráznak, nyilván az őket ért kritikák terén, akik megjegyzéseket tesznek a cenzúrára. Nem lenne rá szükség, ha mindenki tiszta szándékokkal, felelősségteljesen cselekedne.

Aki beszél valamiről, akkor érezzen legalább annyi felelősséget, hogy alaposan utánanéz és ha még így sem biztos benne, akkor inkább nem beszél róla. Mármint, hacsak nem szándékosan vezeti félre az embereket, és terjeszt fals információkat, mert ez a legrosszabb.

2023. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
90%
A színvonal süllyed, a minőség romlik.
2023. jan. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!