Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mostanában a...

Mit gondoltok mostanában a Thevr - ról? Szerintetek is süllyed a minőség? És csak üres videók vannak?

Figyelt kérdés
Már mindenkit bannolnak ha valaki kérdez valami tök normális dolgot normálisan. Plusz mindenen fel háborodnak lassan. Sosem használtam a chatet és nem is fogom, de egyre sűrűbben látom ezt a videókban.

2021. okt. 28. 23:23
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%

30: Zsozéatya csinálta jól, ő már bele is vágott más üzletbe habár az eléggé kötődik a videózáshoz, mert egy saját mémjére épül a márkanév (az italé és a báré).

De ugyebár egy új vállalkozásba tényleg nagyon tolni kell a pénzt és vagy beindul, vagy nem. Zsozé is nyilatkozta az egyik csatornán ahová meghívták, hogy hitelt vett fel, ráterhelte a lakására és még most is csak beindulóban van az üzlet. Általában a legjobb ötletek beindulásához is kell 2-3 év (ha nem tolnak meg államilag).

2022. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
100%
Ja zsozés italt a helyi coopban is láttam. Nem gondoltam volna h így beindul.
2022. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy most a happy hourt akarják valahogy interaktívabbá tenni, mert csökken a nézettség. 2 hónapja meg cinkeltek egy cikket, ami ugyanezt állította...
2022. jún. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is emlékszem. Teljesen fel voltak háborodva és főleg Pisti arca kezdett el rángatózni az idegtől. Gondolom nem kevés pénzt buktak vele. Amíg nem jön rá, hogy az egész műsor arról szól hogy ő pofázik és mást nem hagy szóhoz jutni vagy azonnal félbe szakítja, bele ugat, leugatja a chatelőket stb addig a nézők menni fognak elfelé.
2022. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%

Várható volt a nézettség esés. Amíg mindenki aki tehette otthon dolgozott, távoktatás volt, nagyon jól ment a szórakoztatóiparnak, mert sokan nézték a műsorokat, a Youtube-ot, a Twitchet egész nap.

Ennek a korszaknak vége.

A másik ami közbejött a válság. Minden drágul (az élelmiszerek átlagosan 25%-al drágultak), bizonytalan mi jön, ezért nem költenek annyit az emberek a nem szükséges dolgokra (mint az előfizetés), hanem spórolnak, tartalékolnak.

Biztosan vannak személyi poblémák is a háttérben, amúgyis rá szoktak az emberek unni a csatornákra, de az előbbi két oknak (már nincs otthonmaradás és válság van) nagy szerepe van a nézettség alakulásában.

2022. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy a lélek is kiveszett a csatornájukból. Túl komolyan veszik magukat. Régen lazább és spontánabb volt. Most meg úgy be van osztva az idejük, mintha kötelező lenne


Nem is értem.


Pisti mondja jó lenne ezzel meg azzal játszani de most nem fér bele a programba.


Mintha lenne valami főnöke aki megmondja mikor mit csinálhatnak.

2022. jún. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%

@36

Én arra tippelek, hogy bizonyos kiadók/hardver gyártók akkor adnak nekik támogatást (anyagit főleg) ha XY játékkal tolják. Sokszor látom hogy Pisti unja (pl ilyen volt a GTA remaster ami alatt 10x kapott agyvérzést szerintem) vagy idegesíti, de végig "kell" jásztani. Gondolom a maradék időben jut idő arra hogy mással is tolják. Sokszor mondja hogy otthon olyan játékokat tol amit sose streamelnek, kérdem én, hogy miért??


A lélek pont ezért veszett ki. Régen a közönségért streameltek, most már van egy szint amit teljesíteni kell a kiadód és a gyártók felé mert bukják a pénzeket.


Egyszer el is szólták magukat, hogy azért nem csinálnak bizonyos streamek már mert az nem hoz annyit (nyilván egy retro game végigjátszásért nem fizetnek annyit mint egy új megjelenés)

2022. jún. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%

"Mintha lenne valami főnöke aki megmondja mikor mit csinálhatnak."


Van, a szponzorok.

2022. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
83%

Emberek 1. A backseatet egyik streamer se tűri. Azért bannolnak vagy jobb esetben TO-znak. Ha segitség kell akkor majd szol a streamer. Addig backseatnek tekintik amit sneki sem szeret és büntetnek érte keményen mert ezzel a játékélményét rontod el!

A legtöbb kérdésre a válasz már megvan ira a FAQ-ba. Egy streamer sem fog válaszolni neked 100-szor vagy ezerszer ugyanarra a kérdésre :D

2022. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
77%
Ja ,de ha 100-szor vagy ezerszer donatelem ugyanazt, azt nem gond mi?
2022. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!