Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mostanában a...

Mit gondoltok mostanában a Thevr - ról? Szerintetek is süllyed a minőség? És csak üres videók vannak?

Figyelt kérdés
Már mindenkit bannolnak ha valaki kérdez valami tök normális dolgot normálisan. Plusz mindenen fel háborodnak lassan. Sosem használtam a chatet és nem is fogom, de egyre sűrűbben látom ezt a videókban.

2021. okt. 28. 23:23
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
91%
Nem, az teljesen rendben van. De ha kérdezel jön a "hogy te mekkora fas.z vagy"
2022. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
100%
Még jó h sose fizettem egyiknek sem és ezután sem fogok.
2022. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
100%

Én se fogok. Kapnak elég pénzt a twichtől, youtube-tól meg a szponzoroktól.


Céginfo.hu-ról: WE ARE MEDIA TECH Szolgáltató Betéti Társaság

Nettó árbevétel**

108 453 ezer Ft (2021. évi adatok) azaz 108 milla és az amit nem számolnak el meg zsebbe kapnak támogatásokat.

Aztán van pofájuk síránkozni, hogy hát milyen drága a bérelt netelőfizetés.

2022. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
76%

Egészen elképesztő...ökörködéssel és jàtszizással ennyi pénzt megkeresni. Tudtam hogy elcseszett világot élünk, de hogy ennyire, azt nem gondoltam volna.


Közben mondjuk egy ápoló vagy tanár, ennek az 5 százalékát se biztos h megkapja.

2022. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van. Akármennyire komolyan csinálják,mégiscsak azzal keresnek pénzt hogy Pisti káromkodik miközben játszik, Jani bólogat és csinál egy két vicces videot , Dani meg a másik gyerek vágják/feltöltik a videókat.

És ebbe a 100 millába még nincs is benne a sok kütyü amit ingyen kapnak, az utazások, a ruházat meg jó ég tudja még mi.

2022. jún. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi bevételt biztos forgatnak is. Ingatlanok, lakások vétele-bérbeadása, stb.
2022. jún. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%
Vagy akár csak simán kimennek vele tőzsdézni.
2022. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 Gergo805 válasza:
87%
Sok kommentelővel nagyon is egyetértek! Én se bírom már Pistit... Nagyképű lett, k.csög, flegmán válaszol 10/9 kérdésre amik tök jó kérdések és semmi sértő vagy hülyeség nincs bennük. Oké azt aláírom, hogy néha kell a hülyeség, vicceskedés hasonlók, de amikor már tényleg minden kérdésre flegma válasz van azt már rühellem. Meg az full kamu köszönet amit letol amikor donation vagy feliratkozás jön, aaaaa azon rendesen kihalok. Az a kamu nevetés meg az agyonköszönömözés, herótóm van ilyenkor tőle. Meg amikor megy a game, tök jó a játék sztorija, fontos is lenne hogy figyeljen mert kell a sztori a játékhoz és ő meg akkor olvassa be a cheereket meg hasonlókat... Belepofázik tök sokszor a párbeszédekbe amit tök jó lenne hallgatni de hát... A pénz az előbbrébb valóbb. Sajnos elfelejtette, hogy kiből van pénze/pénzük, a nézőkből, és már nem tiszteli őket egyáltalán, látszik rajta hogy ő már nem az élvezetért csinálja, a közönségért, hanem hogy csak megtudjon élni belőle...
2023. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár vannak Pistinek olyan politikai kiszólásai h eszem megáll. Pl. hogy a stadionok nem az adófizetők pénzéből épültek.
2023. jan. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%

49, most veszed észre? Évekkel ezelőttről néhány ilyen aranyköpés tőlük:

Miért zavar egyes embereket a forint árfolyama, amikor Magyarországon forintban fizetünk?

Miért zavarja az embereket Mészáros gazdagodása, mikor ettől nekik sem jobb, sem rosszabb nem lesz, biztos csak irigyek rá az emberek.

A stadionokról még a kormánytagok is megmondják, hogy nem magántőkéből épültek és nem magántőkéből vannak fenntartva sem és nem az a baj, hogy megépültek, hanem az időzítéssel és a prioritásokkal van a gond Magyarországon.

Nem csak politikai, hanem sok egyéb témában beszélnek már régóta össze-vissza.

Nem az a baj, ha valaki politizál, vagy más, sokakat érintő témákba folyik bele, hanem az, ha tájékozatlan, logikátlan és ha sok emberhez elér, akkor mások is átveszik a buta következtetéseket.

Ezért nagy a felelőssége az influenszereknek.

Nem tudom, miért nem lehet csak a játékoknál, a hardvereknél maradni és azokról beszélni és miért foglalkoznak olyan egyéb témákkal, amikről érezhetően halvány fogalmuk nincs.

2023. jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!