Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mostanában a...

Mit gondoltok mostanában a Thevr - ról? Szerintetek is süllyed a minőség? És csak üres videók vannak?

Figyelt kérdés
Már mindenkit bannolnak ha valaki kérdez valami tök normális dolgot normálisan. Plusz mindenen fel háborodnak lassan. Sosem használtam a chatet és nem is fogom, de egyre sűrűbben látom ezt a videókban.

2021. okt. 28. 23:23
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%

Sztem Pisti ott a többségi tulajdonos, az ilyen erőszakos emberek mindig rátelepszdnek a tehetségesebb szerényekre, mint ő Janira. Azért ilyen nagyképű.


De én meg tegnap kittinától kaptam meg mert le mertem írni h nekem nem tetszett az új batman.... Ki is követem a csába.


Csonti, pingvinharcos, na ők irtó jófejek, van polgári munkájuk, nem ilyen elszállt kocsogok.

2022. márc. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim válasza:
95%
2hónapig néztem őket covid alatt, inkább régi videók, az újakat már nem bírtam
2022. ápr. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
78%
Ez a Pisti gyerek szánalmas. Játssza a kemény gyereket (tetkók, ford raptor, beszólások), azt hiszi ő valami gangsta rapper. Közben meg egy elpuhult kis seggdugó, aki a net és a szobája biztonságos kis teréből osztja az észt.
2022. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű, pl Happy hour nézettség csökkenése.
2022. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
100%

23: Még annak idején az indulásakor néztem a Twitteren a "beszélgetős" műsorukat.

Akkor meséltek valamit, hogy bevágott eléjük egy BMW-s és hogy az ilyenek kivagyiak és ők (a thevr tagjai) soha nem fogják rázni a rongyot, ők soha nem fognak ilyenekre költeni, nem fognak menőzni.

Ehhez képest most igen. Drága cuccok, drága autók.


Nem irigységből írom, mert nekem is van vállalkozásom és én is megtehetném, hogy lízingelek valami májer autót és egyéb menő cuccokat veszek. Na de én tényleg nem vagyok ilyen.

Ők viszont azok a tipikus kis újgazdagok, akik előtt hirtelen kinyílt a világ és virítanak a pénzükkel, mint valami rossz amerikai rapper. Ez eleve gáz. A másik gáz, hogy ők szabadkoztak régen, hogy nem lesznek ilyenek. Mégis ilyenek lettek. Tegyék, ki nem szharja le, de az a gond, hogy sok fiatal nézi őket és ezt a mintát látják.

2022. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
100%

24

én pl egy ideje nem nézem. Pisti beszél az idő 90%-ban és ha valaki olyat ír amivel nem ért egyet rögtön leugatja. De persze neki mindig igaza van. Aztán tolja a nagy dumát hogy ő nem ért hozzá meg amúgy se vegyük őket komolyan. Előtte 10 perccel meg remegő fejjel küldött el valakit a ge-cibe hogy hogy lehet ilyen fassz. Sajnálom őket, de sajnos ez várható volt hogy a pénz megrontja őket.

2022. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%
De már nem is olyan jók, mint régen. Szerintem dögunalmasak lettek.
2022. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
100%
Néha van még 1-1 vicces pillanatuk, de az össze jó műsort elkaszálták - retro hónap, mozi kibeszélő, gép összerakás, Jani VS Pisit játékok (nyilván mert azokat nem nézték annyian mint a nerd rages üvöltözéseit). Nem is értem pl a folyamatos COD-ozást ki nézi? Baromi unalmas hogy ugyan azt tolják multiba és ordítoznak mint a fogyatékosok.
2022. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
100%
Ordít a zegészről, hogy kifutóban van és megfáradt a dolog. A nyakamat rá, hogy ha nem lenne ennyi bevétel, már rég abbahagyták volna.
2022. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%

@29

Én is így gondolom. Addig fejik a tehenet míg tejel aztán addigra úgyis összeszednek annyi pénzt amivel utána már saját vállalkozást kezdhetnek.

Amúgy pont most volt egy Q&A műsoruk, hogy naaa majd most válaszolnak a kérdésekre. Az esetek felében nem válaszoltak vagy félrebeszéltek. pl: mi a kedvenc társasod Pisti? Pisti válasza: sokfélét szerettem régen de nincs rád időm, meg kártyázunk (hogy mit nem mondta el). Pisti fogsz-e ezzel meg azzal játszani? Válasz: belegrimaszol a kamerába. WTF?

2022. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!