Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The walking dead-et nézi...

The walking dead-et nézi valaki? Véleményeket írjatok létszi a sorozatról. Ami csak eszetekbe jut (normális válaszokat pls)

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 10:46
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
oh...köszönöm, és azt tudod vagy tudja valaki h kb mikorra várható a 6. évad? :)
2015. ápr. 3. 20:11
 22/33 anonim ***** válasza:
68%

Fuu, a világ legjobb sorozata. De komolyan. Most nem igazán tudok összeszedni egy épkézláb véleményt, ezért inkább csak agyondícsérem a sorit. :D Amúgy fiú vagy vagy lány? Ha fiú, akkor nem tudom, ők Maggie és Rosita miatt is szeretik, ha lány akkor Rick vagy Daryl. Amúgy a legtöbb lány Darylért van oda, de nekem Rick szimpibb és szerintem jobban is néz ki. De ez amúgy másodlagos szempont, mert maga a sorozat elképesztően nagyon-nagyon jó. Szerintem nem nagyon vannak benne unalmas jelenetek, én az egész 40 percet végigizgulom mindig. A kedvenc évadom a 3. és az 5. volt. :) Kedvenc évadzáróim a 2., 4., 5.

Én csak ajánlani tudom, előtte én is úgy voltam vele, hogy de én nem szeretem a horrort... de aztán... ez nem is annyira horror amúgy. Mármint... nem ijesztő, csak undorító. De az sem minden percben.

2015. ápr. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
:D egyetértek veled mert ha visszaolvasod a komikat akk látod hogy igazából én láttam már a sorit csak kíváncsi voltam mások véleményére :D amúgy Rick nekem is szimpibb mint Deryl dee Glenn is nagy kedvencem :D <3 és lány vagyok nyugi ;) xD
2015. ápr. 9. 08:46
 24/33 anonim ***** válasza:
0%

Gyerekek,gyerekek!


Ezt nem hiszitek!


annyit mondok Z Nation.

Ezt a sorozatott meg kell nézznetek!


Z nation!

nagyon cool!


Nem tudom hogy de merem állítani jobb mint a walking dead!


á föleg az évad záró, szinte sírok,sajnálok,gondolkozok meg az hogy „mi a f.a.s.z” van?


A zombik futnak,a történet kegyetlen az esemémyekröl nem is beszélve egyszerûen lenyûgözô!

jobban várom mint a walking deadot...



Z nation!

Z NATION (feliratos)

2015. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
58%
A The Walking Dead 10000x jobb, mint a Z Nation. A Z Nation fájdalmasan béna. Zs-kategória a javából. :D
2015. ápr. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

sajmos nem tudok egyet érteni veled!

Mert a walking dead mostani évadja borzalmas volt...

Ráadásúl rich-ék teljesen megôrültek...

2015. ápr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Z nationt is ismerem bár az első 2 rész nem nyerte el a tetszésem de nem igazán tudom összehasonlítani a walking dead-el , nekem mindegyik elmegy bár azért walking dead-be több munka van szerintem :D
2015. ápr. 10. 10:48
 28/33 anonim ***** válasza:
0%

igen sajnos az elsô 3 rész nem volt valami jó az igaz de mindenek el kell kezdôdnie valahol...


A walking dead-nak is vanna unalmas részei!


jellenleg bizonytalan vagyok hogy melyik sorozatott várom jobban...


A Z nation évadzárója valahogy jobban tetszet mint a walking dead-é de... hát... na... ízlések és pofonok... :)


UI.: Nézzétek ti is! nincs mitt vesztenetek :) úgy sincs walking dead addig nézzétek a Z nationt ;)

2015. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
köszönöm szépen a lepontozás!
2015. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
:D
2015. ápr. 10. 20:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!