Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The walking dead-et nézi...

The walking dead-et nézi valaki? Véleményeket írjatok létszi a sorozatról. Ami csak eszetekbe jut (normális válaszokat pls)

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 10:46
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
45%
Év imádom a harmadik évadnál tartok és szerintem nagyon jó
2015. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc sorozatom. Mindig is bejött ez a zombis téma :D Kedvenceim/volt kedvenceim : Rick, Maggie, Hershel,Dale és Merle.De különben szinte mindegyik karaktert bírom :D
2015. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
29%

Jó sorozat.

Bár szerintem az 5. évad már nem hozza a szintet, de azért mindenféleképpen érdemes megnézni.

2015. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Hát na nem tehetnek róla... a képregényt követik...
2015. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

!SPOILER!!!!!!!!!!!!


(Ne olvasd tovább, ha nem néztem meg az 5. évad 13. részét!!!)


Szerintem az 5. évad is nagyon jó. Kíváncsi vagyok, h hogyan pusztul el Alexandria. :D Zombik? Külső ellenségek? Belső viszályok? Vagy egy véletlen hiba miatt felrobban az egész?? xD Már nagyon várom a végét. :D

2015. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Hát ha a képregény szerint megy akkor arra aztán várhatsz még egy darabig :D
2015. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
de jo :D nem gondoltam volna hogy ennyi TWD "rajongót" találok :D én is kíváncsi vagyok h Alexandria hogyan pusztul el... remélem zombi támadás :D bár lehet hogy külső/belső viszályok + zombik, hasonlóképp mint a börtönnél...sose lehet tudni :) de az is lehet hogy egész más módon
2015. márc. 15. 13:35
 18/33 anonim válasza:
54%

Legjobb. 1 héttel ezelőtt kezdtem el a sorozatot. De már én is befejeztem. Ha nem melóztam, akkor maratoni 10-14 órában néztem a részeit. :-D

Így sikerült 1 hét alatt felzárkózni. Várom már a 6. évadot. Remélem mihamarabb sor kerül rá, mert azt hiszem bele roskadok majd a hiányába! Ez már, olyan mint ha az ember szerelmes lenne. :-)

2015. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
hát igeen :D valalki nem tudja h a 6. évad előtt tartanak szünetet vagy folyamatosan jönnek hétfőnként a részek ahogy eddig?
2015. márc. 31. 09:14
 20/33 anonim ***** válasza:
Szünetet tartanak. A 6. évadig ismétlik a részeket :)
2015. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!