Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, hogy Havas Jont...

Miért van az, hogy Havas Jont rengetegen utálják, Ned Starkot mégis szeretik?

Figyelt kérdés

Fórumokon,meg itt is olvasom,hogy sok embernek herótja van Havas Jontól,de Ned Starkkal semmi problémájuk,pedig ugyanaz a karakter a kettő. Max annyi a különbség,hogy a sorozatban rossz színész játsza Havast és plotarmoros,de a plotarmor is csak az 5.évadtól van,de Havast már azelőtt is utálták.

Az,hogy a színész rossz,csak egy dolog,mert a könyvfanok között is vannak akik nem szeretik.



2018. ápr. 11. 14:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azért mert a könyvben és a filmben is a legunalmasabb, legegysíkúbb, legsemmitmondóbb, legtehetetlenebb karakter.

Pusztán annyi érdekesség köthető hozzá, hogy a szülei nem akárkik voltak...na az ő történetük érdekes, de a gyerekük csak sodródik az árral, egyedül semmire nem képes, mindig meg kell valakinek mentenie, de azért istennek van kábé beállítva, meg úgy néz ki ő az egész Trónok Harcában a titkos főszereplő, tehát ő a tűz és jég dala, meg a megígért herceg, meg azor ahai meg blablablablabla...mindezt úgy hogy meg se érdemli.

De még mindezt el lehetne nézni, ha fejlődne valahova a karaktere, de nem...ugyanúgy viselkedik, ugyanúgy gondolkodik, ugyanúgy nem tud semmit, mint az első évadban/első könyvben.

Jaime, Sansa, Daenerys, de még az a nyavalyás Theon is olyan orbitális karakterfejlődésen esnek át a történet során, hogy az ember csak néz és nem győz gyönyörködni benne, ez a Jon gyerek meg csak bámul bambán maga elé az esetek 98%-ban és mégis mindenki agyon sztárolja.

A színész meg aki alakítja a sorozatban csapnivalóan rossz, nem is értem, hogy ezt a készítők hogy gondolták, totál tehetségtelen...meg ahogy

kinéz...persze, majd Rhaegar Targayryennek pont egy ilyen törperománvajda kinézetű fia születik, ahham, persze...


Sajnos csak nemrég jöttem rá, hogy a Trónok Harcában, tulajdonképpen a színészek játéka borzasztó pocsék :S pedig meg voltam róla győződve még a korai évadok során, hogy ilyen jó szereplőgárdát még soha nem láttam, de rá kellett jönnöm, hogy nem a színészek jók, egyszerűen csak Martin olyan jól megírt karaktereket adott nekik, meg olyan jó párbeszédeket adott a szájukba, hogy megtévesztő módon sokan azt hitték ennyire jók a színészek. Van egy nagyon nagy Dany rajongó ismerősöm, aki egy időben odavolt Emilia Clarkért és elkezdte minden egyes filmjét megnézni...na akkor jött rá, hogy a csajszi ugyan a való életben nagyon cuki és barátságos, de a színészi teljesítménye az kábé nulla (már nem Dany rajongó). És még sok Trónok Harcás színész van hasonló helyzetben.

2018. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!