Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 3 Uplay...

Assassin's Creed 3 Uplay problémák. Segítség!?

Figyelt kérdés
Megvásároltam az Assassin's Creed 3-at, fel is telepítettem, csináltam is Uplay fiókot, de amikor beírom a CD-kulcsot, azt írja ki, hogy: Érvénytelen. De kér még valami aktivációs kódot is. Szeretném tudni, hogy hol tudok ilyet szerezni?, mert az e-mailes regisztráció után se kaptam. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. nov. 23. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim válasza:
Nekem is ugyanez van, írtam a PlayOn supportos e-mailjére, ha tudok valami érdemit, szólok.
2012. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám, éppen ma írtam ki pár órája, ez eléggé nagy fail, hogy ennyi embernek hibás a cd kulcs.Annyit mondanék még, hogy magyar mellett ez cseh kiadás is(mármint a nyelvezet), azért írom mert én már a cseh kiadásokkal megjártam, bf 3-nál, ott a lemez volt a hibás... nem a cd kulcs,de legalább mostmár tudjuk, hogyha a cseheknek köze van a játékhoz ne vegyük meg.Még utólag annyit, hogy olvastam ubisoft fórumán, hogy ott is vannak ilyen problémák, csak kevesebb és csakis pc-n( hm, érdekes).
2012. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
Menjetek vissza a boltba és reklamájjatok hogy adjanak egy használható kulcsot, én ezt tenném.
2012. nov. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim válasza:

Nekem is ez a probléma.. Freedom edition-el megfűszerezve..

CD galaxisba hiába viszem vissza nem csinálnak vele semmit, Playon nak pedig én is írtam, de ha ők sem tesznek semmit, akkor nagy botrányt csapok, és bíróságra viszem az ügyet. Ez felháborító..

2012. nov. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim válasza:
12:03-as vagyok, látom sokaknak van ilyen problémájuk. Én már az Ubisoft Support-nak is írtam, majd csak lesz valami.
2012. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
"Figyelem-figyelem! Most kaptuk az információt az Assassin's Creed III-at forgalmazó PlayON-tól, hogy a Magyarországon forgalomba került ACIII-ak aktiváló kódjai jelenleg még nem működnek, azonban már dolgoznak a problémán és délután/este már jó eséllyel minden kód aktiválható lesz! Kérjük, hogy osszátok meg az infót a barátaitokkal is!" by PCGuru
2012. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
XD :D
2012. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
Nekem se működik még:D
2012. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim válasza:
Na gyerekek, próbáljátok meg, mert nekem elfogadta a CD kulcsot.
2012. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 pilwax válasza:
Nekem uplay regisztráció után nem jelentkezik be. az miért van? a CD kulcs beírásáig én még el se jutottam.
2012. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!