Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 3 Uplay...

Assassin's Creed 3 Uplay problémák. Segítség!?

Figyelt kérdés
Megvásároltam az Assassin's Creed 3-at, fel is telepítettem, csináltam is Uplay fiókot, de amikor beírom a CD-kulcsot, azt írja ki, hogy: Érvénytelen. De kér még valami aktivációs kódot is. Szeretném tudni, hogy hol tudok ilyet szerezni?, mert az e-mailes regisztráció után se kaptam. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. nov. 23. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 theadon válasza:
Tegnap én is megvásároltam a Freedom Edition-t most pontosan micsináljak hogy elinduljon a játék mert a cd kulcs érvénytelen pedig eredeti a játék meg minden
2012. nov. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
Várj vele, legalább is ma ezt mondták az 576-ban...nekem is az van, nem tudok vele mit tenni
2012. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 Kittycica94 válasza:

576-ban vettem és nekem se volt jó!

Most oldódott meg!

Szóval amit én tettem!

Felhívtam az 576-ot kellemesen idegbeteg hangon elmondtam hogy kurv@ra elegem van hogy vártam 9napot és semmi.


Erre az ipse felvilágosított, hogy amiket kiadtak freedom edition-t azok ugye angolul jöttek és kicserélgették a dvd-ket hogy magyar legyen. De azok a serial-ok csak az angol verzióhoz jók. Úgyhogy el kellett küldenem a UPLAY azonosítóm, a játék és az ulc serialt, mire kb 2-3 óra mulva visszaküldtek egy olyan serialt amivel már működött a dolog. Szóval ennyi amit tennetek kell! :)

2012. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim válasza:

Én nekem a singlplayer nem indul el amint be lépék a windows hiba miatt leállítja.

atidxx32.dll fájlal van elvileg a probléma az eseménynaplóm szerint de nem tudom mit lehet vele csinálni?

2012. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim válasza:

Na srácok a következő a helyzet!


C:/Windows/System32/drivers/etc

Az etc mappán belül a hosts nevű fájl kitörlésével nem fogtok több "ellenőrizze az internetkapcsolatát" hibaüzenetet kapni.

Ezután, miután sikerült belépni az Uplay fiókba, fogjátok magatokat és elindítjátok az AC3SP.exe nevű fájlt. Az Uplay frissülni fog. Majd újraindul, frissíti a játékaitok listáját, majd az Assassin's Creed 3 képre kattintva beírjátok a kódot, ahogy a kézikönyv hátsó borítóján szerepel.(CD Galaxistól rendeltem, és Play On-os volt, de működik a kód. Az autopatch nem errorozik.)

Majd kiválasztjátok hogy Assassin'S Creed Single Player és már megy is az autopatch. Have fun :)


Ui.: A hosts fájlt nem töröltem, csak kiraktam az asztalra egy mappába hátha szükség lesz még rá

2012. dec. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 sanyy334 válasza:

ÜDV ( Washington Edition =>>> SEASON PASS )


Felrakod a játékot a cd kulcs egyértelmű...


a mellékelt 'uplayt' telepítsd auto update-t azonnal megszakítottam (tűzfallal) -->> amint bejelentkezett engedd vissza a netre


Játékon belül extrák-->> aktiválás A PROMÓ KÓD ALATT elrejtett 19 szám beírása (fény alatt v letéped)

---Elméletileg sikeres az aktiválás, ha a tűzfalon átjutott--


felette 2-vel 'letölthető tartalom -> ENTER , megnyílik egy ablak (firefox,explorer,akármi)


SEASON PASS-t kérd... -->> kilistázta a dlc-ket (5) + az alapjáték kb 29.90 ójró


-->> PROMÓ kód (9 karakteres) megadása után KINULLÁZZA

-->> megadsz 1 címet

-->> 30 napod lesz letölteni

2014. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 [Mindenható]Jakk válasza:
Nekem is van hiba de szerintem az a netemtől van ilyen.Nekem minden jó az Auto Patch-ig.Jó letöltöm a 10kb/s netemmel.Aztán ilyen 21 bytes ot adki.És nem lép be.Valaki tudja mit tegyek?
2015. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 Ga-Te válasza:
Üdv. Nekem is van vele gondom. Feltelepítettem a játékot utána pontosan 6x frissített most meg nem indul el. Egyszerűen rányom az exe-re és nem történik semmi. Továbbá a uplay fiókomban 2x szerepel a játék az egyikre ha rányomok bedobja, hogy írjam be az aktivációs kódot amit már egyszer beírtam és el is könyvelte, hogy aktiváltam a játékot. Most ez hogy van? Egyszerűen nem értem.
2015. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!