Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 3 Uplay...

Assassin's Creed 3 Uplay problémák. Segítség!?

Figyelt kérdés
Megvásároltam az Assassin's Creed 3-at, fel is telepítettem, csináltam is Uplay fiókot, de amikor beírom a CD-kulcsot, azt írja ki, hogy: Érvénytelen. De kér még valami aktivációs kódot is. Szeretném tudni, hogy hol tudok ilyet szerezni?, mert az e-mailes regisztráció után se kaptam. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. nov. 23. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 pilwax válasza:
nem, a cd-n semmi használható dolog sincs, viszont a tűzfalon meg találtam az assassin's creed fájlok beállításánál tcp-t meg ezeket, be is írtam rájuk, de nem történt semmi, valszeg így nem jó, vagy rosszul csináltam.
2012. nov. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 pilwax válasza:
Tehát a "tűzfal"nál rámentem a "speciális beállítások"ra, azon belül a "bejövő szabályok"ra, és ott vannak a programok amik futnak a gépen, többek között az Assassin creed 3 is. rákattintok jobb gombal, és kiválasztom a "tulajdonságok" gombot, aztán a "protokolok és portok" fület ott van ilyen legördülő rész ahol beállíthatod, hogy milyen protokol típus legyen, beállítottam a TCP-t, és beírtam alá azokat a számokat, ami írva van az oldalon így sorba. Nem tudom ha windows 7-ed van nézd már meg hogy neked ott hogy van belőve, mert ha beállítottad a routeren, lehet ott is átállt automatikusan.
2012. nov. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 Kittycica94 válasza:
Mint kisült,azon is múlik hogy hol vetted a játékot. Én az 576kbyte-ban vettem, és most beszéltem is velük, ők nem a playOn-tól vették a játékokat és amit ők forgalmaznak,azok a kódok még nem aktívak!
2012. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
Ahha, tehát az 576-os kódok még nem jók, és nem tudod véletlenül mikor lesznek azok?
2012. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim válasza:
FIGYELEM!! MEGVAN A MEGOLDÁS arra ha az uplay nem ismeri fel a netet. Töröljétek ki ezt a fájlt : C:/Windows/System32/drivers/etc/hosts
2012. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 Kittycica94 válasza:
Aszonta a gyerek hogy szóltak a ubisoft-nak és átnézik franciaországban kódokat
2012. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim válasza:

VALÓBAN MŰKÖDIK A TÖRLÉSES MÓDSZER

KÖSZÖNÖM :)

2012. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim válasza:
Az előző vagyok nos az uplay valóban elindul és multizni is tudok de a singlplayer individualitás a Windows leállítja és nem indul el léci segítsetek!
2012. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim válasza:

*indításánál

és valaki nézzem meg hogy mi a neve az AC3 mappájában a valami.rra fájlnak mert véletlenül átneveztem előre kösz

2012. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 Erowing válasza:
Háát gyerekek akárki akármit mondjon, szerintem ezzel a húzásával nagyon elbaltázta a játék PC-s indítását az UBISOFT... valami más megoldást kellett volna erre kitalálnia... mert a saját káromból kiindulva lassan egy hete nem tudom használni a játékot mert a CDkulcs inaktív.... már írtam a Supportnak is... szánalmas... :S
2012. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!