Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 3 Uplay...

Assassin's Creed 3 Uplay problémák. Segítség!?

Figyelt kérdés
Megvásároltam az Assassin's Creed 3-at, fel is telepítettem, csináltam is Uplay fiókot, de amikor beírom a CD-kulcsot, azt írja ki, hogy: Érvénytelen. De kér még valami aktivációs kódot is. Szeretném tudni, hogy hol tudok ilyet szerezni?, mert az e-mailes regisztráció után se kaptam. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. nov. 23. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim válasza:
1000 csók mindenkinek h megnyugtattatok h nem csak nekem van ez a probléma. Már felhergeltem magam nagyon... :P
2012. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
A dobozban 3 papír van. egy reklám "ÚJ FŐHŐS..." kezdetű, egy kézikönyv, meg egy SPECIAL EDITION papír, aminek a hátoldalán van a kódom, amit nem vesz be. Ami feltűnt, hogy a kézikönyv borítóján az Assassin's Creed III cím-felirat fölött egy üres négyzet, mint amibe a kódokat szokták nyomtatni, ragasztani, de ez tök üres. Nem lehet hogy itt kellene az igazi kódnak lennie, és a meglévő csak a plusz tartalomhoz lesz jó?
2012. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
Utolsó. Igen, ott kellene lennie... Hát ezt megszívtad:DDD
2012. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim válasza:
Nálam meg az internet kapcsolattal van baj hogy eddig nem használtam UPay-t a gépemen de egyszer be kell lépjek vele hogy offline játsszak vele de nem tudok a "rossz" internet miatt
2012. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 Kittycica94 válasza:
Nekem se engedi a belépést!Remélem még az este folyamán valahogy beenged!
2012. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim válasza:
Srácok..ha esetleg valakinek még nem sikerült..akkor annak tipp..nekem is ma jött a játék kb 6 órát szerencsétlenkedtem vele sehogyan sem akarta elfogadni a kódot..majd végül végső elkeseredésemben feltettem a cseh verziót..akkor beírtam a kódot úgy elfogadta..aztán letöröltem ..újra felraktam de akkor már magyar nyelven és úgy jó volt;) mondjuk lehet hogy addigra engedélyezték a kódokat Magyarországon(az előttem megszólaló egyik írásában olvastam) és lehet hogy azért..de ebben nem vagyok biztos..akinek még most sem megy akkor próbálja ki nekem működött;)
2012. nov. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 Derhunter válasza:

Üdv srácok.

Az én problémám az hogy az uplay azt írja hogy sikertelen bejelentkezés.

Írtam a support@playon.hu-nak de csak egyszerűen azt mondta "Túl terhelt a rendszer, próbálja meg később." az úgy köszi.

És ugye nem enged tovább. Én már meg untam a várakozást így crackeltem.

Talán valakinek ez is megoldás, vagy segítség nekem az.

Linket pm-be.

2012. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 hééé válasza:

Sziasztok


Nekem is az a problémám, hogy az uplay bejelentkezésnél azt írja ki hogy nem tud csatlakozni vagy nincs internet kapcsolat, pedig van.

2012. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 juhig válasza:

Nah tehát az én problémám a következő tételesen leírva:


1. Telepítve van, és megnyitom az Uplayt

2. Rámegyek az Offline-ra, és kidobja, hogy Felhasználónév és jelszó

3. Hol tudok arra regisztrálni, mert azt sem engedi, illetve ha sikerült, akkor azt írja ki, hogy nincs internetkapcsolat


Szerintem nálatok is ez lehet a hiba, a regisztrációra és az internet kapcsolatra is kellene akkor a megoldás nekem is!

Ha valakinek sikerülne végre, az megosztaná a nagy nyilvánosság előtt, mert kicsit ideges vagyok már! :)

2012. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 hééé válasza:

Én ezt találtam de nincs olyan fájlom amibe írogatni kéne...Hátha valakinek ettől megjön a szikra és megoldja a dolgokat!!!!Hajráááá


[link]

2012. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!