Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 3 Uplay...

Assassin's Creed 3 Uplay problémák. Segítség!?

Figyelt kérdés
Megvásároltam az Assassin's Creed 3-at, fel is telepítettem, csináltam is Uplay fiókot, de amikor beírom a CD-kulcsot, azt írja ki, hogy: Érvénytelen. De kér még valami aktivációs kódot is. Szeretném tudni, hogy hol tudok ilyet szerezni?, mert az e-mailes regisztráció után se kaptam. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. nov. 23. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 Kittycica94 válasza:
Igen,sok játéknál elkúrn@k dolgokat, Diablo3-nál is első(!) nap nehézkes volt a belépés, de ott azért mert annyira túlterhelődtek a szerverek. És a hiba 1 napig tartott, nem egy hétig!
2012. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 pilwax válasza:

Volt már ilyen más játék esetében is, hogy rengeteget kell sz*rozni az elindításhoz, pl. a Max Payne 3, mondjuk az Rockstar Games volt, mondjuk az a szerver miatt, simplán csak úgy adták ki a játékot.


De most már akkor mindenki betud lépni a uplaybe, ha törli az a windows fájlt, és már csak a cd kulcsokkal van probléma? Én még nem próbáltam, mert nem otthon vagyok, de majd este.

2012. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 pilwax válasza:
na elírtam, szal a max payne 3 nem a szerver miatt nem indult egyből, hanem a játék úgy lett kiadva. (de ez nem lényeges, csak érdekesség képp írtam)
2012. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim válasza:
Az mitől lehet hogy a singl leál de a multi megy? a sp-nél a windows hibát észlel és leáll.
2012. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim válasza:
Hali. Akinek az a baja, hogy nem fogadja el a kódot az Uplay az azért van, mert 3 országnyi AC3 játékot loptak el, ezért sokat letiltottak!!!! Akinek az a baja, hogy nem tud csatlakozni a Multiplayer szerverre, az azért nem tud mert bajok vannak az Ubi szerverekkel és nehezen lehet felcsatlakozni. Megoldása: elindítod a multiplayert, ha nem csatlakozik és kiírja, hogy "Korlátozott mód" akkor nem kell megijedni, a menü-nél a legelső menüponttal az újracsatlakozással próbálkozz!!! A 4-5. próbálkozás után fel fog csatlakozni!! Ekkor is ki fogja írni azt hogy "Korlátozott mód" mert kicsikét bugos. Figyelem!!Néha ki fog dobni a játék a szerverről, ez is játékhiba! Pedig csinálhatnának vele már valamit. (Eredeti játékom van CD Galaxis-ból vettem előrendelve, nekem is ez van most) Ezt adjátok tovább azoknak akik nem tudnak multiplayer-ezni, mert elég rossz úgy játszani, hogy 3 ember van fent :/
2012. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim válasza:
Hali én is a CD Galaxis-ról rendeltem és nekem is a CD kulcsos probléma jelentkezik! Valakinek valami ötlete ,hogy ilyenkor mi van?
2012. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
Én is CD galaxis-tól rendeltem és semmi problémám nem volt a regisztrációval(uplay) kapcsolatban. A Singleplayer tökéletesen működik(igaz néha laggol), de ettől még teljesen élvezhető. A probléma igazán a multiplayer-el van. Tudok játszani, nincs limited mode, de kb. 20-30 perc amíg csatlakozni tudok egy játékhoz! Néha szerencsém van és sikerül kifognom egyet, és akkor azokkal tudok folyamatosan játszani... Amúgy meg ezek a tűzfal/router portnyitások teljesen feleslegesek, nekem egyáltalán nem működtek.
2012. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 Erowing válasza:
Úgy érzem lassan eljön az idő, hogy vissza vigyem a játékot az 576ba és lerakjam az asztalra a pénzt visszakövetelve... Mert ez már nevetséges, hogy nem tudnak ennyi idő alatt elhárítani ilyen hibát. már irtam is nekik... de semmi válaszoltak is azt semmi érdemlegeset nem írtak.. csak hümm meg hamm... ennyit ér ez a retkes UBSZOPT...
2012. nov. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 pilwax válasza:

mert még mi a baj, mindig a cd kulcs?


Én is megcsináltam hogy kitöröltem az hoszt nevű fájl, aztán már sikerül belépni a uplaybe is. a cd kulccsal személy szerint nekem se volt gondom. úgy hogy nagyon szépen köszönjük a "törlős tippet" :). és remélem a cd kulccsal küszködőknek is mihamarabb megoldódik a problémájuk. Egyébként valószínűleg tényleg az ubisoft szerverénél van a gond.

2012. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim válasza:
Az Ubi kijavította a hibát! A multiplayer rendesen működik, elsőre belép. Jó játékot mindenkinek!
2012. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!