Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 3 Uplay...

Assassin's Creed 3 Uplay problémák. Segítség!?

Figyelt kérdés
Megvásároltam az Assassin's Creed 3-at, fel is telepítettem, csináltam is Uplay fiókot, de amikor beírom a CD-kulcsot, azt írja ki, hogy: Érvénytelen. De kér még valami aktivációs kódot is. Szeretném tudni, hogy hol tudok ilyet szerezni?, mert az e-mailes regisztráció után se kaptam. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. nov. 23. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy vagytok vele, de amikor én megvettem a Freedom Edition-t az 576-ban, kicserélték a játékot egy normál kiadásúra (csak a lemezt), mert a különleges kiadásokba nem raktak magyar nyelvű feliratot. Szóval nagyon jó melót végzett a magyar forgalmazó, mondjuk még mindig jobb mint a Codex Edition-nél 2010-ben, amikor nov. 17-re írták a megjelenést, és március 18-án jelent meg végül.
2012. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 pilwax válasza:
és a haveroddal akivel együtt vetted, nem tudja hogy nállunk mi lehet a probléma?
2012. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim válasza:
Nem tudja, pedig sok mindent javasolt és elmondta, hogy telepítsem, de én is pont úgy csináltam a különbség csak a végeredmény volt.( neki simán belépet az uplay-ba nekem meg internetkapcsolati hibát ír)Tehát nem tudja.
2012. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 pilwax válasza:
zsír :S
2012. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 unjust válasza:

[link]


Nekem ezzel a megoldással működik! Ezeket a portokat kell engedélyezni a router menüjében. Nálam a NAT fülben a Special Application fülben van. Elindítottam az AC3 ikonnal (Nem a Uplay-el) leszedte a patch-et, feltettem. Majd beléptem az accountommal aktiváltam és már jó is :)

2012. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 pilwax válasza:
és szerinted ezt kiérti? :D
2012. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 pilwax válasza:

pl hol éred el az a router menüt? mert amúgy értem mit mondassz, de sztem még életemben nem volt a router menüjében. amúgy rájöttem hogy akinek baja van a uplay bejelentkezéssel, mint nekem valami nem stimmel az internetünk és a uplay szervere közt. Amúgy olvastam régi hozzá szólásokat is máshol, hogy nagyon hülyén van megcsinálva mint a uplay és az ubisoft rendszere. szal nem csoda hogy szopunk. tehát néztem azt is hogy pl a uplay oldaláról nem tudom leszedni a "download uplay pc-t" meg a cd kulcs beíráshoz szükséges szoftvert, amiket itt mutat a "regisztrációs magyarázat": [link]

[link] Tehát leírnád akkor hogy hogy csináltad meg pontosan lépésről lépésre? mert sztem az nagyon nagy segítséget jelenten mindenkinek, akinek még eddig rossz volt.

2012. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 unjust válasza:
Nem tudom milyen neted van, nekem pl. T-Home. kell, hogy legyen a modemhez egy összerakós/telepítős füzet. Abban van benne hogy mit kell beírni a keresőbe, hogy a modem menüjébe juss. 192.168....valami hasonló szám. Megnyitod a böngésződet és ezt fent beírod. Kiadja a modem kezelőfelületét, nevet jelszót kér. Belépsz. Innen már ugye nem tuti, hogy ugyanaz fogad mint engem. Nekem a NAT nevű fülben van egy Special Application menü. Ide írtam be a számokat ahogyan a linken van. Trigger type és írod folyamatosan a számokat. Ami a TCP mellett van azt arra állítod ami UDP azt arra. A Public port ugyanaz. Elmented és nekem már működött is.
2012. nov. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 pilwax válasza:
pr telecomos netem van, és motorola modem, hát van hozzá egy kis cd borító nagyságú füzetecske, de egy szó sincs benne magyarul :) mert ezt a tűzfalon lévő blokkolásokat is néztem, de azzal se mentem semmire, bár még azt még egyszer megpróbálom.
2012. nov. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 pilwax válasza:
amúgy megnéztem neten a modem típus szám alapján az id számát, de nekem csak fix adatok vannak minden fülben, viszont állítani és hozzáírni semmihez nem lehet. de találtam egy cd-t is most épp és ez a modemhez, lehet ezzel belelehet nyúlni.
2012. nov. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!