Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 3 Uplay...

Assassin's Creed 3 Uplay problémák. Segítség!?

Figyelt kérdés
Megvásároltam az Assassin's Creed 3-at, fel is telepítettem, csináltam is Uplay fiókot, de amikor beírom a CD-kulcsot, azt írja ki, hogy: Érvénytelen. De kér még valami aktivációs kódot is. Szeretném tudni, hogy hol tudok ilyet szerezni?, mert az e-mailes regisztráció után se kaptam. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. nov. 23. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim válasza:

Kedves sorstársak!

AZ én problémám is az, hogy az Uplay nem tud csatlakozni az internethez, de emelet még az is, hogy ha az assassinscreed3.exe-ről inditom akkor az Ubisoft autopatch nem töltődik le, hibát jelez. Ha valaki tudja a választ legyen szíves írja meg minél hamarabb! (Péntek óta kezd elfogyni a türelmem és úgy érzem kidobtam 10ezer forintot)

2012. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 Kittycica94 válasza:
Nekem még mindig ott áll a dolog, hogy még amikor ott vagyok, hogy GO TO GAME, ott rányomok, beírom a serialt és kidobja hogy nem helyes!!!Ott hogy a pics@ba jutok tovább? tiszta idegbeteg vagyok már!!!
2012. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 pilwax válasza:
Én is megrendeltem eredetibe, és nekem se lép be a regelés után a Uplay-be. Eszméletlen, hogy senki se tudja, hogy mi a gáz. Én valszeg megpróbálom, a gamestarosokat felhívni, mert ott rendeltem elő, hogy jó lenne elmondanák mi a herét kell csinálni. mert itt a hétévége, és nem tudok vele játszani. ki...szés
2012. nov. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 juhig válasza:

Senkinek semmi???

Kicsit ideges vagyok... Ezért fizettem, hogy utána használhatatlan legyen?

2012. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
Nekem se semmi, Freedom Edition itt is. Faján megoldotta a PlayON. Amúgy, nektek (is) Assassin's Creed III - CZ-t ír a uPlay, vagy csak nekem? :)
2012. nov. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim válasza:
Nektek az Ubisoft autopatch sikerül ha az assassinscreed3.exe-ről indítjátok? mert ha nektek sem akkor lehet hogy azért nem tudunk csatlakozni.
2012. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
Nekem egész idáig nem működött, de most leszedett egy kb 90 megás patchet (1.10), de még mindig nem fogadja el a CDkulcsom
2012. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 pilwax válasza:
Nem ment nekem se az auto patchelés, hibát írt ki.
2012. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 pilwax válasza:

de nem hiszem hogy a patchelés lenne a gond, mivel, bármi más ubisoft termékkel játszanál, a uplay-ra mindenképp felkéne engednie, mivel az úgy mond független egyetlen egy játéktól. szerintem.

Amúgy nem lesz kidobott pénz, ha esetleg később se lesz jó, mert akkor mindenkinek vissza cserélik, főleg ha ennyien reklamálnak.

2012. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim válasza:
Remélem igazad lesz, de a barátommal egyszerre vettük egy boltban és neki teljesen simán felment.(patch-elt, belépett, elfogadta a kódját és már játszik vele péntek óta)
2012. nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!