Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Klánalapítás mmo játékokban....

SpilerHUN kérdése:

Klánalapítás mmo játékokban. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Segítsetek nekem tanácsokkal. Játszottam több mmoval is már életem során (swtor, gw2, teso, newerwinter, wow, sto, stb) sok helyen voltam klántag de sok klán nem tetszett mert nem voltak ott jó arcok és vagy kiléptem v kirúgtak.


után azt találtam ki h saját magam fogok klánt csinálni bele is kezdtem meg is alakult de úgy néz ki h befullad a dolog.


Ez a mostani klánom oldala: [link]


volt sok tag de főleg csak túl fiatalok jöttek 15-18 évesek de én volt a guild mester az elején hallgattak rám de utána nem tudtam őket irányitani és leléptek máshová.

próbáltam más nagyobb klánok példáját követni lemásolni a szabályzatukat v több szabályzatot összegyurni de még igy sem akart müködni hosszú távon.


aztán felvetettem magamat más klánokba és próbáltam infokat gyüjteni meg a régi klánom vezetőitöl kértem tanácsot akik azt mondták h legyen egy fix officeri réteg és ne 14 évesekből csináljak klánt mert az szét fog esni. de én csak azt szeretném ha lenne hatalmam ha a tagok tisztelnének és úgy müködne minden mint más profi klánokban.


most azt találtam ki h a régi klánom nevét felhasználva (innen kirugtak mert nem úgy viselkedtem ahogy kellet volna) több helyen az ö nevüket felhasználva csináltam klánt és több magyar azt hitte h ez az eredeti klán és többen is csatlakoztak hozzám csak félek h ki fog derülni az igazság és megint lelépnek az emberek.


az igazi klán vezetöinek persze nem mondtam el h mit csináltam csak attól is parázok h ki fog derülni. nekik egy több éve müködö ilyen multi klánjuk van ami több mmoban ott van és én is ilyet szeretnék majd.


mit csináljak h az én klánom is sikeres legyen? Mi a sikere mmo klánok titka? Minden ötletet szivesen várok!


Ja és nem vok 15 éves, 24 vok és tegnap óta már melóm is van, nem vok kis hülyegyerek!



2015. máj. 8. 11:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 Kento ***** válasza:
Azt elárulod, hogy melyik létező klán nevét használtad fel?
2015. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 A kérdező kommentje:

Nem akarom mert akkor bebuktatom magamat. De nem csak a nevüket használtam fel hanem a szabályzatukat is meg pár havert megkértem h az eredeti vezetök nevén csináljanak karaktert mert igy hihetöbb. de csak olyan mmokban van ez a klán ahol az eredeti klán a Resonance nincsen jelen.


de inkább abban adj tanácsot h mit csináljak h nekem is egy sikeres több évig müködö klánom legyen. mert csinálok új klánt bármikor csak azt akarom h sikeresen legyen sok taggal és a leader én akarok lenni!

2015. máj. 8. 11:19
 3/85 Badgio a kemény válasza:
még jó hogy lebuktattad magad Menő
2015. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 Kento ***** válasza:

Gratula, biztosan örülni fog a Resonance, hogy a nevüket felhasználva toborzol! :) :)


Szerintem nem kellene erőltetni ezt a klánalapítás-klánvezetés dolgot. Ha ez neked a nem létező, virtuális hatalomról szól, már régen rossz és többek között emiatt sem lesz életképes a dolog.

2015. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 A kérdező kommentje:

Bassza meg késön vettem észre!!!!!! Mindegy majd megszüntetem azokat de nem ez a lényeg hanem segítsetek tanácsokkal!


Olyan nem érdekel h ne csináljam meg nem nekem való mert ez nem igaz és nem adom fel!!!

2015. máj. 8. 11:26
 6/85 anonim ***** válasza:
Én is sokáig mmo-ztam. Voltam több klánban is és nekem az a meglátásom, hogy ez (csak) akkor működik, ha a tagok közt megvan az összhang és valamilyen szintű barátság. Nálunk úgy volt, hogy egy nagyobb klánban ismerkedtünk meg és elkezdtünk együtt játszani. Összebarátkoztunk és mikor a klán feloszlott akkor megalapítottuk a saját klánunk. Soha nem volt tagtoborzás. Mindig valakinek a barátai jöttek. Aztán az ő barátaik is csatlakoztak stbstb. Lassan épült a klán de sokáig működött.
2015. máj. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:

Heló!


Először is a fentiek alapján nem vagy eléggé karizmatikus, vezető alkat. Ezen kellene javítani, hovgy egyáltalán hlaglassanak rád és tiszteljenek. Egyik alapja, hogy a játékban alegjobbak közé tartozol, mint a clan feje.


Kezd barátokkal, ismerősökkel. Ha 10-12 embert sikerül összeszedni ,állj meg egy időre. Nem abból ál legy clan ,hogy 60-70 embert összeharácsolunk, aztán örülönk, hogy sokan vagyunk, de minek?


Azzal a 10-12 emberrel gyakorold a működést, a feladataidat, és ha 3-4 hónap után úgy látjátok - ne mcsak te -, hogy jól megy, jöhetnek új tagok.


Igen, itt atürelem fontos, de én speciel be nem lépnék egy olyan clanba, ahol kapkodás, hozzá nem értés van, mikor ott a többi - még ha nem is sok -, ahol minden profi szinten megy.

2015. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 Badgio a kemény válasza:

nah akkor a lépések:

1. dönts el hogy melyik játékkal akarsz játszani hosszútávon

2. legyél benne jó, nézz meg benne más klánokat és tanulj a vezetőktől

3. ha elég pronak érzed magad akkor a játékban szerzett barátaiddal alapíts klánt

4. tegyetek szert hírnévre a klánnal

5. kezdj toborozni

6. figyelj oda a klántagokra te legyél értük ne ők érted (na azért legyen klánod hogy elmondhasd hogy klánod van hanem hogy jól érezd magad a társaságban és büszke lehess rájuk)

7. ha ezek nem váltak be akkor ugorj ki egy vonat elé és bízz benne hogy Reptiliánként születsz újra ahol az Ipad segítségével könnyebb lesz toborozni

2015. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:

24 evesen Vok-ozol, fonokosdit akarsz jatszani, lemasolsz masokat, kirugtak a viselkedesed miatt.

siman letagadhatnal 10 evet, mert agyilag meg ott tartasz, es igen, ez a klanosdi nem neked valo, max csinalhatsz egy ovis csoportot.

2015. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat már aki adott!


Szerintem idövel jó vezetö leszek!!!!


Badgio!


Te rólad már tudom h resonance tag vagy csak az 1-6 pontok nem igazak rájuk, a 7. pont meg pont a vezetöket jellemzi, jellemtelen és szarkavaró gyikemberek. azért mert nem születtem reptiliánnak még jó vezetö leszek nem értem neked minek kell állandóan ezzel a témával jönni?


szólok majd Platank h írjon nektek! :D :D :D :D


egy normális klánt szeretnénk csinálni amire kaptam jó tanácsokat de tőled látom csak a 7. pont várható!!!!


Azt mondjátok még meg h mi a titka annak h ezek a multi klánok ott tudnak lenni 3-4 mmoban is egyszerre és több éve együtt vannak és bövülnek. mert nem a vezetés miatt az biztos, ismerek pár vezetőt és ha csak rajtuk múlna már rég megszüntek volna

2015. máj. 8. 12:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!