Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Klánalapítás mmo játékokban....

SpilerHUN kérdése:

Klánalapítás mmo játékokban. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Segítsetek nekem tanácsokkal. Játszottam több mmoval is már életem során (swtor, gw2, teso, newerwinter, wow, sto, stb) sok helyen voltam klántag de sok klán nem tetszett mert nem voltak ott jó arcok és vagy kiléptem v kirúgtak.


után azt találtam ki h saját magam fogok klánt csinálni bele is kezdtem meg is alakult de úgy néz ki h befullad a dolog.


Ez a mostani klánom oldala: [link]


volt sok tag de főleg csak túl fiatalok jöttek 15-18 évesek de én volt a guild mester az elején hallgattak rám de utána nem tudtam őket irányitani és leléptek máshová.

próbáltam más nagyobb klánok példáját követni lemásolni a szabályzatukat v több szabályzatot összegyurni de még igy sem akart müködni hosszú távon.


aztán felvetettem magamat más klánokba és próbáltam infokat gyüjteni meg a régi klánom vezetőitöl kértem tanácsot akik azt mondták h legyen egy fix officeri réteg és ne 14 évesekből csináljak klánt mert az szét fog esni. de én csak azt szeretném ha lenne hatalmam ha a tagok tisztelnének és úgy müködne minden mint más profi klánokban.


most azt találtam ki h a régi klánom nevét felhasználva (innen kirugtak mert nem úgy viselkedtem ahogy kellet volna) több helyen az ö nevüket felhasználva csináltam klánt és több magyar azt hitte h ez az eredeti klán és többen is csatlakoztak hozzám csak félek h ki fog derülni az igazság és megint lelépnek az emberek.


az igazi klán vezetöinek persze nem mondtam el h mit csináltam csak attól is parázok h ki fog derülni. nekik egy több éve müködö ilyen multi klánjuk van ami több mmoban ott van és én is ilyet szeretnék majd.


mit csináljak h az én klánom is sikeres legyen? Mi a sikere mmo klánok titka? Minden ötletet szivesen várok!


Ja és nem vok 15 éves, 24 vok és tegnap óta már melóm is van, nem vok kis hülyegyerek!



2015. máj. 8. 11:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 Hattori_Hanzo válasza:

Spíler!


Előrebocsátom Én nem ismerem Angelt. Úgy veszem észre, hogy Angel nagyon türelmes és kulturált módon sorakoztatja fel érveit. Nem trágárkodik és nem tesz megjegyzéseket senki személyére.


Az utolsó bejegyzéseddel bebizonyítottad, hogy miért nem vagy Te jó vezető. De még vezető sem.


Azzal, ha támadsz valakit (jogtalanul) csak a primitívségedet bizonyítod. Szóval megkérlek, hogy több tiszteletet tanúsíts!


Ha kulturált ember benyomását akarod mutatni, akkor a legkevesebb, hogy elnézést kérsz Angeltől.

2015. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:

Hattori_Hanzo:


Köszönöm a kiállásod értem.


Nem jelent gondot amit írtak, nem szoktam magamra venni az ilyen jellegű dolgokat, bár bevallom, amikor először írtam, akkor segítő szándékkal tettem, és utána kicsit furcsa, hogy nekem kell még ezért magyarázkodnom, de nem vagyunk egyformák. Én toleráns vagyok, a kulturált érvelésben hiszek.

2015. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
Szegény kérdező hogy lehet 24 évesen is ilyen lelki nyomorult? :D
2015. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 Hattori_Hanzo válasza:

Plata!


Néhány kérdésem lenne hozzád, amire kíváncsian várom a válaszaidat.


1.) Ha ti akartok a legnagyobb magyar klán lenni, akkor az azt feltételezi, hogy a jelenleg működő és a jövőben megjelenő nagyobb mmo játékokban jelen kell lennetek. Jelen vagytok a WOW-ban, AION-ban, RIFT-ben, TESO-ban, SWTOR-ban, ArcheAge-ben, GW2-ben, Evolve-ban, Wildstar-ban ...? Szerveződtök, illetve tervezitek a játékot a Star Citizen-be, Black Desert-be, az új Lineage-be, ...? Gondolom a válaszod IGEN, mert másképpen hogy lehettek a legnagyobb magyar klán. Vagy csak egy adott játékban akartok a legnagyobb magyar klán lenni?


2.) Ha nem csak egy játékban tervezitek a "legnagyobb magyar klán címet" elhódítani, akkor valószínűnek tartom, hogy több ezer fős a klánotok. Hiszen ilyen sok játékban sok -sok ember, sok-sok játék idejére van szükség. Vagy nem mindegyikben? Csak néhányban? De akkor felmerül ismét a kérdés. Hogy lehettek a legnagyobb klán? Vagy a régi játékot ott hagyjátok és kezdtek új játékokkal játszani? De akkor ti nem váltok hopper klánná?


3.) Az általad felsorolt (Resonance, Renegade, Árnyjárok) klánokból és fel nem sorolt guildekből ismersz valakit? Mentél fel a TS csatornáikra? Próbáltad őket megismerni? Nem olyanokra gondolok, akik valamiért kiléptek ezekből a guildekből, hanem akik hosszú ideje ott játszanak. Valami mégis összetartja azokat a közösségeket. Egy hosszabb távú személyes benyomás (értsd közös játék, beszélgetés) nem okozna ekkora frusztráltságot benned?


4.) Ha jók az internetről szerzett tapasztalataim és információim, akkor a HGF klán már hosszú ideje létezik. Amennyiben az információk helytállóak, akkor elég régóta hangoztatja ez a klán, hogy a legnagyobb lesz a magyar mmo közösségen belül és megszünteti az általa gyűlölt klánokat. Ennek ellenére a "gyűlölt" guildek léteznek, míg a HGF a mai napig nem a legnagyobb. Vagy ebben a helyzetben már van változás?


5.) A gyermekeimet úgy neveltem fel, hogy mindig azt mondtam nem beszélni kell egy dologról, hanem tenni érte. Ha valamit jól csinálnak, akkor a munkájukkal kivívják mások tiszteletét, elismerését. Az arrogancia nem vezet sehova. Megfogadták a tanácsomat, azóta sikeres vezetők. Ezzel a kis szösszenettel arra akartam célozni, hogy a HGF által írt és az interneten fellelhető levelek alapján a vezetők talán arrogánsnak, durvának tűnnek. Ezen stílus változtatása, a megítélésen is változtatna. Ugyanis az erőszak, erőszakot szül.

2015. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim válasza:
Véletlenül bukkantam erre a topikra, de látva a fő hozzászólokat, szeretnék hozzáfűzni valamit. Egy közösség működéséhez az egyik legfontosabb feltétel a vezetők és a tagok kölcsönös tisztelete és elfogadása NEMTŐL és kortól függetlenül. Plata, látom ez még mindig nem megy rendesen sem ingame, sem az életben. Nem értem miért kell Angelt lekezelni csak azért mert nő? Segíteni próbált....ez Nálad valami fóbia vagy kényszer? De őszintén szólva, nem is lennék meglepve ha bármelyik igaz lenne...de amíg így bánsz az emberekkel, ne csodálkozz azon, amit kapsz...SpilerHUN, szerintem nem jó példaképet választottál.
2015. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 Plata ***** válasza:
38%
Álljon meg mindenki, nem tudtam h Angyalka a női oldalt erősíti. De ha tudtam volna is, egy mmoban számít ez? Vagy akár itt? Akkor sem adtam volna más válaszokat neki ha tudtam h nő.
2015. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:

Plata:


Szerintem nem számít egy játékban ki milyen nemű, de gyanítom az előttem szólóknak nem is a nemi diszkrimináció miatt írtak főleg, hanem amiatt, hogy ismeretlen emberrel beszélsz lekezelően.

2015. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 A kérdező kommentje:

Hatori!


Miért kellene bocsánatot kérjek? Mert kiderült h egy csaj írt? nem írtam neki semmi bántót akkor meg minek?


csak h tudd szerintem Angel vagy resonance v renegade tag, ezmiatt meg végképp nem kérek elnézést!


I. Spíler király csak ritkán kér bocsánatot! :XD :XD :XD

2015. máj. 9. 16:38
 39/85 anonim ***** válasza:

Kedves Spíler.


Nem vagyok tag egyik klánban sem, már pár éve visszavonultam a játékok világától, csak nosztalgiázni szoktam néha-néha.


Csak érdeklődöm: Mit ártottak neked ezek a klánok, hogy ekkora ellenszenvvel viseltetsz irántuk?

2015. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 Plata ***** válasza:
42%

Hatori!


Kimaradtak a válaszok!


1. STO, SWTOR és Star Citizen! A többi szutyok cím nem érdekel.


Tessék, SC: [link]


2. Elegen vagyunk mindenhol, több mint elegen.


3. Igen, mindenhonnan ismerek emberek. Arrogáns, nagyképű, elitista szarkeverő mindegyik vezető. Soroljam a listát? Resonance: zsolty, mistgun, anhré vagy sofőr. Renegade: nephin, ahet, krad, mornakh. Árnyjárók: cassios vagy youngam.


Elég volt velük cseten beszélni, nem értenek egyik játékhoz sem, stoban is böszmeségeket terjeszttek, ahogy swtorban is. Én ts-re elvből nem járok max. ünnepnapokon, miattuk sem fogok kivételt tenni.


Mi tartja össze őket? A vezetők rafináltsága és hogy birkaként tudják irányítani a tagokat, hazugságokban tartva őket. Ezek a klánok nagy lufik amik majd hatalmasat fognak pukkanni!


4. Jók az információid. Sto-ban a resonance már nincsen jelen ott sikert értünk el. A renegade szerencsére soha nem is volt ott, az árnyjárók (alfa direktíva) meg egy vicc, nem vesszük őket komolyan. a hgf pedig dinamikusan bővül, még mindig a legnagyobb, legrégebbi és legjobb magyar flotta!


5.A HGF vezetősége példaértéküen végzi a munkáját, csak profikból áll, teszek rá milyen kamu dolgok kerültek ki a netre. Az FS-s cikkek meg csak az FS szerkesztőit minősítik, biztos vagyok benne, hogy a levelekhez hozzáírtak vagy akár ők írták őket hogy nézettséget növeljenek vagy a resonance toborozni tudjon.


A személyes véleményedet tiszteletben tartom, de nem nagyon érdekel. Én ilyen vagyok, nem fogok változni sokan nem szeretik de rájuk is teszek. 42 évesen már nem fogok változni és nem is akarok.

Még annyi, hogy a HGF nem arrogáns vagy durva, csak elérjük a célunkat!


még valamire szeretnél választ kapni?


nekem lenne kérdésem hozzád és Angyalkához is! Melyik mmokkal játszotattok és melyik klánban? Le merném fogadni hogy a három felsorolt valamelyikében.

2015. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!