Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Klánalapítás mmo játékokban....

SpilerHUN kérdése:

Klánalapítás mmo játékokban. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Segítsetek nekem tanácsokkal. Játszottam több mmoval is már életem során (swtor, gw2, teso, newerwinter, wow, sto, stb) sok helyen voltam klántag de sok klán nem tetszett mert nem voltak ott jó arcok és vagy kiléptem v kirúgtak.


után azt találtam ki h saját magam fogok klánt csinálni bele is kezdtem meg is alakult de úgy néz ki h befullad a dolog.


Ez a mostani klánom oldala: [link]


volt sok tag de főleg csak túl fiatalok jöttek 15-18 évesek de én volt a guild mester az elején hallgattak rám de utána nem tudtam őket irányitani és leléptek máshová.

próbáltam más nagyobb klánok példáját követni lemásolni a szabályzatukat v több szabályzatot összegyurni de még igy sem akart müködni hosszú távon.


aztán felvetettem magamat más klánokba és próbáltam infokat gyüjteni meg a régi klánom vezetőitöl kértem tanácsot akik azt mondták h legyen egy fix officeri réteg és ne 14 évesekből csináljak klánt mert az szét fog esni. de én csak azt szeretném ha lenne hatalmam ha a tagok tisztelnének és úgy müködne minden mint más profi klánokban.


most azt találtam ki h a régi klánom nevét felhasználva (innen kirugtak mert nem úgy viselkedtem ahogy kellet volna) több helyen az ö nevüket felhasználva csináltam klánt és több magyar azt hitte h ez az eredeti klán és többen is csatlakoztak hozzám csak félek h ki fog derülni az igazság és megint lelépnek az emberek.


az igazi klán vezetöinek persze nem mondtam el h mit csináltam csak attól is parázok h ki fog derülni. nekik egy több éve müködö ilyen multi klánjuk van ami több mmoban ott van és én is ilyet szeretnék majd.


mit csináljak h az én klánom is sikeres legyen? Mi a sikere mmo klánok titka? Minden ötletet szivesen várok!


Ja és nem vok 15 éves, 24 vok és tegnap óta már melóm is van, nem vok kis hülyegyerek!



2015. máj. 8. 11:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 A kérdező kommentje:

Ide figyelj te 70-es!!! Nem vok bolond vannak lelki gondjaim de nem vok bolond!!!!!!!!


megérdemelte a resonance amit kapott meg a vezetök is mert megtudták h velem nem lehet csak úgy szórakozni! hidd el azóta tisztelnek és félnek is tőlem!


Platát meg ne bántsátok mert egy profi játékos és jó officer is!!!!!!

2015. máj. 12. 09:15
 72/85 Plata ***** válasza:
88%

Lejáratás? Igen? Tudod mi a lejáratás? Amikor a Renegade tagok az egyik vezetőnk valódi nevét felhasználva több alkalommal is , a vezető nevében leveleket küldözgetnek majd amikor ez kiderült (pont a Frostshockos cikkben volt) akkor még arra sem hajlandóak hogy bocsánatot kérjenek, pedig teljesen kézzel fogható bizonyíték van arra, hogy abból a klánból írták az üzeneteket.


Ez a lejáratás és ezek után ne csodálkozzanak ha volt pofánk visszavágni.


Tessék:


[link]


a 3. komment pl. az. Jogos védelem, hallottatok már róla?


Minden jó érzésű ember aki tagja egy közösségnek úgyanígy tett volna, ha a közösséget alaptalan támadás éri.


Ez a nagy Renegade klán. A resonance legalább ilyenekre nem vetemedett soha!!!!

2015. máj. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
12%

@09:15


Ha bolond nem is vagy, de simán pszichiátriai eset.

2015. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
43%
Rég láttam pár oylan faszlowot, mint akik itt vannak :D. Ha bizonyos hozzászólók valóban profi játékosnak, ismert játékosnak... száímtanak, akkor az ég áldja a magyar játékostársadalmat :D. FTW NOOBS?:D
2015. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 A kérdező kommentje:
De buta ember vagy te 74-es!!!! Ez egy olyan topik ahol az a cél h tanácsokat kapjunk klánvezetésről ne trollkodj itt!!!!
2015. máj. 12. 12:59
 76/85 anonim válasza:
12%

Érdekes a műsor, bár egy-két dolog még nem tiszta:


Spíler!


Tényleg azért akarsz egy klánt magadnak, hogy végre te lehess a főnök és utasítgathass másokat? Nem véletlenül szorulnál te pszichológus/pszichiáter segítségére. De legalább szépen egymásra találtatok a Plata haveroddal.


Plata!


Te meg komolyan azért gyűlölsz más klánokat, mert azt mondták neked egyesek, hogy ezt kell tenned? Ráadásul olyan klánokat, amik javarészt azokban a játékokban vannak jelen, amikkel te nem is játszol? A HGF akar lenni a leg-leg-leg, a magyar játékosközösség összefogója és irányítója, és közben egyetlen játékban van jelen? Vagy mégiscsak ugyanaz a társaság ez is és a Lupus féle HGF is? Az emlegetett - gyűlölet célpont - klánok esetében nem láttam a megnyilvánulásaik között a " pofátlan, arrogáns stílus"-t amit felrósz nekik. Ellenben te folyamatosan ezt hozod. És nem mellesleg rendszeresen önmagadat cáfolod meg. Éppen ezért szeretném is megkérdezni tőled, hogy neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az empátiáról és az intelligenciáról?


De visszatérve az eredeti témához:


Spíler!


Angel_A nagyon összeszedett választ írt a kérdésedre, és az már nem az ő hibája, hogy képtelen vagy elérni hőn áhított célodat. Ilyen erővel arra is kérhetnél tanácsokat, hogyan lehetne belőled a világ legjobb sakkozója, mert hiába ismered te is a lépéseket, és tudod nagyon prímán tologatni a bábukat - valami Lékó Péter nevű "senkiházinak" ez sokkal jobban megy.

2015. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 A kérdező kommentje:

Nem azért akarok klánt h hatalmam legyen hanem h megmutassam h én is vagyok olyan jó vezető mint a resonance vezetői még jobb is. azért az sem rossz h guild master lehetek! :D :D :D :D :D :D :D :D


A célomat meg elértem mert megvan már a klánom, vannak tagok is és csak növünk mondjuk most meló miatt kevesebb idő jut rá de ezért van az egyik officer aki haverom.

2015. máj. 13. 07:31
 78/85 Plata ***** válasza:

#76-os nak válasz:


nem azért gyűlölöm őket mert ezt mondták, emiatt senkit sem gyűlölnék. Nem is érzek gyűlöletet, inkább csak utálatot irántuk és társaik iránt. Én is megtapasztaltam h ezek a közösségek milyenek, egyik rosszabb mint a másik és nem csak a kis klánokkal harcolnak hanem utána egymással is. Ebben főleg a renegade jár az élen.


Lupus már a múlt, ő teljesen bekattant, azóta új vezetés van. Pár vezető pár napja ugyan kivált h új flottát csináljon és kövesse a resonance útját (barátság, kötetlenség, profizmus) de velük sem kell foglalkozni.


Ha pedig már arrogancia: tartsd meg magadnak az arrogáns és cinikus megjegyzéseidet, Spílernél ez biztos beválik mert nem túl intellektuális a lelkem de nálam nem.

2015. máj. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 A kérdező kommentje:

Mi van Plata mi nem vagyok? :D :D :D :D :D :D :D :D


Azért elég inteligens vok ha erre céloztál! :XD :XD :XD :XD :XD

2015. máj. 13. 07:46
 80/85 anonim válasza:
Egyszerüen hihetetlen hogy Plata magadat és a HGF-et is lejáratod.Nem volt elég?Nem hogy normálisan játszanátok.döbbenet komolyan.
2015. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!