Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Klánalapítás mmo játékokban....

SpilerHUN kérdése:

Klánalapítás mmo játékokban. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Segítsetek nekem tanácsokkal. Játszottam több mmoval is már életem során (swtor, gw2, teso, newerwinter, wow, sto, stb) sok helyen voltam klántag de sok klán nem tetszett mert nem voltak ott jó arcok és vagy kiléptem v kirúgtak.


után azt találtam ki h saját magam fogok klánt csinálni bele is kezdtem meg is alakult de úgy néz ki h befullad a dolog.


Ez a mostani klánom oldala: [link]


volt sok tag de főleg csak túl fiatalok jöttek 15-18 évesek de én volt a guild mester az elején hallgattak rám de utána nem tudtam őket irányitani és leléptek máshová.

próbáltam más nagyobb klánok példáját követni lemásolni a szabályzatukat v több szabályzatot összegyurni de még igy sem akart müködni hosszú távon.


aztán felvetettem magamat más klánokba és próbáltam infokat gyüjteni meg a régi klánom vezetőitöl kértem tanácsot akik azt mondták h legyen egy fix officeri réteg és ne 14 évesekből csináljak klánt mert az szét fog esni. de én csak azt szeretném ha lenne hatalmam ha a tagok tisztelnének és úgy müködne minden mint más profi klánokban.


most azt találtam ki h a régi klánom nevét felhasználva (innen kirugtak mert nem úgy viselkedtem ahogy kellet volna) több helyen az ö nevüket felhasználva csináltam klánt és több magyar azt hitte h ez az eredeti klán és többen is csatlakoztak hozzám csak félek h ki fog derülni az igazság és megint lelépnek az emberek.


az igazi klán vezetöinek persze nem mondtam el h mit csináltam csak attól is parázok h ki fog derülni. nekik egy több éve müködö ilyen multi klánjuk van ami több mmoban ott van és én is ilyet szeretnék majd.


mit csináljak h az én klánom is sikeres legyen? Mi a sikere mmo klánok titka? Minden ötletet szivesen várok!


Ja és nem vok 15 éves, 24 vok és tegnap óta már melóm is van, nem vok kis hülyegyerek!



2015. máj. 8. 11:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:

Kedves Plata.


Csak egy kérdés, ami feltűnt nekem. Azt mondod, hogy az általad elítélt klánok hülyék az STO-hoz.


Egy másik hozzászólasodban pedig mondtad, hogy pl. a Renegade klán nem is volt jelen ebben a játékban.


Akkor nem igazán értem, hogy mi a problémád velük, ha nem is egy játékban játszotok?

Ismétlen, nem védem egyik közösséget sem, mert nem ismerem őket.

Csak nem látomát tisztán, hogy mi okozza ezt a nagy ellenszenvet.

2015. máj. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim válasza:

Platának az a baja a többi klánnal, hogy léteznek. Hogy miért? Talán pszichológus meg tudná mondani.

Hiába állítja azt, hogy nem érdekli mi van velük, újra és újra sikerül neki és társainak olyan leveleket összehozni és eljuttatni az érintett guildeknek, hogy azon röhög a fél internet. Pedig szerintem az állandóan felhánytorgatott Resonance és Renegade vezetősége annak örülne a legjobban, hogy tényleg végre elfelejtené őket.

2015. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 Plata ***** válasza:

Mi okozza az ellenszenvet? Elárulom Angyalkám!


Az említett klánok (meg még pár hasonló) ott vannak minden jobb mmoban, néha együtt, néha egy egy kimarad, de nagyon unom (és sokan mások is), hogy mindig ugyanazokkal az arcokkal lehet találkozni.


De ezzel még együtt tudok élni. Amivel nem az pofátlan, arrogáns stílusuk, főleg a vezetőknek de átragad a tagokra is. Pofátlanul, hazugságokat terjesztve toborznak, be akarnak olvasztani másokat aki meg nem hódol be nekik az ellen lejárató kampányt indítanak.


Ebben tényleg profik el kell ismerni de másban nem. Ők az élő példa arra hogyan nem szabad klánt vezetni.


A resonance részéről ismerek pár vezető , lapáttal ütném agyon őket, azt érdemlik. Nagypofájú, arrogáns és dilettáns senkik akik 30-as éveik elején járnak de még nem nőttek fel agyilag. Dolgozó, családos emberek akiket megrészegített a hatalom és a nagy klánokkal szövetkezve módszeresen kicsináljak a kisebbeket.


Így kerültünk mi a céltáblájukba de emberükre találtak mert nem hagyjuk magunkat!!!


Már nem tudom h konkrétan mi volt a kiindulópont ebben a rossz viszonyban, nekem is csak mondták, hogy velük rossz a viszony, az újaknak is mondjuk, hogy velük rossz a viszony. Ez csak akkor fog megváltozni, ha ezek a klánok megszűnnek és visszaáll a béke állapota!


Ezek a közösségnek csúfolt csürhék folyamatosan mérgezik a magyar közösséget amit nem szabad hagyni.

2015. máj. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 Kento ***** válasza:

Kedves Plata!


Igazad van, az általad felsorolt jelzőkkel valóban nem lehet klánt, közösséget építeni, vezetni és fenntartani.


Ahogy ezt sem mi, sőt tudtommal a Renegade sem tette.


Természetesen ha tudsz olyan linket küldeni bármilyen oldalról, fórumról vagy akár képet magyar chatről stb. ahol ilyen módszereket alkalmaztunk, ilyen stílusban kommunikáltunk, akkor hidd el, én leszek az első aki bocsánatot fog kérni és magyarázatot fog adni.


Addig viszont a vádaskodásaid minden alapot nélkülöznek.


Érdekes viszont az a gondolatmeneted, hogy már nem tudod a rossz viszony okát, de mivel mások is mondták azt mondták, hogy valamiért utálni kell minket, így beálltál a sorban mi több, ezt adjátok tovább az újaknak is. Klassz!


Végül is ez egy módszer arra, hogy irányítsatok egy klánt, hiszen a közös ellenségkép ideig óráig összekovácsolja az embereket, még ha tartósan nem működik!:)

2015. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 Plata ***** válasza:

Nem tudok linkelni GSO fórumról, de kimásoltam:


" [quote name='weky' date='2014. február 7. 11:41' post='4260220']

Sziasztok!


Ahogy elnézem elég régen született új hozzászólás ebben a topikban, pótolnám ezt egy kis toborzással egybekötve! :) :) :)


Klánunk, a Resonance továbbra is él és virul, stabil 15-20 fős aktív tagsággal rendelkezünk a RED ECLIPSE szerveren, de továbbra is várjuk azokat a magyar játékosokat, akik esetleg még nem találtak maguknak megfelelő klánt és szeretnének egy jó hangulatú, segítőkész, főleg +25 év átlagéletkorú multi gaming közösség tagjává válni.


Elsősorban PVE beállítottságúak vagyunk, a PVE tartalom kapcsán az új játékosoknak flashpoint és opertion oktató futamokat tartunk. Segítünk taktikákban, buildekben, főleg az újak számára.

Célunk hozzászoktatni az új embereket a csapatmunkához, a TS-hez, és nem utolsó sorban remek szórakozást nyújtani! :)


Bővebb információt rólunk és a jelentkezés módját honlapunkon találjátok meg: [url= [link]

[/quote] "


Link: [link]


92-es hozzászólás

2015. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 Badgio a kemény válasza:

rájöttem Plata stílusa kire emlékeztet


https://www.youtube.com/watch?v=Egn7ElFedhA

2015. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:

Kedves Plata.


Ahogy a szavaidból kiveszem, azt nehezményezed, hogy ezekkel a klánokkal minden játékban összefuttok. Vagyis akkor ti is ugyanúgy csináljátok, mint ők, hiszen ti is jelen vagytok az új játékokban. Gondolom tagfelvétel ezekben a játékokban nektek is van, mint nekik.

Vagyis: Ugyan azt azt utat járjátok be, mint az említett klánok, de őket utáljátok ezért, ezt nem érzed kettős mércének?


No offense. Csak megjegyzés.

2015. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
A kérdező meg olyan TirexiHD értelmi színvonal. :D
2015. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 Badgio a kemény válasza:

igazából ami nekem feltűnik az "érvelésében" az az hogy a Reso/Rene/Árny klánok "irányítják birkaként" a tagjaikat, de nála a gyűlölet onnan indult hogy megmondták utálni sem kell

SŐT rá sem kérdezett hogy miért kell őket utálni, elvégre akkor tudná az indokot

megmondták neki hogy utálni kell és ő utálja is az említett klánokat.

Aztán persze legyártotta magának az okokat is, de az alap az az hogy azt csinálja amit mondtak neki

2015. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 A kérdező kommentje:

Igaza van Platanak! :XD :XD


Közben elkezdtem toborozni, már 4 tagot találtam is! :D


Ki az a Tirexi?

2015. máj. 11. 15:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!