Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Klánalapítás mmo játékokban....

SpilerHUN kérdése:

Klánalapítás mmo játékokban. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Segítsetek nekem tanácsokkal. Játszottam több mmoval is már életem során (swtor, gw2, teso, newerwinter, wow, sto, stb) sok helyen voltam klántag de sok klán nem tetszett mert nem voltak ott jó arcok és vagy kiléptem v kirúgtak.


után azt találtam ki h saját magam fogok klánt csinálni bele is kezdtem meg is alakult de úgy néz ki h befullad a dolog.


Ez a mostani klánom oldala: [link]


volt sok tag de főleg csak túl fiatalok jöttek 15-18 évesek de én volt a guild mester az elején hallgattak rám de utána nem tudtam őket irányitani és leléptek máshová.

próbáltam más nagyobb klánok példáját követni lemásolni a szabályzatukat v több szabályzatot összegyurni de még igy sem akart müködni hosszú távon.


aztán felvetettem magamat más klánokba és próbáltam infokat gyüjteni meg a régi klánom vezetőitöl kértem tanácsot akik azt mondták h legyen egy fix officeri réteg és ne 14 évesekből csináljak klánt mert az szét fog esni. de én csak azt szeretném ha lenne hatalmam ha a tagok tisztelnének és úgy müködne minden mint más profi klánokban.


most azt találtam ki h a régi klánom nevét felhasználva (innen kirugtak mert nem úgy viselkedtem ahogy kellet volna) több helyen az ö nevüket felhasználva csináltam klánt és több magyar azt hitte h ez az eredeti klán és többen is csatlakoztak hozzám csak félek h ki fog derülni az igazság és megint lelépnek az emberek.


az igazi klán vezetöinek persze nem mondtam el h mit csináltam csak attól is parázok h ki fog derülni. nekik egy több éve müködö ilyen multi klánjuk van ami több mmoban ott van és én is ilyet szeretnék majd.


mit csináljak h az én klánom is sikeres legyen? Mi a sikere mmo klánok titka? Minden ötletet szivesen várok!


Ja és nem vok 15 éves, 24 vok és tegnap óta már melóm is van, nem vok kis hülyegyerek!



2015. máj. 8. 11:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 Plata ***** válasza:
53%

Angyalom!


Hálát adok az égieknek, hogy a resonanance nincsen ott mindenütt mert legalább ebben értelmesebbek: úgy tudom csak akkor indulnak el új mmoban ha van 10 tagjuk a régiek közül és egy vezető addig nem is toboroznak. ellentétben a renegaddel akik aztán minden új szutyokban ott vannak (Archeage, evolva, stb, stb).


Mi is ésszel bövülünk de közben nem teszünk alá másoknak nem hangoztatjuk hogy felsöbbrendüek vagyunk és nem akarunk mást beolvasztani.


"Csupán" ennyi a különbség a bejárt út között!


SpílerHUN!


Te meg ne bólogass mindenre legyen már saját véleményed is ha saját klánt szeretnél!!

2015. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:

Kedves Spíler.


Miért van igaza? Miért utál olya klánokat, akik nincsenek abban a játékban, ahol ő játszik?


Egyszerűen nem értem a logikát ebben.

2015. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 A kérdező kommentje:
Én azért utálom őket mert kirúgtak onnan és esélyt sem kaptam arra h bizonyítsak h megváltoztam! meg azért meg konkurencia! :D :D :D :D
2015. máj. 11. 15:42
 64/85 Badgio a kemény válasza:

Spíler

tény és való hogy nem kaptál új esélyt, DE

a leveleid után őszintén mit vártál?

főleg hogy ténylegesen feljelentettél embereket a vezetőségből!


nameg eleve az első oldalon bebizonyítod hogy nem igazán szeretnél te tag lenni

eleve a az áprilisi tréfát is ahogy lereagáltad az mit takart?

2015. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 A kérdező kommentje:
Jól van de a feljelentés csak vicc volt, nem hittem h komolyan veszik. :D :D :D
2015. máj. 11. 15:54
 66/85 anonim ***** válasza:

Értem, hogy nem értem.


A kialakult beszélgetek kapcsán gyorsan végignéztem az említett klánok oldalait, de nem találkoztam sehol olyan dolgokkal, amivel bármelyik közösség is a felsőbbrendűségét hirdetné.


Kedves Plata.


Ahogy olvasgattam, számomra nem világos még mindig, amit írtál róluk, mindenhol a baráti társaságon volt a hangsúly, nem találkoztam semmi olyan szándékkal, amiket írtál róluk. Élek a kétkedés jogával, hiszen egy vitában csak az egyik fél véleménye alapján dönteni nem fair dolog.

Én továbbra is fenntartom az ebben képviselt álláspontom, az élni és élni hagyni elvet.

2015. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:

SpílerHUN.



Ezt jól olvastam, hogy feljelentést tettél a volt klánod ellen?


Ha igen, és viccnek gondolod a dolgot, akkor megértem az előttem hozzászólókat.

Szerintem azt is megértheted, hogy miért nem kaptál ugyanattól a klántól még egy esélyt ezek után.


Egy játék miatt, ami a szórakozást jelenti minden embernél. Ezen ledöbbentem kicsit, már ne haragudj.

2015. máj. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
*grabs popcorn* csak így tovább, én jól szórakozom XD
2015. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 A kérdező kommentje:
Igen, tettem pár tag ellen egy valódi feljelentést bűncselekmények miatt csak h komolyan vegyenek és velem nem szórakozhatnak! ezt késöbb megbántam nagyon is nem kellett volna ilyet csinálnom de ez van!
2015. máj. 11. 18:38
 70/85 anonim válasza:

Spíler, add már meg a címedet, meg az elérhetőségeidet, hadd jelentselek már fel, mert egy közveszélyes szellemi fogyatékos vagy akit nem volna szabad egyedül hagyni. Majd ha eljutunk a bíróságig, te pedig valahogy szerzel magadnak a semmi pénzedből egy ügyvédet, csakhogy bevédd a formás kis valagad, majd ott jól az arcodba röhögök, s azt mondom: "Vicceltem!!! Miért nem nevetsz? Hát nem érted a viccet???".


Na akkor megnézném hogy mennyire röhögsz ezen az egészen.



Plata:

Az a vicc, hogy amivel vádolod a többi klánt, te (és mivel vezetőségi tag vagy, így esélyes hogy a HGF tagság is) pont azokat a dolgokat képviseled/képviselitek. Felsőbbrendűségi tudat, mindenki eltiprása, sz*rkeverés, lejáratás.

42 évesen ennyire vitted. GRATULÁLOK.

2015. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!