Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Klánalapítás mmo játékokban....

SpilerHUN kérdése:

Klánalapítás mmo játékokban. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Segítsetek nekem tanácsokkal. Játszottam több mmoval is már életem során (swtor, gw2, teso, newerwinter, wow, sto, stb) sok helyen voltam klántag de sok klán nem tetszett mert nem voltak ott jó arcok és vagy kiléptem v kirúgtak.


után azt találtam ki h saját magam fogok klánt csinálni bele is kezdtem meg is alakult de úgy néz ki h befullad a dolog.


Ez a mostani klánom oldala: [link]


volt sok tag de főleg csak túl fiatalok jöttek 15-18 évesek de én volt a guild mester az elején hallgattak rám de utána nem tudtam őket irányitani és leléptek máshová.

próbáltam más nagyobb klánok példáját követni lemásolni a szabályzatukat v több szabályzatot összegyurni de még igy sem akart müködni hosszú távon.


aztán felvetettem magamat más klánokba és próbáltam infokat gyüjteni meg a régi klánom vezetőitöl kértem tanácsot akik azt mondták h legyen egy fix officeri réteg és ne 14 évesekből csináljak klánt mert az szét fog esni. de én csak azt szeretném ha lenne hatalmam ha a tagok tisztelnének és úgy müködne minden mint más profi klánokban.


most azt találtam ki h a régi klánom nevét felhasználva (innen kirugtak mert nem úgy viselkedtem ahogy kellet volna) több helyen az ö nevüket felhasználva csináltam klánt és több magyar azt hitte h ez az eredeti klán és többen is csatlakoztak hozzám csak félek h ki fog derülni az igazság és megint lelépnek az emberek.


az igazi klán vezetöinek persze nem mondtam el h mit csináltam csak attól is parázok h ki fog derülni. nekik egy több éve müködö ilyen multi klánjuk van ami több mmoban ott van és én is ilyet szeretnék majd.


mit csináljak h az én klánom is sikeres legyen? Mi a sikere mmo klánok titka? Minden ötletet szivesen várok!


Ja és nem vok 15 éves, 24 vok és tegnap óta már melóm is van, nem vok kis hülyegyerek!



2015. máj. 8. 11:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 Plata ***** válasza:

Teljesen normálisan játszunk, ne aggódj emiatt!


Lejáratni meg nem járatok le se magamat se mást. De ez már nagyon offtopik, ne térjünk el az indító témától!

2015. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 Badgio a kemény válasza:
Plata meg menő is elérte már azt a szintet ahonnan lejjebb nem tudják járatni magukat
2015. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 pisti9891 válasza:
Egy jó magyar klánt kerestem, így jutottam el ehhez a témához. Szerencsémre elejétől a végéig elolvastam és arra a döntésre jutottam, hogy nem csak, hogy magyar klánhoz nem csatlakozom ezek után, de még csak MMO-val sem játszom többet az életben valahogy nem szeretnék idáig eljutni mint az itt kommentelő néhány delikvens. Köszönöm nektek valószínűleg az életem totális elszúrásától mentettetek meg ezzel a témával.
2015. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim ***** válasza:
#83: Ha tudsz angolul, azért érdemes próbálkozni. Én pl. a RIFT-ben svéd/dán "klánban" játszom (én vagyok az egyetlen nem skandináv), LOTRO-ban olaszokkal, a The Secret World-ben angolokkal és hollandokkal bandázunk. Csupa érett, felnőtt ember, intelligens beszélgetések, jó hangulat. Elképzelhető, hogy van normális magyar MMO scene is, de nekem még nem volt szerencsém hozzá.
2015. aug. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 A kérdező kommentje:
Pedig vannak én is tudok ilyeneket! :)
2015. aug. 4. 14:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!