Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter fanfiction...

Harry Potter fanfiction kedvelők, mondanátok véleményt erről?

Figyelt kérdés

Wattpadon kezdtem el írni egy fanfic-et és érdekelne, hogy ki mit gondol róla. Csak egy irományom van eddig, de az nem fanfiction, hanem saját sztori. Nem vagyok jártas az írásban, de a történetet ha értékelnétek, azt megköszönném.


[link]



2023. jún. 2. 21:39
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem hol a probléma.
2023. jún. 3. 19:58
 12/57 anonim ***** válasza:
80%
Ott a problema,hogy szamomra nyelvtörős...erted
2023. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:

Nem, még mindig nem értem. Semmi nyelvtörő nincs benne, amit nehéz lenne kiejteni.

Elismerem, ha valamiben hibázok, de szerintem ennek nem kéne gondot okoznia.

2023. jún. 3. 21:31
 14/57 anonim ***** válasza:
68%
Jol van hagyjuk.
2023. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
80%
Számomra kényelmetlen olvasni. Formailag csak azt tudom elmondani, mint az előttem szólók. Tartalmilag meg annyira műnek hát az egész. Bennem is azt a benyomást kelti, mintha kopiznád az eredetit. Illetve már az elején vannak benne furcsaságok. Apu varázsló, de a főszereplő semmit nem tud a suliról, ahova mindkét szülője járt, nem utazott még hoppá állással, ilyesmik. Az összhatás számomra nagyon kényelmetlen.
2023. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:

Sehol nincs leírva, hogy ne ismerné a varázsvilágot. Sőt! Pont, hogy le van írva, hogy mindig körülvette őt a mágia, de az iskolától ahért "félt" mert minden új neki. Nem ismer ott senkit, ezért furcsa. Csak értelmezni kell a szöveget. Az apja attól még mesélhetett neki róla.

A kopizós szövegekre azon kívül, hogy egyáltalán nem törekedem ilyesmire, csak annyit tudok mondani hogy a fő szál elindulásával már teljesen másmilyen lesz. Bár ha ennyien írjátok, jó lenne megindokolni, hogy mi az ami annyira kopizós. Max az iskolára tudok gondolni, hogy házba vannak osztva. Na és, máshol nem lehet ilyen? Ráadásul ott is próbáltam újítani, nem pedig egy teszlek süveggel oldottam meg.

2023. jún. 4. 14:24
 17/57 A kérdező kommentje:
Ja és még kiegészíteném annyival, hogy sehol nincs leírva, hogy nem hoppanált. Nem tudom honnan szeded ezeket.
2023. jún. 4. 14:26
 18/57 anonim ***** válasza:
79%
Kritikat akartal,megkaptad.nem birod elviselni,hogy szar az irasod.
2023. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:
Ez nem így van. Sőt, a válaszok alapján módosítottam is itt-ott, mert hasznosnak találtam, de vagytok páran, akik csak fikázzátok. Szar... szar...stb, és mikor irom, hogy indokoljátok meg, hogy mire alapozzátok ezt, akkor ennyi a válasz... tipikus. Az írások nem tökéletes, de nem is szar. Nyilván tisztában vagyok vele, hogy itt nem hozzáértők fognak válaszolni, csak jó lett volna indokolt kritikákat kaptam volna.
2023. jún. 4. 17:33
 20/57 anonim ***** válasza:
81%
Hat egy paran azert megindokoltak miert nem jo ..
2023. jún. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!