Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter fanfiction...

Harry Potter fanfiction kedvelők, mondanátok véleményt erről?

Figyelt kérdés

Wattpadon kezdtem el írni egy fanfic-et és érdekelne, hogy ki mit gondol róla. Csak egy irományom van eddig, de az nem fanfiction, hanem saját sztori. Nem vagyok jártas az írásban, de a történetet ha értékelnétek, azt megköszönném.


[link]



2023. jún. 2. 21:39
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
Na ebben a kommentben is f*szául sikerült elirnom egy csomó dolgot, csak gyorsan akartam írni... nézd el nekem. :D
2023. jún. 5. 15:15
 42/57 anonim ***** válasza:
100%

Most ne haragudj, de bőven tudnék mutatni neked olyan részleteket, ahol se enter, se kötőjel nincs a karakter által mondott mondat után, aztán mégiscsak leírás a következő mondat... A telefon pedig annyiban jeleníti meg máshogy, hogy kisebb a képernyő, de nálad egyszerűen képtelenség elkülöníteni a bekezdéseket egymástól. Nyitottál már meg egyáltalán más Wattpad sztorit? Minden bekezdés között van egy üres sor, hogy elkülöníthetőek legyenek a bekezdések, és ne folyjon ki az ember szeme olvasás közben. A párbeszédeid meg mindenek, de életszerűek és színesek biztosan nem. Lehet, hogy igyekeztél, de nem sikerült. Ez van. Most valaki szólt, erre ahelyett, hogy dolgozni akarnál rajta, csak annyit mondasz, hogy nincs igazam. Mutassak neked olyan Wattpad sztorikat, amikben élőek a párbeszédek, jól vannak mutatva az érzelmek, és a leírások is jók? Komolyan úgy viselkedsz kicsit, mintha még sosem olvastál volna regényeket. Se kiadottat, se Wattpadosat.


Ezért mondták neked, hogy hiányzik belőled az alázat. Kaptál egy őszinte kritikát, majd pár "valamiben igazad van" részletekkel megtűzdelt "ebben és ebben nincs igazad" monológot adtál válaszul, holott ha lehetne itt screenshotot rakni a válaszba, minden "nincs igazad" megszólalásodat tudnám cáfolni. Vagy azt gondolod, poénból írtam le, hogy vannak ezek a hibáid? Te nem ismered el a hibáidat, csak úgy teszel, mint aki elismeri, közben meg mindenkit hülyének nézel, aki őszintén megmondja neked, hogy hol vérzik el az írásod. Ez egy 14-16 évesnek oké, de egy 28 éves tagnak azért már kellene lennie elég önkritikájának, hogy ne gondolja mindenkinél jobbnak magát, amikor lassan 30an mondják neki, hogy vegyen vissza kicsit az arcából...


Én én csak írástechnikai tanácsokat adtam neked, amiket mindenki, aki fejlődni akar (gondolom, te is akarsz, ha folyton véleményeket kérsz itt), folyamatosan keres. Azt lásd meg, hogy idejössz segítséget kérni (megjegyzem, sokadjára), aztán hiába mondják el neked az emberek, hol a probléma, te közöd ugyan, hogy van probléma, de a subtextből ki lehet olvasni, hogy szerinted nincs probléma. És ha tényleg annyira odafigyelnél, hogy éreztess dolgokat az olvasóval, ne csak szájbarágj, most értenéd, miért mondtam ezt.

2023. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
90%

Hagyjad 42,ne torodj vele.

Ugyis az lesz a vegen,hogy o nagyooon szuper tortenetet ir,nagyooon szuperul.semmi hiba benne,ami hiba van az csak pusztan veletlen .

28 evesen semmi esze sincs,mar kezdek ketelkedni,hogy valoban 28 eves.

2023. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nincs igazad és hülyének sem nézek senkit aki másképp gondolkodik, de ilyen, hogy nem ismerem az entert olyan nincs. Hibázok néha, de azt határozottan kijelenthetem, hogy nem folynak össze a párbeszédek. Ezt nem tudom, hol láttad. Normálisan válaszoltam neked, erre egyből ezzel jössz, hogy hülyének nézek mindenkit, holott csak szeretném érteni. Ennyi. De ha nem akarsz ezzel foglalkozni, akkor nem muszáj. Köszi a választ!
2023. jún. 5. 15:53
 45/57 anonim ***** válasza:
100%
De, összefolynak a párbeszédeid. Fingod sincs a központozásról, már nagyon sokan elmondtuk neked. Csodálom az előző válaszoló türelmét, hogy még példákat is írt neked, bár nyilvánvalóan teljesen feleslegesen..
2023. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
Persze, hogy feleslegesen, mert el vannak választva egymástól kötőjellel. Bele kellene olvasni. Nem a párbeszéd után folytattam egyből a történetet, hanem el vannak választva. Egyetlen példát nem tudtok írni.
2023. jún. 5. 18:19
 47/57 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul tuti,hogy az egesz sztori arról fog szólni mint az eredeti Potter konyvek.

Keresni fogjak a horcruxot.

Valami eredetibbet is kitalálhattal volna

2023. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
Na nem mondod? Miből jöttél rá? Na és milyen történetet írjak? Írjak meg egy Elátkozott gyermek sztorit, ami Harry fiával történik? Millió fanfic létezik és egyikben sem találtak ki egyetlen újítást sem, mint pl. az iskola, vagy új karakterek. Mi másról írhatnék még?
2023. jún. 5. 19:41
 49/57 anonim ***** válasza:
100%
Ne is szenvedj vele,ird le szorol szora az eredetit...egyebkent a fanfictionnak pont az a lenyege h uj sztorit talalsz ki nem a meglevot sarkitod el
2023. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:
Na hát pont ezt teszem. Aki azt állítja, hogy szóról szóra írom le ugyanazt, az nem is olvasta el. Legalább látatlanban ne írjatok ilyen ostobaságot
2023. jún. 5. 20:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!