Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter fanfiction...

Harry Potter fanfiction kedvelők, mondanátok véleményt erről?

Figyelt kérdés

Wattpadon kezdtem el írni egy fanfic-et és érdekelne, hogy ki mit gondol róla. Csak egy irományom van eddig, de az nem fanfiction, hanem saját sztori. Nem vagyok jártas az írásban, de a történetet ha értékelnétek, azt megköszönném.


[link]



2023. jún. 2. 21:39
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
100%

Es a folytatas mi lesz te eszleny?te magad irtad,hogy mit is irhatnal mast,csak az eredetit elsarkitva

Nyilván nem egyforman kezdodik,de dix,hogy ugy fog folytatodni mint az eredeti.

Ne eroltesd szerintem inkabb

2023. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem a karakterek valtozasarol van szo,azt termeszetesen meg kell hagyni,plusz betenni masokat ha ugy tetszik(ez nalad legalabb megvan)hanem a sztorirol.a horcruxos sztori helyett kellett volna mást kitalalni ne legyen olyanimt az eredeti HP
2023. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:

#51-es: Csak azért mert te azt írod, hogy ne erőltessem, még nem fogom abbbahagyni. Ha már elkezdtem, le is fogom írni.


#52-es: Az az igazság, hogy más nem nagyon jutott eszembe, amit mások ne írtak volna le. Olvastam jó pár HP fanfictiont és a legjava Harry fiáról szól, hogy őt is üldözi az az átok, ami az apját is. Igazából azok sem különbek attól. Úgy gondoltam, ha kitalálok újabb karaktereket, talán kicsit színesebb lesz a történet. Persze próbálok mellékszálat kitalálni majd, hogy ne csak arról szóljon, hogy horcruxokat keresnek. Sokat agyaltam rajta, hogy mégis miről lehetne még írni. Esetleg egy történetet, ami a múltban játszódik, de olyan is van már. Pl. Piton és Lily története.

2023. jún. 5. 21:13
 54/57 anonim ***** válasza:
100%

Az első gondolatom: ez szóról szóra a HP csak más szereplőkkel.


A párbeszédek olyan semmilyenek: döcögősek, modorosak, amivel semmi baj, mert első fanfic, nincsen tapasztalatod írás terén. Majd fejlődsz, ami viszont probléma, hogy nem látok benne fantáziát, és sok mindent nem fejtesz ki.


Mesélj többet!

2023. jún. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
87%

Ó, igen, és amikor kapsz kritikát, ne ellenkezz meg szóld le azt, aki adja, mert így SENKI nem bétáz majd neked, mert nem vagy képes elfogadni.


Az íráshoz is alázat kell, ami azt is jelenti, hogy ha egy hibámra felhívják a figyelmemet, akkor nem kimagyarázom, hogy de így meg úgy gondoltam, hanem átírom, hogy a másik számára is érthető legyen.


Nekem is vannak hibáim, az egyikre pont nemrégen hívta fel a barátom a figyelmemet (miért nincsen őrség egy birodalomban, ahol esetleg támadás érheti őket?). Nem az volt a válaszom hogy jaj kit érdekel, nem az a lényeg, hanem rájöttem, hogy basszus, IGAZA VAN.

NEKEM logikus, miért nincs, de nem fejtettem ki, hogy az olvasóm is megértse.


A párbeszédeid pedig tényleg sótlanok, és a szereplők érzelmeit sem érzékelteted. Ez sem hiba, tessék dolgozni rajta :)

2023. jún. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 A kérdező kommentje:

Nem ellenkezem, vagy szólók le bárkit is, aki normálisan megírja, hogy szerinte mégis mi a probléma vele. Sőt, kaptam már negatív kritikát, amit többször átgondoltam és változtattam is rajta, mert beláttam, hogy úgy tényleg nem volt a legjobb. Elfogadom, ha valaki, mint te pl. kultúráltan megírja, hogy valami nem jó rajta és igyekszem jobban megírni.

Köszi szépen!

2023. jún. 7. 11:49
 57/57 anonim ***** válasza:
100%

Engem az első három bekezdés alatt elvesztett ez az iromány.

Három bekezdés arról szólt, hogy bizonygatni kellett, hogy ő a fiú fia, ő az apa fia, aztán a fiú az apjához szól, az apa a fiához szól, minden elhangzott mondatban és leírásban kimondják ezt, miközben csak ketten vannak tehát fájdalmasan egyértelmű, hogy csak egymáshoz szólhatnak, különben ki a bűbánathoz beszélnének.

2023. júl. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!