Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter fanfiction...

Harry Potter fanfiction kedvelők, mondanátok véleményt erről?

Figyelt kérdés

Wattpadon kezdtem el írni egy fanfic-et és érdekelne, hogy ki mit gondol róla. Csak egy irományom van eddig, de az nem fanfiction, hanem saját sztori. Nem vagyok jártas az írásban, de a történetet ha értékelnétek, azt megköszönném.


[link]



2023. jún. 2. 21:39
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
69%

Senki nem fog neked kritikát írni, mert még a legegyszerűbb mondatokat sem tudod értelmezni és kezelni, azonnal vérszemet kapsz és már a sokadik hozzászólásban hajtogatod habzó szájjal, hogy az összes olvasód hülye, ha nem érti azt, amit te gondoltál (csak leírni nem tudtad).

Tanulj egy kis alázatot, mert ez így ultragáz.

2023. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem habzó szájjal írogatok. Inkább csak jót mosolygok rajtad és azokon, akik csak primitív módon tudnak válaszolni. Semmi köze ennek az alázathoz. Ez az egész komment szekció az ultragáz. Az egyetlen hibám annyi volt csak, hogy kiírtam ezt a kérdést.
2023. jún. 4. 19:31
 23/57 anonim ***** válasza:
72%

"akik csak primitív módon tudnak válaszolni"

Az te vagy, kedves kérdező!

2023. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
66%
Az egyetlen hiba az volt,hogy megirtad ezt a förtelmet
2023. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
79%
Es mindenkit lepontoz.🤣🤣🤣
2023. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,hogy megkerdezem,hany eves vagy?

Mindenféle rosszindulat nélkül.

2023. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:

Először is tisztázzuk, hogy senkit nem pontoztam le és bunkó sem voltam senkivel. Nem vagyok L.L. Lawrence, de azért azt elfogultság nélkül is túlzásnak tartom, hogy förtelem. Amúgy van már kint a wattpad oldalán saját sztorim és arra is kaptam pozitív visszajelzéseket.

Amúgy, ha számít 28 éves vagyok.

2023. jún. 4. 22:01
 28/57 anonim ***** válasza:
88%
Akkor kerj velemenyt wattpadon,hiszen ott ajnaroznak,itt meg nem.
2023. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
87%
A pozitív wattpados vélemény nem kifejezetten jó jel. A legajnározottabb sztorik azon az oldalon a helyesírásról még hírből sem hallottak, hát még az értelmes történetről.
2023. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
79%

Hát, kíváncsiságból beleolvastam a saját történetbe is. Engem az első két bekezdés után elvesztettél azzal, hogy a jelen meg a múlt idejű írást kevered. Ha csak egyszer is visszaolvasnád a saját írásod, kiugrott volna...

A fanficnél meg a központozás, sajnos nekem ez igénytelenségről árulkodik, hogy ennyire minimális energiát sem fektetsz a dologba, nem tiszteled meg az olvasóidat azzal, hogy nem csak eléjük hányod a gondolataidat.


Ha 13 éves lennél, aki most jut el odáig, hogy ami a fejében van, leírná, akkor elnézhető lenne, de neki is azt mondanám, hogy ne akarjon írni addig, amíg nem tanulja meg, hogy kell. Olvasni, olvasni, olvasni. Sokat. Odafigyelve. Nem Wattpadon. Ez így értékelhetetlen, hiába sértődsz meg. :(

2023. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!