Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Volt olyan kötelező olvasmány...

Volt olyan kötelező olvasmány amit egyáltalán nem olvasta el gyerekként mert annyira szar volt? Ha igen mi?

Figyelt kérdés
Mondjuk nálam az a helyzet, hogy könnyebb lenne felsoroli, hogy mit olvastam el mint hogy mit nem XD te hogy vagy ezzel?
ápr. 16. 21:00
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
Több könyvet - amit gyerekként feladtam- felnőttként olvastam el, rengeteg élményt, hatást szerezve. De a Kőszívű ember fiait felnőttként is képtelen voltam.
ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim válasza:
100%

Nekem az Egri csillagok még tetszett,ott elég lendületes a cselekmény. A Kőszívű nehezen indult,de aztán megszerettem.

Aztán sok van,ami akkora sokk volt,hogy jól el is felejtettem,de azt hiszem az Antigoné messze a legrosszabb volt.

ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
100%
Csak az Egri csillagokat meg a Kafka rovar valamijét olvastam (az a kettő tetszett), a többit csak átlapoztam. Inkább olvastam róluk összefoglalókat.
ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

#13: Átváltozás.

Valamiért az majdnem mindenkinek bejön.

ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%
A Tüskevár volt az egyetlen általánosban, Ami nagyon untatott, így nem olvastam el. Középsuliban azt hiszem nem volt ilyen.
ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Kőszívű ember fiai, de látom, ezzel nem vagyok egyedül. Pedig nagyon szerettem olvasni, azt is elkezdtem, de a 30-40. oldal környékén bevágtam a sarokba, hogy erre nem vagyok hajlandó.
ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
Antigoné, Odüsszeia, Az aranyember, ezek nem mentek. És valamiért a Mester és Margarita sem sikerült, pedig elkezdtem olvasni, becsülettel.
ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
84%
Egri csillagok borzasztó volt, vagy 50 oldalig jutottam. A kőszívű ember fiaiból kb. 10 oldalig. Ötös dolgozatot írtam mindkettőből, mert a rövídítetteket elolvastam és jól tudok fogalmazni, kiszineztem a mondókámat. 😄
ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, az Iliász és az Odüsszeia is borzasztó volt, most, hogy mondjátok... Beletört a bicskám mindkettőbe. Az Antigoné legalább rövid, azon gyorsan túl lehet esni.
ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

Azta, én azt hittem hogy többen vannak akik nem olvastak el egyet sem… Én gyerekként a Vukot olvastam el, vagyis anyám elolvasta nekem igazából XD utána nem olvastam el semmit, kivéve a Harry

Pottert és Narniát, ezek érdekeltek. Mondjuk én kakiltam az iskolára és arra, hogy milyen jegyet kapok.

ápr. 16. 22:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!