Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlanátok?...

Milyen könyveket ajánlanátok? (olyan könyvekre gondolok mint a szent johanna gimi vagy a neveletlen hercegnő naplója)

Figyelt kérdés

2011. nov. 2. 16:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jessica Day George: Éjféli bál

Meg Cabot: Egy igazi amerikai lány 1/2

Gayle Forman: Ha maradnék

Lauren Oliver: Mielőtt elmegyek

Mary E. Pearson: Az imádott Jenna Fox

Cherry Whytock: Angel és bohokás családja 1.rész/2.rész

És Babay Bernadette könyvei.

Remélem segítettem:DD

2012. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 21. 16:28
 13/18 anonim ***** válasza:
Úúúú, én is imádom mind a két könyvet (SzJG és NHN)! Leiner Laurától a Remek is jó könyv! Ha szereted a vámpíros, varázslós, fura lényes romantikus könyveket, akkor olvasd el Cassandra Clare-től a Végzet Ereklyéi sorozatot. Kerstin Giernek a Rubintvörös és a Zafírkék, könyve is nagyon tetszett. Vagy tudom még ajánlani: Spirit Bliss: Kígyók sziszegése, Lauren Kate: Fallen, Polly Shulman: Rajongás. Nem kifejezetten olyanok, mint amiket írtál, de jó könyvek, most ezek jutottak csak eszembe! :)
2012. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
a rubinvöröst és a zafírkéket már olvastam :D nagyon tetszett :))
2012. júl. 30. 14:19
 15/18 anonim ***** válasza:
A szent johannát meg a neveletlen hercegnőt olvastam így nagyjából értem mire gondolsz de amik nekem eszembe jutottak azokat már leírták előttem. De ajánlom az éhezők viadala trilógiát. Nem olyan mint a fentiek de szerintem nagyon jó. Továbbá: Cecily von Ziegesar- bad girl könyvek (a gossip girl c. sorozat alapja)
2012. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
a bad girl sorozatból is már olvastam egy könyvet :D és az is tetszett
2012. aug. 31. 14:49
 17/18 anonim válasza:
Maros Edit Hűvös-Völgyi suli
2013. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Leiner Laurának az összes könyvét ajánlom
2022. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!