Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi 8. Szerinte...

Flower021 kérdése:

Szent Johanna Gimi 8. Szerintetek mi lesz?

Figyelt kérdés
Aki olvasta a hetet, az tudja, hogy hogyan lett vége. Szerintem Cortez nem megy el Amerikába, Ren szülei meg tutira kibuknak, mert Ren nyilván nem fog élni az ösztöndíj lehetőségével. Virág Szombathelyre megy. Ez olyan rossz, hogy szép lassan szétmegy az egész osztály. :( Nektek mi a véleményetek?

2012. aug. 27. 10:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/121 anonim válasza:
38%

xD Már megérte idejönni, hogy röhögjek egy jót! :D

Szóval: "döncsön" xD "sulilyát" O.o Inkább írjatok mindent pontos j-vel. Most komolyan a -ja, -je ragot sem lehet megjegyezni?? Nem vesszők vagy a nagybetűk zavarják az embert, hanem ezek az alapdolgok!! Legközelebb írjátok be a Word-be, csak utána ide.

Am. én most olvasom a hetedik részét. Ez a hetven oldal eddig szuper.

Kár, hogy csak 2013-ban jelenik meg a nyolcadik része a könyvsorozatnak. :/

Ui.: Nyugodtan szóljatok be, hogy "nem kell idejönni"... Attól még jövök, látok és röhögök!

2012. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/121 anonim ***** válasza:
én alig várom az osztálykirándulást. remélem nem egy napos lesz mint a 6. kötetben. mondjuk 2-3 napos, kicsit romantikus mint a 4. kötetben.
2012. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/121 anonim ***** válasza:
Végre láthatná Arnold ahogy Reni és Cortez csókolóznak.
2012. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/121 anonim válasza:
én szerintem reni nem megy el és cortez is vissz fog jönni egy idő után (ha eggyáltalán elmegy). és mindenki megy a saját feje után.
2012. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/121 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint az lenne a legjobb, ha Reni a naplójában hagyna pár üres oldalt. Tíz év múlva pedig az osztálytalálkozó alkalmával elővenné és leírná, hogy kiből mi lett.

Amúgy ha kimegy Párizsba, Cortez megy majd utána. Ricsi Virággal marad, az osztály pedig természetesen szétválik, mint bármelyik másik... :(

2012. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/121 anonim válasza:
Véleményem szerint a Cortez elmegy és a reni elengedi. Ez szerintem várható. :( Vagy pedig areni ki megy cortezzel amerikába... a harmadik lehetőség az, hogy a cortez elmegy és a reni tiszta depi lesz :(
2012. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/121 Csillámlány*-* válasza:

Ugyanaz, mint Flower021-nek! : )


Szerintem sem megy el C. Amerikába, de Ren sem él az ösztöndíjjal, így nem költözik Párizsba. Virág Szombathelyre megy és szerintem ezek miatt Ricsi is követi Virágot.

Kinga és Dave tuti együtt maradnak, ők így jó páros ahogy vannak! :)

2012. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/121 anonim válasza:
Hát szerintem nemmegy el Cortez!!!!Reni meg vagy nem fogadja el az ösztöndíjjat vagy ha elfogadja akkor cortez vele megy és párizsban élnek tovább!!!!
2012. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/121 GreyandLokyfangirl válasza:
Cortez nem hiszem hogy el fog menni, Reni meg ha el is menne akkor C utána menne mert ott lesz Arnold is,Arnoldnak meg biztos szomorú volt amikor látta hogy Reni nagyon is jól megvan nélküle Cortezzel ezáltal kitalálta a csajt....de csak szerintem...:D
2012. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/121 anonim válasza:
100%

Sziasztok! A tegnap megrendezett találkozón elárult pár dolgot Leiner Laura:

-A 8. kötet borítója lesz a legszebb

-Valaki elkezdi olvasni Reni naplóját

-Reni új telót kap

-Ricsinek lesz vmi testékszere vagy tetkója

-A vége siratós

2012. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!