Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi 8. Szerinte...

Flower021 kérdése:

Szent Johanna Gimi 8. Szerintetek mi lesz?

Figyelt kérdés
Aki olvasta a hetet, az tudja, hogy hogyan lett vége. Szerintem Cortez nem megy el Amerikába, Ren szülei meg tutira kibuknak, mert Ren nyilván nem fog élni az ösztöndíj lehetőségével. Virág Szombathelyre megy. Ez olyan rossz, hogy szép lassan szétmegy az egész osztály. :( Nektek mi a véleményetek?

2012. aug. 27. 10:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/121 anonim válasza:
100%
Szerintem Reni nem megy Párizsba,Cortez szülei meg kibuknak C-re,hogy nem akar Amerikába menni.Ren megint össze fog veszni a szüleivel.Arnoldal meg nem fogja tartani a kapcsolatot.Szerintem.
2012. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/121 anonim válasza:
Szerintem Reni elmegy Franciaországba és Cortez is és ő ott lesz steward vagy nemtudom
2012. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/121 anonim ***** válasza:
Lehet hogy Reni nem mutatja meg a szüleinek a levelet...hogy ne menjen párizsba,nem?
2012. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/121 anonim ***** válasza:
24%

annyi minden megtörténhet. lehet hogy rei elmegy párizsba, lehet hogy kinga is kapott ilyen boritékot. lehet hogy nem megy és a szülei rábizzák "a gyerek már felnőtt, döncse el maga mit szeretne", de lehet hogy kibuknak vagy reni nem mutatya meg nekik. lehet hogy Cortez szülei azért jöttek hogy meg ismerjék renit, lehet hogy bocsánatot kérlyenek corteztől, vagy ide költöznek, vagy merőeccerüségből meg akarják ismerni cortez barátait, sulilyát stb. de akár el is akar az is lehet hogy el akarják vinni. de őnemet mond erre renihez mennek c. szülei és ráveszik arra hogy mongya azt korteznek hogy mennyen el és szakít vele (corteznek ez jobb lenne érvel).

mint már montdam bármi megtörténhet. arnold meg maragyon csak Párizsban és ne kommunikájon vele.

2012. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/121 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy Arnold elhozza a keringőpróbára a barátnőjét. Lehet, hn
2012. aug. 31. 11:23
 16/121 A kérdező kommentje:
Hogy csak kitalálta ezt a Chloét. Egyébként Reni eddig is móndta, hogy tök jó meg oké, nem tudom, mi baja Arnoĺdnak.
2012. aug. 31. 11:26
 17/121 anonim ***** válasza:
100%

1. Reni szülei tuti kibuknak a francia ösztöndíjon, sztem. De Ren nem megy el majd, max. ha Kinga is kap borítékot, akk. C. majd hozzá igazodik és Happy And.

2. Cortez szüleiről és a hirtelen "látogatásról" nem mondok semmit, mert nem derült még ki róla semmi, de ha amerikába akarják vinni, C. tuti nem megy.

3. Arnold azért volt ilyen, mert látta, hogy Reni ÖRÜL a barátnőjének, továbbra is imádja Cortezt.

2012. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/121 anonim ***** válasza:
100%
megtörténhet az is hogy c.-t haza akarják vinni a szülei, de cortez elszökik renihez bár erre gyakorlatilag 0,001% az esély szerintem.
2012. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/121 anonim ***** válasza:
53%
de én eléggé kibuktam hogy úgy felyezték be, hogy nem írták le a telefon párbeszédet :(
2012. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/121 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Reni és Cortez nagyon sokat fognak vitázni ezen. Reni majd nem akar menni, Cortez meg majd azt akarja, hogy menjen. Megkockáztatom, hogy Cortez így még az amcsi tanulmányokra is hajlandó. Végül is Reni miatt akart itt maradni.

Arnoldnak meg még nagy szerepe lehet. (mondjuk Reni szülei a segítségét kérik, hogy beszélje rá a lányt a francia ösztöndíjra. Ha elfogadja akkor gondolom neki is ki kell mennie néha mint anno Arnoldnak, akkor biztos taliznak)

A Vladáros éneklős részt nagyon várom. Meg Ricsi kémia értségijét :D Valószínűleg ő megy majd Virággal Szombathelyre. Nem hagyja egyedül.

Az biztos, hogy Reni szülei nem fognak kibukni Cortezre. Legalábbis az anyja. Cortez meg nem hagyja, hogy az ő szülei piszkálják Renit.

Amúgy meg ne feledjétek, hogy ez a záró rész. Ergó úgy kell megírni, hogy vége legyen a történetnek.....

2012. szept. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!