Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik a könyvem bevezet...

Hogy tetszik a könyvem bevezetője? (fantasy)

Figyelt kérdés

Lili egy teljesen átlagos 15 lány volt, míg legjobb barátnőjével, Elizával meg nem nézték az augusztusi csillaghullást. Mindig arról álmodtak, hogy a lányok kedvenc fájáról nézhetik meg, és a lehetőség adott volt. A csillaghulláskor azt kívánták, hogy az élet örökre összekösse őket. De másnap észrevették, hogy nem stimmel minden teljesen. Rájöttek, hogy az életnek más tervük van velük... Elképzelhető, hogy pont szétválasztja őket?



Arra lennék kíváncsi, hogy így, ilyen bevezető mellett elolvasnátok e a könyvemet?



2013. febr. 19. 19:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Vannak benne hibák,de azokat már előttem leírták.

Amúgy nekem tetszik,lehet tennék vele egy próbát.

2013. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. febr. 20. 16:43
 13/22 anonim ***** válasza:
46%
Ha küldesz egy részletet, abból talán jobban megtudnám ítélni. Mert a bevezető sajnos igen gyengus... pedig szeretem a fantasy-t...
2013. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nekem is küldd el lécci! :D
2013. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
35%

Nos... elolvastam a részletet amit küldtél nekem. Ez alapján a válaszom arra, hogy elolvasnám-e a "könyvet" egy egyértelmű NEM.


Nem sértésből, de rengeteg problémát látok a szövegben. Kezdve a helyesírási hibáktól, a párbeszédek szerkezetén át és a nagyon "művészies" szavak egymásra zsúfolása egy mondatban. Plusz maga a mondatszerkezetek is elég sok helyen hibádzanak, olyan helyre teszel pontot, ahol vessző kéne és hasonlók...


A történet maga pedig nagyon a tinilányregényekre hajaz, viszont a fantasy elemek nem igazán passzolnak emiatt hozzá.


Ezeken kívül még az tűnt fel, hogy a cselekmény nagyon össze van tömörítve, nem tudom hogy hány oldalas lehet ez a "könyv" ha már készen van, de ha jól sejtem nem éri el a 100-at.

2013. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi vagyok rá, bár lehet hogy bevezetőn kéne változtatni hogy izgalmasabb legyen és sokkal kíváncsibbak lennének rá.
2013. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Bocsi az előző válaszoló vagyok. Elküldenéd nekem is lécci!!
2013. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nehari Nóri!

A helyesírási hibák csak elütések, de észrevehetted volna. És nem, nem csak 100 oldal, hanem 258. De mindegy. Az amit elküldtem nem csak egy fejezet volt.

A lényeg: a kritikádnak örülök, így tudom mit kell rajta változtatni, annak ellenére, hogy a válaszodban enyhe rosszindulat is van. Amúgy, ha valaki építő kritikát akar mondani, vagy épp segítőt, akkor simán elmondhattad volna privát beszélgetésben, (nem nyilvánosan) mert így a saját véleményed másra nem jó, csak arra, hogy leégess.

2013. febr. 20. 19:19
 19/22 anonim ***** válasza:
35%

Leégetni? Ha így fogod fel, akkor meglehet, hogy leégés, de mindezt annak köszönheted ahogy megírtad.

Én leírtam a véleményem. Nálam egy ilyen stílusban megírt könyv értéktelen.

2013. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi lennék rá. :D Küldd el nyugodtan. :D
2013. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!