Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik a könyvem bevezet...

Hogy tetszik a könyvem bevezetője? (fantasy)

Figyelt kérdés

Lili egy teljesen átlagos 15 lány volt, míg legjobb barátnőjével, Elizával meg nem nézték az augusztusi csillaghullást. Mindig arról álmodtak, hogy a lányok kedvenc fájáról nézhetik meg, és a lehetőség adott volt. A csillaghulláskor azt kívánták, hogy az élet örökre összekösse őket. De másnap észrevették, hogy nem stimmel minden teljesen. Rájöttek, hogy az életnek más tervük van velük... Elképzelhető, hogy pont szétválasztja őket?



Arra lennék kíváncsi, hogy így, ilyen bevezető mellett elolvasnátok e a könyvemet?



2013. febr. 19. 19:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem értem a reakciódat. Nyilvánosan írtad ki a kérdést, és kértél véleményt, akkor nyilvános választ fogsz kapni. Sosem értettem, hogy miért kell ezen megsértődni, főleg meg ilyen hangnemben válaszolni. Ha véleményt kérsz, fogadd el, hogy nem fog mindenkinek tetszeni.

Inkább köszönd meg, hogy időt szánt az olvasásra, illetve arra, hogy leírta, amit gondold, mert ez sem éppen mindenkitől elvárható.

Tanulj még egy kis alázatot!

2013. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 gloria200329 válasza:

Nekem nem keltette fel az érdeklődésemet. Unalmasnak hangzik, illetve nyelvtanilag is helytelen. A helyesírástól eltekintve, a könyv lehet, hogy alapjában érdekes, de én úgy tudom, a bevezetőnek az a lényege, hogy felkeltse az érdeklődést. Engem az első mondattal kiábrándítottatok.

Nem kell megsértődni,de most megírnám a szerintem izgalmasabb, érdeklődésfelkeltő változatot, az előző megjegyzések információiból.

"Lili átlagos, 15 éves életet élt. Legjobb barátnőjével, Elizával arról álmodoztak, hogy kedvenc fájukról nézhessék meg az augusztusi csillaghullást.

Nemsokára az álom bekövetkezett, de az öröm másnapra már el is múlt, majd kezdődött a rémálom része, amire nem gondoltak.

Csillaghullás közben kívántak valamit, hogy az élet örökre összekösse őket.

Mint kiderült, nem ez volt a legjobb, amit kívánhattak volna. Talán egyben a legrosszabb is?

Mi történik velük?

A sors megkegyelmez nekik? Vagy az élet tényleg összeköti őket, de a halál erejével?

Mi az a titok, ami körbeöleli a fát?

Tényleg egy normális fán ültek?

Vagy talán ők nem is olyan normálisak, mint gondolják?

Mi lesz a lányokkal?

Talán az lesz az utolsó boldog este, amit együtt töltöttek?

Vagy megmenekül a barátságuk, és örökre együtt lehetnek?


Mindent megtudhatsz, ha elolvasod .....(szerző), ....... című könyvét! "


Nem a legjobb, amit írtam, de talán jobb, mint amit írtál a leírásban. És nem bántásból.

Én szeretek a végére kérdéseket feltenni, így még jobban felkelthetjük az olvasó figyelmét.

2015. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!