Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért érzem magam rosszul?...

Miért érzem magam rosszul? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek olvasni, és pár napja fejeztem be az Örökséget. Ez a trilógia ugye négy részes, már nagyon vártam, hogy mi lesz a végén,de eleve szerintem szomorú volt a befejezés (bevallom amikor búcsúzkodtak, el is sírtam magam. Persze nem bőgés volt csak elhullattam pár könnycseppet), de napok óta nem érzem olyan jól magam. Mintha hiányozna az az izgalom amivel leültem olvasni, hogy mindig vártam, hogy újra olvashassak. Volt már valakinek ilyen érzése? Mit csináljak hogy elmúljon?

2015. aug. 24. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Először: Nos, kezdjük azzal, hogy egy TRILÓGIA (amint a nevében is benne van, 3 részes.


Másodszor: nekem is volt már ilyen érzésem (ha nem is ennél a könyvsorozatnál), de egy idő után elmúlik ez az érzés.


Megoldás: ülj le, és keress egy másik olyan könyvet, ami izgalmasnak igérkezik, és olvasd el.

2015. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az már inkább tetralógia, nem trilógia.


Nem olvastam a könyvet, de velem az igazán jó történetek ezt teszik. Napokig képes vagyok rajta elmélkedni, teljesen a hatása alatt vagyok. Ez így van jól.

2015. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat. A trilógiás bakiért meg bocsi.
2015. aug. 25. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!