Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hatalmas dilemma?

Hatalmas dilemma?

Figyelt kérdés

Szóval. Van itt adva 2 könyv...

Stephen King A Ragyogás...Mind a kettő...

DE!


Melyiket olvassam.


Az egyik az én első könyvem a szerzőtől.

A másik a tesóm könyve tehát családi kincs.


Az egyik praktikus sima borítású.

A másik szép kemény borítós tekintélyt parancsoló.


Az egyik drámai borítójú vérrel baltával.

A másik logikus és visszafogott viszont teljesen fehér ami a havat szimbolizálja a történetben.


Az egyik beleillik a könyvespolcomba hiszen ugyan olyan kiadású S.K. könyvek mellett van.

A másik viszont egyszerűen szebb ez előző 2 pont miatt.


Melyiket olvassam?

Nem bírom elviselni ezt a döntésképtelenséget...

Mind a kettő ugyan annyira jó mint a másik de teljesen más miatt. Nem tudom azt elfogadni hogy kettő van de egyet olvasok hiszen akkor melyiket?

Ok hogy ugyan az de aki fogott már könyvet a kezében hát a borító és az előtörténet rengeteget számít...


El viszont nem adhatom egyiket sem hiszen az egyik az én első könyvem a másik pedig a testvéremé volt.

De nem is tudnék dönteni hiszen melyiket tartsam meg?


Na ha erre valaki választ ad tapsolok.



2015. okt. 27. 00:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs válasz, mert kérdés sincs.


Ha mind a kettő a Ragyogás, és csak a borító más, akkor nem teljesen mindegy, hogy melyiket olvasod, ha úgyis megtartjátok mindkettőt?


Dobj fel egy érmét.

2015. okt. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!