Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti szívesen olvasnátok olyan...

Ti szívesen olvasnátok olyan könyvet, amit egy 15 éves ír?

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 16:02
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Tizenhatos ez nagyon lealázó volt ha írni szeretne a kérdező nem kéne elbizonytalanítani.
2016. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
0%

Egy FIATAL hogyan tudna írni egy romantikáról szóló könyvet? Ez nem vágom..


Most nem arról beszélek. Egy fiatal is írhat jó könyvet, de nem ebben a kategóriában. Ki az a hülye, aki elkezd valami olyanról írni, amiről elképzelése sincs, hogy milyen?

2016. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az.
2016. jan. 4. 16:15
 34/37 anonim ***** válasza:
59%

Pontosan egy fiatal tud romantikáról írni, mert még nem verte pofán az élet!

A szépet látja, várja.

2016. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy mindig az a legokosabb író és ad tanácsot, aki egyáltalán nem, vagy pedig szart ír.
2016. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
59%
Kedves kérdező! Ha szeretsz írni, írj nyugodtan. Amúgy ezt a kérdést már én is épp feltettem volna, mert 15 éves vagyok, és könyvet írok. :) Sokféle író, és mégtöbb fajta könyv létezik. Olvasóból meg még több! Az, ha valakinek nem tetszik egy könyv nem feltétlenül jelenti azt, hogy a könyv rossz. Csak nem illeszkedik bele az illető ízlésébe. A lényeg az, hogy amenyibben élvezed, folytasd csak. Drukkolok neked!
2016. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Én is drukkolok neked! 👌

2016. jan. 23. 08:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!