Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti szívesen olvasnátok olyan...

Ti szívesen olvasnátok olyan könyvet, amit egy 15 éves ír?

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 16:02
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!☺

Teljesen megértem azokat akik azt mondták hogy nem olvasnák.

De azért tovább írok.

Ha nem is adom ki,de a magam szórakozására folytatom. 😀

2016. jan. 1. 07:28
 12/37 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell rögtön teljesen lemondani a dologról! Nagyon helyes, hogy úgymond a magad szórakoztatására tovább írsz. De ez azzal is jár, hogy még pár évig szépen, türelmesen gyakorlod az írást. Ami nagyon hasznos, és érett felnőttként már lesz egy kialakult írói technikád, talán egy jó sztorid is és készen állsz majd a mindenki által komolyan vehető írások alkotására. Úgyhogy igen, írj csak tovább, gyakorolásnak tökéletes!
2016. jan. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
71%
Én nagyon szívesen elolvasnám 11 éves vagyok az osztálytársam is épp ír!
2016. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
79%
Miért ne? A 15 évesek fantáziája végtelen és nincs tele olyan szeméttel amit én már majd 50 éves koromra felszedtem. :-)
2016. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást.☺
2016. jan. 1. 16:10
 16/37 Seggszonda ***** válasza:
29%
nem, és amit te írnál kérdező (mivel gondolom egy 15 éves iskolás vagy akinek 5 oldalnyi csöpögős trágya már könyvnek minősül) azt végképp nem, soha ,soha az életben, SOHA
2016. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
26%
Csak bátran írd meg azt a könyvet és ne törőggy a fiatalság gyűlölő idiótákkal. Attol még hogy 15 vagy írhatsz jó könyvet. Az elöttem szólónak meg üzenem hogy:MI A FENÉNEK KELL IEN NEGATÍVNAK LENNI?!!!! Attol még hogy 15 lehet igényes könyvek terén. Én pl.:14 vagyok és egyszerüen hányingert kapok az ien romantikátol csöpögő történet nélküli vackoktol. A te könyvedhez álljanak így hozzá! Pontozzanak le, töröljék a kommentem nem érdekel de ne szekáld már csak azért mert néhány évtizeddel fiatalabb!
2016. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Pardon a 14-nek üzenem.
2016. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Mégegyszer elnézést látom azóta törölték a kommentet, titeket nem akarlak megsérteni.:)
2016. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%
27-es, te beszélsz igényes irodalomról? Azt írod 'ien'. Cicamica, az helyesen ilyen. Nyilván te, ennyi ésszel biztosan elolvasnéd a mésik kamaszka kis könyvét... Pont a szellemi szintednek való. ;)
2016. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!