Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék elkezdeni olvasni....

Szeretnék elkezdeni olvasni. Mivel kezdjem?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni olvasni,de nem milyen könyvet/regényt olvassak el először.Párszor már elkezdtem de egyből beleuntam mindig,pár oldal után,de valahogy mindig érdekel a dolog,csak olyan könyv kéne ami leköt.Elsőnek gondoltam a sorstalanságot Kertész Imrétől,csak még hozzá kell jutnom.Olyan könyvet szeretnék amibe sok a fordulat,a dráma,és úgymond lelkileg megvisel ( remélem értitek mire célzok). ti mit tudnátok ajánlani elsőnek ?:)

2018. febr. 11. 21:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan erről beszélek... hogy ismered a HP-t... meg a kötelező olvasmányokat... mást életedben nem olvastál, amit élmény olvasni...

Kérdező, te meg olvasdd el a HP-t, aztán számolj be róla milyen élmény volt olvasni.


Szövegértés nulla. Azt írtam, hogy bármilyen könyvnek szívesen nekiülök, ha időm engedi.

2018. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 ObiiDave ***** válasza:

Amikor a "lelkileg megvisel"-t használtad, szerintem a katarzis szót kerested.

Amúgy ilyen állapotba a Semmi-t (Jane Teller) ajánlóm. Elég rövid, elsőnek jó, de mégis megvisel!

Amúgy Harry Potter-t őszinte szívvel ajánlóm, én nem rég fejeztem be és picit se bántam meg.

2018. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!