Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is forog a sírjába...

Szerintetek is forog a sírjában Walt Disney az ilyen "Disney-sztárok"-tól, mint Májli, Selena Gomez meg a többi?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem is kicsit...
2010. júl. 31. 16:36
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
84%

09:33

színészkedni? Győzike is tud, ő is sztár? Csak, hogy tud, aki tud színészkedni az Oscart vagy Golden Globot kapott. Ezek a nagy Disneys "színészek" ha fejükre állnak se fognak díjakat kapni, max közönség díjat. Kiváncsi vagyok hogy 20 év múlva mi lesz velük...

2010. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Kitörölték a kicsi lány válaszát :'(

Valószínűleg 20 év múlva valami elvonókúrán lesznek vagy exkluzív k*rvákként funkcionálnak majd ;)

2010. aug. 1. 20:14
 23/44 anonim válasza:
74%

Ez már rég nem walt disney.. csak hát a mai gyerekeket, tiniket nem érdeklik a régi mesék..

Lehet,hogy ezek a disney sztárok tehetségesek csak hát nem épp úgy lettek ismertek, hogy azért túl sokat tettek volna.. Nem értem mért kell őket isteníteni hisz ugyanolyan emberek, mint mindenki csak van pénzük meg könnyen kapott hírnevük.. 20év múlva ha szerencséjük van talán nem felejtik el őket teljesen.. bár ahogy egy-két sztár viselkedik közülük max botrábnyhősnő lehet..

Mielött leszólna bárki is 17lány Aki szerint már rég kikellett volna nőni sok embernek ezekből a müsorokból (a meséket nem vetem meg)

2010. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem meg inkább Miley, mint a Tokio Hotel. Utálom azt az együttest.
2010. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Mi az a Tokio Hotel 2010-ben? Már nagyon lejárt...
2010. aug. 3. 14:12
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

22:56 a moderátornak jelentettelek. Remélem nem gond ;)

Azt hiszed ha dúrván válaszolsz akkor meg is tudsz győzni? De naív vagy! De legalább látszik, hogy belőled meg méginkább nem lesz semmi.

2010. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Szerintem nem érdemes jelenteni, hadd lássa midnenki, hogy milyenek is ezek ;D
2010. aug. 3. 20:17
 28/44 anonim ***** válasza:
57%

Mert ha te lennél a Disneynél az jobb lenne mi?

Egyébként megnyugodhatsz. Miley és Selena szerződése a Disneyvel 2011-ben lejár...

2010. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, mert nem vagyok és valószínleg nem is leszek a Disneynél :D Ó, 2011-ig még nagyon sokminden történhet...
2010. aug. 3. 23:39
 30/44 anonim ***** válasza:

Ja... De nyugodj meg, már az utolsó évadot forgatják, vagy már leforgatták a Hannah Montanában.

Ha ennyire nem szereted őket, akkor miért foglalkozol velük??

Mit szoktál nézni a Tv-ben?

2010. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!