Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is forog a sírjába...

Szerintetek is forog a sírjában Walt Disney az ilyen "Disney-sztárok"-tól, mint Májli, Selena Gomez meg a többi?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem is kicsit...
2010. júl. 31. 16:36
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
79%
Hát szerintem is forog a sírjában szegény Walt Disney.. :S Én sem szeretem az ilyen "divatsztárokat". Az a baj hogy a mai fiataloknak ez kell. :D Ja és még mielőtt valami tini h*lye gyerek lehurrogna megsúgom: 16 éves vagyok :):)
2010. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
86%
dízni csenel... felejcsenel...
2010. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
0%

Miközöd van hozzá h hány éves vok ?-.-" és kimondta h lány vok ? bújj már el inkább ..pff szövegelsz itt egy oldalt ,és semmi értelme.Idióta barom vagy ;)

És ha nincs diseny csatornád akkor meg honnan tod h milyen a filmjük ? Így alaptalanul h nem is láttad őket még filmben leszólod őket? >.<

2010. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
80%
Azt se tudom, kik ezek. :D Ha azt mondod, Walt Disney, nekem a mesék jutnak eszembe.
2010. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Igazán sajnálom, hogy nem rendelkezel olyan értelmi szinttel, hogy megérthesd, amit írtam, valamint azt is, hogy olyan emberekkel van a világ tele, mint amilyen te is vagy. Csupán érdeklődtem a korod felől, nem tudom, mi kifogásod van ellene. Gondolkozz, honnan tudom, hogy lány vagy...Igaz, hogy nincsen Disney Channelöm(úúúúú, micsoda elmaradott egy ember vagyooook), de internetem van. Látod, nem értetted, hogy mit írtam, pont ezt írtam, hogy valószínűleg fölösleges koptatnom a billentyűzetemet miattad ;)
2010. júl. 31. 23:14
 16/44 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem neked írtam, hanem az előtted írónak; amúgy te egy normális ember vagy akkor ilyen téren :)
2010. júl. 31. 23:15
 17/44 A kérdező kommentje:
Hasonló szépeket kívánok neked is :)
2010. júl. 31. 23:21
 18/44 anonim válasza:
24%
már ne haragudjatok,de kik vagytok ti hogy igy le fikáztok sztárokat ha maj ugyan igy tudtok szinészkedni mint ők akkor let bántani őket!
2010. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
66%

Szegény kérdező, rád szálltak a 12 éves kislányok:)

Nagyon jó színészek, sőt a Hanna Montana olyan énekes, hogy beszarok. A Selena Gomez nem tom ki, a Dzsonász brádörsz szintén nagyon-nagyon jó, kedvencem, amikor a Jútyúbra olyanokat komiznak, hogy jobbak mint a Beatles. Na olyankor sírva röhögök. A Tokió Hotel meg ugye örökzöld marad, de Hanna nyomába sem ér. De nem baj, majd kinövik....

2010. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Tökéletesen igazad van, utolsó :D
2010. aug. 1. 12:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!