Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is forog a sírjába...

Szerintetek is forog a sírjában Walt Disney az ilyen "Disney-sztárok"-tól, mint Májli, Selena Gomez meg a többi?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem is kicsit...
2010. júl. 31. 16:36
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Mi ez a f*szság? Ha valakinek nem tetszik egy másik ember munkája (ebben az esetben inkább szerencsétlenkedésnek nevezném), akkor már egyből irigy? Na, ne vicceljünk már, ezt ti sem gondolhatjátok komolyan. Vagy ti azért szoktatok fikázni valakit, mert ő a példaképetek? Ugyan...

Csak hogy ne legyen teljesen ooff: tudom, hogy már viszonylag régi a kérdés, de szerintem sem valami jók ezek a sztárocskák. Őszintén szólva rossznak sem nevezném őket, számomra semlegesek, ergo hidegen is hagynak. Azért írtam az imént, hogy szerencsétlenkednek, mert az égvilágon SEMMI olyat nem tudtak mutatni, amit én érdekesnek/kiemelkedőnek találtam volna.

Egyébként az is b*ziság, hogy mi vagyunk a senkiháziak és ők a valakik. Azért, mert Mileyka apucija gazdag, és ezáltal a lányát is szerette volna vastagnak, népszerűnek látni, ezért elintézte, hogy befusson, még Hannah Montana nem lesz értékesebb ember nálam, nálad, a kérdezőnél vagy akárki másnál.

Ezzel zárnám soraimat (egyenlőre).

2010. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:
Bakker, régen a Disney normális dolgokat gyártott (most is 1-2t), mint pl. Oroszlánkirály (kedvenc :D), Tarzan, Mackótestvér...
2011. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 Stormy666 válasza:
100%
Szerintem csak azért forog a sírjában, mert annyira unatkozik, és nincs mást csinálnia. Pl. tegnap is, furcsa zajokat hallottam Walt Disney sírjából, felnyitottam, belenéztem, és hát a szerencsétlen nem a saját tengelye körül forgott?
2011. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Nem forog... Pörög!
2012. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!