Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A mamamoo körül mi ez az...

A mamamoo körül mi ez az utálat tiktokon?

Figyelt kérdés
Pörgetem nagyba a tiktokon azt látom hogy mamamoo ot0 vagy ot2. Tudok a régebbi rasszista megnyílvánulásukról, de tudtommal mindegyik után bocsánatot kértek,mert nem voltak a tetteik erkölcsi következményeivel. Most megint történt valami, vagy ezek az esetek csak most lettek felfújva?

#dráma #botrány #K-pop #Mamamoo #SolarMoonbyul #HwasaWheein
2020. okt. 18. 23:22
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy meg sztem marha nagy gáz, h ma már nem lehet más véleményed/nézeted mint az átlagosan elfogadott, mert különben egy szemétláda vagy. Hol itt a szabadság emberek?"


Lehet más véleményed, ahogyan a többieknek is lehet erről véleménye, ez maga a szabadság. Ha nem lehetne reagálni arra, hogy valakinek mi a véleménye, akkor pont nem lenne szabadság.

2020. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
23%
Az nem véleménynyilvánítás, ha valakinek tönkre akarod tenni a karrierjét, mert más állásponton van mint mondjuk te.
2020. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
74%
Arra gondolsz, hogy elhatárolódnak tőle, nem akarnak vele dolgozni vagy reklámozni? Ez véleménynyilvánítás, ez a többiek szabadsága.
2020. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
25%

Az a baj, hogy sokan nem tudnak különbséget tenni a véleménynyilvánítás és a másik elítélése között.

Amúgy meg érdekes, ha mondjuk egy cég nem vesz fel egy fekete jelentkezőt, az már rasszizmusnak számít, nem igaz?

Viszont a te elméleted szerint, idézem: "nem akarnak vele dolgozni vagy reklámozni? Ez véleménynyilvánítás, ez a többiek szabadsága"

Ebben az esetben nem? Csak ha neked úgy tetszik? Ez nem így működik.

Ilyenkor már megkülönböztetsz valakit hátrányosan, ez nem vélemény.

És ez nem csak akkor igaz, amikor úgy gondolod, hanem mindig.

2020. nov. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
51%
Addig számít véleménynek, amíg a másik fél nem érzi ennek fizikai hátrányát. Vagy csak az a különbség, hogy az egyik koreai a másik fekete? hahó sztem mindkettőt ugyanúgy kéne kezelni. Nem csak a feketék ellen irányuló negatív megkülönböztetés számít rasszizmusnak, hanem ez minden rasszra vonatkozik. Képzeld ha egy fekete nem szereti a fehéreket az is rasszizmus. Olvass utána ha nem hiszed el.
2020. nov. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyenkor már megkülönböztetsz valakit hátrányosan, ez nem vélemény."


Teljes mértékben joga van minden gyártónak a termékét olyannal reklámozni, akinek a véleményét, személyes megnyilvánulásait összeegyeztethetőnek tartják a saját vállalatuk világnézetével, hisz a reklámmal a személy magát a céget is képviseli, azonosítják vele. Más előadók, színészek stb. is egy álláspontot képviselnek azzal, hogy kivel dolgoznak együtt, vagyis a másik fél nyilatkozataival, viselkedésével való egyetértés következik a közös munkából.


Emiatt nem ítélhető el senki amiatt, hogy a saját világnézete alapján dönt, te sem vagy kötelezhető arra, hogy valakivel barátkozz.

2020. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
100%

Én imádom őket, és nem tudom miért utálják őket a tiktokon. Mind a négy tag nagyon sokat tett azért, hogy idáig jussanak. Sajnos nekik is vannak olyan dolgaik amik minden idolnak, gondolok itt plasztikáztatásra. De az ilyenekbe minden híres ember beleesik.

Amúgy a Blackpink sem egy rossz banda, és a BTS se, csak őket jobban felkapták, majdnem minden kpopper velük kezdi, mert ők a legismertebbek.

2021. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

#37 a BTS meg meg is érdemli ezt, mert ők is sokat küzdöttek azért, hogy itt legyenek, mert a BigHit az nagyon kicsi ügynökség volt mikor ők ott kezdtek, és ők tették bele a „Big 4” ügynökségbe. A Blackpink meg már debütkor híres volt, de az ő zenéjük is nagyon jók szerintem!

Amúgy én sem értem a Mamamoo körüli utálatot! Nagyon jók, és ők sem érdemlik meg, sőt egyik idol/idol group sem érdemli meg az utálatot!

2023. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!