Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » De most komolyan, mit esznek...

De most komolyan, mit esznek a BTS nevű koreai borzalmat alkotó hét erősrn metroszexuális kölykön?

Figyelt kérdés
Mire fel ez a nagy őrület? Már az animeimádatot se bírtam megemészteni, erre jön ez. Hogy tudnak lányok, sőt, nők ilyen fazonokba beleszeretni? Úgy érzem, elkorcsosult a világ...

#zene #anime #Korea #K-pop #BTS #Koreai fiúk
2020. dec. 6. 06:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/300 anonim ***** válasza:
19%
8-as igen szerencse kijavítottál de mindegy 😅😂 valamint nem azt írtam higy női smink hanem feminin smink… és őszintén ha benne vagy a koreai illetve ázsiai kultúrában akkor láthatod hogy a kpop idolok sminkje teljesen más mint a többi hires férfié! Tény a sminkjük erősen túlzás a Szájfény illetve Ruzstól sem riadnak vissza a sminkesek és a cégek! Lehet neked ez az életed értelme de attól még Koreában sem ez a normális férfi smink és sehol máshol sem a kpop direkt erre is megy rá hogy a férfiak igy nézzenek ki azaz mintha melegek vagy metrok lennének vagy más Szoval nagyon virág fiúsan... a lényeg nem kell mást be mesélni a fiúk nagy eséllyel ettől még hetedik lesznek de a másik része meg az hogy ettől még a smink amit viselniük kell az szépen eldeformalja a szándékokat!
2020. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/300 anonim ***** válasza:
19%
Ja igen ami már kezd gaz lenni hogy már azért kezdenek öregedni legalábbis az idősebbik line és még mindig azt a feminin sminket használják amitől úgy néznek ki mintha kisfiúk akarnának maradni miközben már lassan 30 évesek 😅😵 ez már viszont gáz
2020. dec. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/300 anonim ***** válasza:
26%

8-as, akkor olvasd el újra! "Anno én is buktam az ilyenekre 13-14 éves fejjel." Tehát amikor ÉN VOLTAM 13-34 éves, buktam az ilyen tinibandákra.


4-es voltam.

2020. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/300 anonim ***** válasza:
30%
12-es, mert csak így eladhatóak. Senki sem akarna úgymond kiöregedett hírességeket fanolni. Ha ténylegesen úgy néznének ki, ahány évesek, rengeteg rajongót vesztene a cég. Az meg pénzkieséssel jár és rosszat tesz az üzletnek. Ez csak a pénzről szól, nem a fiúkról. Ők pusztán eszközök.
2020. dec. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/300 anonim ***** válasza:
14%
igen ezzel tisztáan vagyok 14 de lényegében akkor ők nem is zenézek de még csak nem is énekesek...! ":D
2020. dec. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/300 anonim ***** válasza:
95%
A bigbang tagok 30+ evesek, es meg igy is sok rajongojuk van. Akik igazan szeretik oket, azok szeretni is fogjak. Maximum nem lesznek azok a tipik visitozo fangirlek.
2020. dec. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/300 anonim ***** válasza:
18%
ez lényegében igaz és még mindig fellépnek... szóval jah... ilyen részről a bighit nagyon rosszul csinálja a dolgait de szerintem minden egyes kpop fan vagy bts esetleg txt fan rájött hogy a bighit évről évre zuhan! egyre jobban pénz éhesek! egyre jobban kihasználják az idolokat itt most az leánycégekről is beszélek! egyre jobban szélsőséges dolgokat csinálnak valamint amit felépítettek azt úgy rombolják le mintha bontás lenne... mintha ami volt hozzáértő csapat azokat mind kirugták volna őket és mind hozzá nem értő embereket vettek volna fel!
2020. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/300 anonim ***** válasza:
90%
Attól hogy valaki azt mondja nem rasszista attól még az. Így néznek ki. És a metal is szélsőséges ennyivel. Nekem pl a pop nem jön be annyira még se szidom ez is egy műfaj nem tetszik ne beszélj róla ne halgasd.
2020. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/300 anonim ***** válasza:
94%
És semmi baj a sminkel. Nincs feminim smink csak smink. Attól hogy kifested magad lehetsz hetero. Régen éppen a férfik festették magukat.
2020. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/300 anonim ***** válasza:
10%

Lazigha nem kell rejteni hogy toxic van csak nem kell baromsagokat összehordani!

Attól mert valaki a tényeket mondja attól még nem lesz rasszista valamint tők jó mostanában olyan emberek beszélnek a rasszizmusról akik sosem tapasztalták ténylegesen mi is az a rasszizmus...!

Szerintem semmi rá látásod sincs hogy mi is az a rasszizmus...

Attól mert valaki azt mondja hogy az afrikai feketék többsége olyan buta hogy harmadik világban élnek vagy jobban mondva őskorban attól még nem lesz az rasszista... szinten nem lesz rasszista ha azt mondja hogy ezek az idolok hogyan is néznek ki... sőt itt nem is azzal van baj hogy ázsiaiak hanem hogy hogyan is néznek ki azaz lehet akar fehér fekete vagy bármi egyéb ugyan úgy meg említi hogy hogyan is néznek ki!

sminkből meg van férfi és női! Mert

1. Más módszerek vannak máshogyan kell sminkelni sőt a fekete és fehér boru embereket is teljesen máshogy kell sminkelni!

2. Van még feminin és masculin smink mert lehet egy nőt erősebben tonusokkal sminkelni és lehet egy férfit is gyengébb noiesebb vonásokkal sminkelni!

A kpop remek példa hogy szemleltessem a noiesebb feminin sminket a férfiakon! Nem mindegyiken de a bts pont ilyen! A férfi sminkbol ki marad a szájfény illetve ruzs!

És ha már történelem! Mert azzal is gondok vannak!

A férfiak és a nők is sminkelték magukat de csak egy bizonyos réteg és csak egy bizonyos időszakban! Pl a francia forradalmi időközben valamint a feudális Japánban illetve Kínában de csak az uralkodói és nemesi réteg! De csak egy bizonyos időszakban! A férfiak alapból sem sminkelték magukat csak egy rövid ideig volt divat a franciáknál de azok közt is a nemesi réteg!

Meg akkor nézzünk a nők részét! Kb az ókor vége fele egészen napjainkig!!! És minden egyes réteg aki csak hozza tudott férni sőt egy ido közben a szegényebbek is (átlag réteg) szénnel és egyéb szinező anyagokkal sőt volt is ahol méreggel csinálták (csak akkor még nem tudtak róla...)

Régen is pont a nők festettek magukat és ahol és amikor a férfiak festettek magukat az csak egy rövid időszak volt és ott is csak a felső réteg valamint nagyon kevés kultúrában!!!

Kb annyi a rálátásod mint a ló citromnak az általános relativitas elméletre

2020. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!