Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a fene jó a bts-ben??

Mi a fene jó a bts-ben??

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít, ez a nagy bts-ről hype. Sokáig nem is hallottam róluk, de amikor rájuk kerestem, elkapott a hányinger. Vagy 6 db lányos kinézetű feltételezhetően ferde hajlamú "fiút" láttam. Megnéztem tőlük vagy 5-6 zenét, közülük a dynamite volt az amire azt mondom, hogy elmegy, de ott is túl sokszor ismételgetik refrént, illetve az autotune is zavaró benne. Először azt hittem, az a fiú a lógós fülbevalóval lány, utána kerestem és akkor tudtam meg, hogy fiú. Az összesnek rettentően idegesítő gomba feje van ezzel a hajviselettel, azzal hogy még mindenféle színűre befestik, még rátettek egy nagy lapáttal, illetve amiet a klippekben csinálnak, gondolok itt a kacsintásokra a b*zis nézésre és még sorolhatnám. És most jöhettek a "jó, de ez egy másik kúltúra" dumával, de a legtöbb koraia férfi nem csináltat magának gombahajat és festi be narancssárgára, szürkére, pirosra, zöldre stb... Komolyan mondom, én egyszerűen hányingert kapok tőlük, de nem értem, mások mit szeretnek ezekben a "fiúkban"?

2021. márc. 21. 22:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/138 anonim ***** válasza:
86%
29-es,ilyen nincs,hogy ez zene az meg nem zene attól mert neked nem tetszik.Nekem például ezek nem tetszenek akkor automatikusan nem zene?😃 Ne rohogtess
2021. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/138 anonim ***** válasza:
18%
#31 Csak az a gond hogy a zenének van definíciója is. Kezdjük ott hogy hangszerekkel készül. Az hogy 6 műmájer kínai tátog gépekkel összemixelt zajra, az nem zene. Amikor Oldfield kiáll és egy gitárral, szintetizátorral, harangjátékkal, dobokkal megalkot egy mesterművet, az zene. Van különbség. Az egy dolog hogy manapság sokan a zajt zenének hívják és jobban szeretik, ő dolguk, én nem szólok bele. De attól még ami ma megy az a zene megcsúfolása. Hangszer nincs, hang, tehetség nincs, tartalom nincs, csak zaj van meg irritáló ripacsok.
2021. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/138 anonim ***** válasza:
89%

✨ok Boomer✨

Az meg,hogy annyit látsz,hogy ázsiai=kínai,kérlek edukald magad 😭

2021. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/138 anonim ***** válasza:
74%

Beszállok a #24-eshez egy kis pénz gyűjtésre >< ugye tudod hogyha ezzel elő állnàl valahol kiröhögnének?xd tudod ki szintetizátorozik még? a Nóta Tv-n Bunyós Pityuék,na ők igen. Gitározni a fiúkból is tudnak, sőt még dobolni is szóval nyugodj meg ők sem leveses fazékkal csapkodnak zene készítés közben. Persze már vannak gépezetek,amik elősegítik a zene készítését hisz a 21 században élünk kikérem magamnak, konkrétan minden előadó ilyen formában csinálja őket.

Az meg hogy mi volt a hetvenes években..tesó nem sokakat érdekel már. Akkor az volt a hype,most ez. Amúgy meg ha én tisztességesen beszélek Mike Oldfield uraságról meg tököm sem tudja kit írtál ott, megtisztelhetnél azzal (az összes normális rajongó nevében is mondom ezt) hogy te sem hordod össze a fiúkat minden nemes veretű fosnak :)


Nem szép ez amúgy, látom nem vagy már valami túl fiatal. Akkor miért süllyedsz le ilyen genetikai hulladék szintjére? 18 évesen BTS rajongóként ( GYERTEK RÁM ÉS KÖVEZZETEK MEG MERT EGY NYÁLTCSORGATÓ TINILÁNY VAGYOK URISTEEEEN) érettebben fogom fel a dolgokat és én legalább nem hordom össze ami a te kedvenced, és látod én nem kapok lepontozásokat sőt az emberek többe néznek ;)

Családod nincs akikkel esetleg törődhetnél ahelyett,hogy itt szidsz széjjel hét csodálatos koreai férfit?

2021. márc. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/138 anonim ***** válasza:
76%

Ha nincs akkor nem lepődök meg, én sem lennék a feleséged/férjed :D


Ezt kifelejtettem opsz-

2021. márc. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/138 anonim ***** válasza:
96%

Annyira nem értem ezeket a kérdéseket. A zenei ízlés teljesen szubjektív, mindenkinek más tetszik és így a jó. Valamiért a kpopot nagyon menő szidni, mert nem látok ennyi ilyenfajta kérdést más zenei stílusokról, pedig ott is fel lehetne tenni ezt a kérdést.

Tudom, hogy nagyon sok toxic kpop fan van, de szerintem azok az emberek, akik folyamatosan utálkoznak és szidnak egy bandát, náluk is rosszabbak.

Kérdező, én is sok zenét nem szeretek, de egyszerűen elkerülöm őket.

Arra a kérdésedre válaszolva, hogy miért szeretik őket az emberek: jó hangjuk van, nagyon jó koreográfiájuk és egy-kettő interjút megnézve, jófejnek tűnnek.

2021. márc. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/138 anonim ***** válasza:
96%

Én sem szeretem személy szerint se a BTS-t, se a K-popot

DE

Sose értettem miért jó más ízlését leszólni?

Meg ha te nem nézed őket fiúnak, az azt jelenti hogy neked így ők bejönnek?

Gondolom olyan ember vagy, aki a transz nőknek megírja, hogy attól hogy nőknek érzik magukat, átoperáltatják magukat és női hormonokat szednek, attól ők még ugyanúgy férfiak, de ha egy fiú kifesti a körmét, ad a külsejére, sminkel, vagy tud táncolni, esetleg meleg, akkor ő nem “igazi férfi”.

Ázsiában eleve sokkal femininebbek a férfiak. Nem néznek egyből melegnek ha férfi létedre mondjuk foglalkozol a bőrápolással, vagy jól öltözködsz.

Magyarországon meg mi van? Sok fiú nem lehet önmaga, mert megnézik, megszólják. Egy fiú nem sírhat, mert az nem férfias. Stb. Nekem meg ettől az igazi férfi szövegtől van hányingerem. Ha valaki kicsit más, vagy más tetszik neki már gyűlölködni kell. Foglalkozz inkább saját magaddal. Te öltözködj úgy ahogy neked tetszik, hallgass azt amit te szeretnél, senki nem kötelez rá hogy szeresd a BTS-t.

De ebből a szövegből 5 dologra tudok következtetni.

- Irigy vagy

- Alacsony az IQ és EQ szinted

- Unatkozol, nincs semmi dolgod

- Szűk látókörű vagy, rá akarod erőltetni másokra a te világnézeted

- Rosszindulatú vagy

2021. márc. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/138 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem érdemes felülni a provokációnak. Személyeskedés helyett sokkal hatékonyabb, ha egyszerűen az ilyen kérdéseket figyelmen kívül hagyjuk.
2021. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/138 anonim ***** válasza:
94%
#37-es,az összes normális rajongó nevében köszönöm! több ilyen ember kellene a világra mint te.
2021. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/138 anonim ***** válasza:
18%
Valaki ragadjon ki nekem ezekből egy olyan dalszöveget, ami a semmin kívül mást is hordoz magában.
2021. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!