Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek tényleg válságban...

Szerintetek tényleg válságban van Kulcsár Edina és férje, Csuti házassága? Menthető vajon?

Figyelt kérdés
A nyerő párosban szerepelnek jelenleg a TV-ben és azt nyilatkozták, hogy azért vállalták a műsort, hogy megmentsék a házasságot. Szerintetek tényleg válságban a házasságuk vagy csak kamu az egész? Ha igaz, akkor menthető?

2021. okt. 21. 14:36
1 2 3 4 5 6
 21/53 vkri ***** válasza:
60%
Ha ismered személyesen te is,akkor tudod jòl mi van a hàttérben és tudod te is, hogy az első sebet Csuti ejtette Edinàn, amikor megcsalta őt. Sosem tud az ilyen seb igazàn begyògyulni. Folyton felszìnre kerül, vitàkat, ùjboli veszekedéseket, bizalmatlansàgot szül.
2022. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%
"vkri" Csak nem a kedves mama tetszik lenni, hogy így védi Edinát?
2022. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 vkri ***** válasza:
0%
Nem vagyok mama :D
2022. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%

Gwm és Edina oldalán is 2-2 kisgyerek sajnos ők már sérülnek az biztos.


Ha nem jó egy házasság és nem menthető el kell válni csak nem mindegy hogyan. Edinát 620 ezer (!!!) ember követi instán és még pár napja is arról írt nekik dolgoznak a kapcsolatukon...

Csuti is külön posztolt erről, utána bumm közlik válnak majd egy olyan kép után, ami alatt azt részletezi Edina milyen mélypont van az életében és próbálja összekaparni magát ma bejelenti ő szerelmes, új párja van és ne gondolja senki ez korai, mert ő HÓNAPOKKAL ezelőtt lezárta a házasságát.

Nos mintha némi ellentmondás lenne. :D

Az embereknek ez a baja nem pedig az válnak, de kamuzott végig úgyhogy mindegy milyen volt a férje, amit ő most művel az nagyon gáz. Különben a srác most lett csak 25 éves Edina meg 30 éves múlt, azt gondolná az ember főleg két gyerekes anyaként egy kicsit megfontoltabb " szerelem" ide vagy oda.

2022. jan. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
100%

#21


Akkor ki kell lépni a házasságból normálisan, de nem úgy ahogy Edina tette / teszi. Megcsalták váljon el és utána alakítson ki új kapcsolatot, de most ő tulajdonképpen miben is különb? Házasság alatt lett kapcsolata...egyik fél sem jobb, mint a másik és igen szerintem is rokon vagy mégpedig az anyukája. ;)

Másrészt hogy lehet olyat kommunikálni mekkora szerelem ez és sosem érzett még ilyet stb.? Akkor miért szült kér gyereket ha nem érezte azt Csuti az " igazi", hogy lehet így megalázni valakit? Nem szent ember én sem élnék vele nem arról van szó, de a gyerekei apja! Például erre a posztra ebben a formában semmi szükség nem lett volna, leírja GWM és ő egy pár aztán pont, de nem.

Csalódás az Edina és mondom ezt úgy világ életemben őt kedveltem és Csutit nem ( vagyis ő semleges volt számomra). Meg kell nézni a kommenteket cikkek alatt : a 80 % Edinán van ledöbbenve pedig szinte mindig a nők mellett állnak az emberek, viszont áldozat szerepet játszani hetekig közben kiderül az egész kamu volt és ő a hunyó na ez azért kemény.

2022. jan. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%

Szintén így vagyok én is,Csuti néha szimpatikus volt,néha nem,Edina szimpatikus volt,bár az instája nekem sok volt,ott nem követtem😂,viszont ez nekem is ilyen hihetetlen. Nyilván lehetett tudni,h nem épül fel ez már,de az,hogy akkor most hogy is lett kapcsolat,meg akkor mikor lett ennek tulajdonképpen vége,mert jó,legyen most elnézve a hazugság,de akkor a Csuti még ott élt,amikor Edina elment randizgatni,vagy ugye már nem?! A ház ügy mondjuk biztos jó lesz,rohadt sok pénz bent van gondolom Csuti részéről is,és most ő mehet,és jön helyette más lakni hamarosan.


Meg olvastam a cikket,ez az ekkora szerelmi vallomás hihetetlen,kamu volt a Nyerő Páros is,pedig ott is az Edina kapott igazat,elment a szerelem,csak akkor mikor,ezt jogos lenne megkérdezni.Csutit se féltem amúgy,nem lett szimpatikusabb,de a tisztelet jár,én ezen nőként felhúzom magam,mert ezt írja le levélben a srácnak és adja oda egy napsütötte reggel romantikus gesztusként,de így ez alázás,hogy a Csuti semmit nem ért,és ki lehetne forgatni,hogy akkor érdek volt.

2022. jan. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyire a közösségi médiának szenteli az életét, ott éli a mindennapjait, annál valami fix, hogy nem tiszta. Hányinger nőszemélynek tartom Edinát, de nálam már ott elvágta magát emberileg,amikor néhány éve feltett egy olyan videót instára, amin a gyerekével játszik, épp egy mondókáttanított neki. A dalocskában szereplő sárga színt pedig úgy magyarázta el a kisfiúnak, hogy Edina széthúzta a szemét, mintha ázsiai lenne. Egy ilyen intelligenciaszinttől mit várunk? A szépsége nem minden, sőt szerintem virít róla az empátia és az értelem hiánya. Csutiról nincs véleményem, nem igazán olvasgattam róla mindenesetre döbbenet amit leművelnek az instagramon...
2022. jan. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%

#26


Sok itt a furcsaság főleg, mert még december végén is volt közös poszt sőt pár napja Csuti írt hosszan kettőjükről, hogy alakul meg minden erre most ez?És GWM felesége (papíron még az)is kitette instán most este , hogy le van döbbenve az egész előtt úgyhogy pont úgy nem tudott róla, ahogy Csuti.

Azért mondom teljesen mindegy mi volt a múltban ez ahogy most intézte / kommunikálta Edina egészen döbbenetes.

2022. jan. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%

Én Edina esetén egy jó szakember felkeresését javasolnám, de ezt a legnagyobb jóindulattal, aki tanult valaha pszichológiát szerintem érti miért írom ezt.

Bízva abban valóban családtag olvasgat itt remélem meg is történik és segíteni fogják őt.

Az új kapcsolatát tekintve kb addig fog tartani, mint Aurelio és Anikóé pont annyira illenek össze.

2022. jan. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kérészéletű lesz sajnos ez az új kapcsolat, amivel mégjobban hülyét fog sajnos csinálni magából azzal hogy most így kihangsúlyozza, hogy ez milyen különleges és erős szerelem.. tanulhatna egy kis marketinget ha már ebből áll az élete, vagy felfogadhatna egy pr-ost, mert úgy néz ki magát nem tudja olyan jól menedzselni ilyen téren..
2022. jan. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!