Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek tényleg válságban...

Szerintetek tényleg válságban van Kulcsár Edina és férje, Csuti házassága? Menthető vajon?

Figyelt kérdés
A nyerő párosban szerepelnek jelenleg a TV-ben és azt nyilatkozták, hogy azért vállalták a műsort, hogy megmentsék a házasságot. Szerintetek tényleg válságban a házasságuk vagy csak kamu az egész? Ha igaz, akkor menthető?

2021. okt. 21. 14:36
1 2 3 4 5 6
 31/53 vkri ***** válasza:
100%

Sajnos igaza van annak,aki a pszichològust javasolja. Edina a megcsalàst követően tönkrement testileg-lelkileg és ez csak fokozòdott.

Bàrmilyen férfi udvarolt volna Edinànak az elmùlt hònapokban,BÀRKIVEL szerelembe esett volna, akitől egy kis figyelmet, szeretetet kap, akin azt érzi,hogy nőként kezeli. Hogy pont G WM volt ott éppen "jò" időben és ezt G WM kihasznàlta? Kimondottan sajnàlom ! Mert tudom, hogy az ilyen, ha egy nőt meg akar szerezni, lehozza a dumàjàval a csillagokat is az elején.Aztàn majd jön a fekete leves...

2022. jan. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim válasza:
86%
Cigó vére a cigóhoz húzta a ri.ancot,ennyi a történet lényege! Vajon meddig tart a nagy szerelem? Én 2-5 hónapot saccolok 😀😀😀 büdös nagyképű cigó ku.va!
2022. jan. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen el se tudom képzelni, hogy jelenik meg mondjuk egy sajtóeseményen ezzel a pasival. Ő az, aki olyanokról énekel, hogy mennyi pénze van meg az összes k.rvát megdugja.

Igazán figyelemfelkeltő.

2022. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom akkor nem olyan a valóéletben,vagy jó színész is,de én értem amit az útolsó mond,hogy tök mindegy,mert bárhogy nézzük,én egy tudós lennék és megjelennék pl egy drogossal,szépen nézne ki xd. Meg a saját érdek miatt számít igazából,hogy kivel jelenik meg,ő valamit képvisel,és ahhoz tartania kell magát,hogy ne legyen hiteltelen. Ez meg akkor úgy jön le,mégha nem is így van,de papolhat majd róla úgyis,hogy Edinát a pali kurvának nézi.

Meg elsősorban szerelem,de másodsorban gyerekek..így azért apuka is lesz egyben már most,mivel kicsik a gyerekek és azért nem éjszakánként fog (valószínű) odajárkálni csak,hogy a srác mennyire akart mondjuk gyerekeket,vagy így,hogy zenész mennyire bírná ezt a felelősséget,hogy nem csak Edinával van valami,hanem majd bármelyik gyerekkel neki kötelessége lesz ugrani.

2022. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
100%
A pasinak is van 2 gyereke
2022. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%
Eddig se tartottam sokra ezt a csajt, de egy ilyen pasival megjelenni..ennél lejjebb már nincs.
2022. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb gond, ahogy intézi és tálalja ezt Edina és még mindig próbálja magát beállítani áldozatnak teszi ki a közhelyeket storyba.

Valahol sajnálom, mert felépített az évek alatt valamit, kialakult róla egy kép az emberek szemében és most az egészet elszúrta. Nem volt okos sem profi, lehet most nő a követők száma így átmenetileg úgy festhet jól jön ki belőle, de hosszú távon meg fog rokkanni lelkileg ezt borítékolom és bármennyire nem csípem ezért már most sajnálom.

Kemény lesz.

2022. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim válasza:
100%
36os nálad a pont!!!👍
2022. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%

Eddig én is edinát védtem, sajnáltam hogy ennyien támadják, csuti nem volt túl szimpatikus, dehát ezek után.. most is sajnálom h 30 vhány évesen, 2 gyerekes anyukaként, feleségként ilyen döntéseket hoz mert itt az igazi elsöprő szerelem... kíváncsi vagyok meddig fog tartani.

Csuti az nem volt túl szimpatikus nekem, lehet ő is hibázott de legalabb a nyilvánosság elött nem járatta le magát, hanem normális komoly emberként kommunikálta a dolgokat. De amit edina művel kb egy 16 éves szintjén van.

2022. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom éhezett a figyelemre, el lett szédítve mindennel, a hatalmas őszinte érzéseire hallgatott, ami belefér ha az ember 16-18 éves és nincs tétje. De egy 2 gyerekes anyukának azért jobban át kéne gondolnia az életét.
2022. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!