Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek tényleg válságban...

Szerintetek tényleg válságban van Kulcsár Edina és férje, Csuti házassága? Menthető vajon?

Figyelt kérdés
A nyerő párosban szerepelnek jelenleg a TV-ben és azt nyilatkozták, hogy azért vállalták a műsort, hogy megmentsék a házasságot. Szerintetek tényleg válságban a házasságuk vagy csak kamu az egész? Ha igaz, akkor menthető?

2021. okt. 21. 14:36
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%

Így van, amikor valaki anya lesz vagy éppen apa, már nem önmagunknak kell

az első helyen szerepelni,főleg ha a gyerekünk életét is befolyásolja

a döntésünk. Megnéztem pont ma,ki már az a csávó, hát lehidaltam.

Ez egy dologról szólt,hogy teljes ellentéte a repper gyerek a Csutinak.

Gondolom nem fogta vissza magát az udvarlásnál,és Edinának meg

ez hiányzott pont. De ott is kisgyerekek, helyes feleség,aki

még hasonló is mint az Edina szerintem,és Karácsony előtt

közölte velük hogy van valakije... Két totál más világ,

ebből semmi tartós nem lesz.De a gyerekek életét sikerült szétbarmolni

mindkét oldalon.Gratulálok. Ja és a Csuti mutatta be őket egymásnak.

2022. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
81%

Nem ismerem az előzményeket,ki csalt meg kit előbb.

De egy megcsaláson is felül lehet kerekedni,ha még vannak érzelmek

egymás felé, és a gyerekekre is tekintettel vagyunk.

Még pici gyerekeik vannak,nagy hiba volt szülni egy ilyen kapcsolatba,

ami ennyit bírt ki.

2022. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
100%

Ő mutatta be igen, de KARMA ám, mert anno CSuti Edina - akkori- vőlegényének volt a haverja. A "történelem" ismétli önmagát!

Biztos, hogy Csuti sem könnyű eset azért elég erősek a nárcisztikus jegyek, de akkor sem ez a megoldás amit Edina csinál(t). Sajnos teljesen megkergült úgy viselkedik, mint egy kamasz. Van négy egészen kicsi gyerek és sajnos ennek az egésznek ők isszák meg a levét.

2022. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
86%
Gyorsan talált új apukát a kölkeinek 👏
2022. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%

Én évekig követtem őket. Véleményem szerint csuti tényleg nárcisztikus vonásokkal bír, a sok kifelé mutatott rajongás mögött a háttérben még több érzelmi lehúzás van. Tönkreteszi aki mellette van hosszútávon. A tini lányok elolvadnak milyen romantikus ha kiir valamit instára, meg mennyire nehéz lehet bevallani, hogy neki is fejlődnie kell stb. De pont mint a berki, ez kifelé hű de otthon nem lennék az áldozata. Szóval nem kell ám őt sem védeni.

Edina pedig egy nagyon sérült valaki. Egyik férfitől függ, majd rohan a másikhoz, csak adjanak neki szeretet. Nagyon ráférne egy pszichológus. Az is, hogy rajong a nagymama / anyuka párosért is nagyon szép, de egy felnőtt érett nő már egy idő után eljut arra a pontra, hogy igen hálás vagyok a szüleimnek, de igenis hibáztak ebben még abban. Ő ezzel képtelen szembe nézni, azt hiszi a neveltetes amit kapott csak jó. pedig ez a belétáplált toxikus pozitívizmus nem jó, hanem romboló. Megfelelési kényszere van, önbizalma semmi, hiába játssza a divát, egy szorongó kislány. Most egy új férfi rángatja, majd elmúlik ez is. Biztos vagyok benne, hogy már ezer éve hatalmas gondjaik vannak és csuti is azért ilyen korrekt hirtelen, mert vaj van a füle mögött. Hiába akarják ezt csendben intézni, előbb utóbb felváltva fognak a bulvárhoz rohangálni, mint a berki meg Pamela, hogy bizonygassák az igazukat.

2022. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne érkezik Edinától egy hosszú poszt, amiben majd kifejti mennyit szenvedett Csuti mellett. Ez akár igaz is lehet sosem tudjuk meg, de még mindig nem érti senkinek nem azzal van baja válik, hanem ahogy intézi és ahogy kommunikálja ezt az egészet. Ezek az insta storyk meg magas lóról...jajaj hibát hibára halmoz sokat fog még szenvedni. Sajnálom nem állítja meg valaki a családból akire hallgat pl anyukája, mert egyre rosszabb döntéseket hoz.
2022. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki aki az online felületeken posztolgatja a családi életét,

az sérült valamilyen szinten,hisz az odaérkező lájkoktól

érzi magát boldogabbnak.Ezen kéne először elgondolkozni,mielőtt gyereket

vállalnak, aztán ez a vége.

A repper gyerek még augusztusban nyilatkozta,hogy neki egy a szent,

a család.Minden képen a gyerekeivel pózol, puszilgatja őket.

Augusztusban még a család a fontos, decemberben meg egy friss punci.

Önmagukat se ismerik az emberek,csak puffogtatják amit épp éreznek.

2022. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim válasza:
100%
13-as hozzászóló honnan tudod hogy Csuti megcsalta Edinát?
2022. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim válasza:
80%
Ezt én is hallottam egy ismerősömtől, Csuti megcsalta nem egyszer és nem mostanában amikor problémák lettek, hanem már több éve is, és Edina elnézte neki mert szerelmes volt belé. Gondolom nem akarjűk kiteregetni csak akkor ne állítsa úgy be magát a Csuti hogy ő a nagy áldozat.
2022. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is történhetett korábban valami, ezért is olyan visszafogott Csuti a nyilatkozataikor Edinával meg az új pasassal kapcsolatban. Mert most szinte mindenki őt sajnálja, és Edina nem véletlen utalgat arra, hogy nem minden úgy van, ahogy elsőre látszik. Viszont ha Csuti most szidná Edinát, Edina is lehet könnyebben tálalna ki a korábbi megcsalásról, és akkor gyorsan fordulna a kocka, hogy kit sajnálnának jobban... tiszta szappanopera...
2022. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!